Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Регистрация прав собственности в БТИ

tvremtoh

Рекомендовані повідомлення

Есть решение суда о выделении части собственности из совместной собственности и определения порядка пользования земельным наделом .

Подал документы в БТИ и там такая ситуация - они начали юлить , то мол принесите еще один екземпляр нот.заверенный , то начали уже приколупываться что мол слова "виділити в натурі кожному Співвласнику його частину квартири № в будинку №" не написал мол суд что определить в собственность . Вроде само понятие "виділити в натурі" подразумевает собственность . Попререкавшись отправился к главному инженеру и начальнику БТИ . Документы вроде сдал , вот только назначили еще и поточную инвентаризацию с выходом техника на место ...

Вообще интересно , неужели БТИ может отказать в регистрации прав собственности при наличии реш. суда вот таким "тупым" методом ? Это же бред какойто ... Может кто че подскажет , ато нервы на пределе , заколдованный круг , без штампа БТИ о регистрации не выдают тех. условия на свет , тоже бред помоему , так и десятилетия это все не поделить .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в решения суда написана какая то фигня (а такое бывает нередко), то сможет. Будут обращаться в суд, что суд разъяснил порядок исполнения решения. Иногда суды принимаю решения с формулировками, которые не вписываются в терминологию БТИ, они технически не могут его исполнить.

 

Это конечно если с Вас тупо не хотят снять деньги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так пусть обращаются , мое дело им решение принести , а они давай меня футболить . Я его понимаю так , как разумеется мне выгодно , а они как им . Но вообще конечно бред как можно понять тетеньку которая заявляет , что нет слова "собственность" в формулировке "выделить в натуре" и как можно комментировать ее слова "может быть на правах оренды, пользования итд." То и есть если бы эта собственность не была приватизирована то "выделение в натуре" не производилось бы вообще , а устанавливался бы "порядок пользования" . Может ктото хочет меня переубедить в ином , милости прошу , вот только вопрос , а как жаловаться на БТИ ? Кому он подконтрольный ? Порядок данного движения ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое интересное , что решение сопровождается мировым соглашением да вдобавок експертным заключением с планом раздела дома , возможных достроек и порядка пользования земельным участком ! Что еще нужно этим бюрократам не пойму , если эта "тетнька" не умеет делать выводы из решения суда , ей наверное надо глаза шире растопырить и посмотреть експертизу и мировое соглашение . Это ж надо , думал бюрократы перевились , ан нет все как в школе "казнить нельзя , помиловать" . :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БТИ коммунальное предприятие подконтрольное горисполкому. Жалуйтесь туда.

Вашу конкретную ситуацию я разобрать не берусь, компетенции не хватит.

Однако, знаю практику аналогичных ситуаций, скажу, что часто БТИ право, так как судьи пишут в решениях иногда очень неконкретными и размывчатыми формулировками. И не только БТИ, нотариусы тоже часто отказываются регистрировать сделки, когда правоустанавливающие документы - судебное решение.

 

Вообще ИМХО недвижимость где есть решения суда - мутилово! От тако недвижки надо держаться подальше, сегодня може все хорошо, так через 10 лет будут скасовывать решение по каким ни будь вновь открывшимся обстоятельствами и т.д.

 

Совет: возьмите юриста, который работает с БТИ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть решение суда о выделении части собственности из совместной собственности и определения порядка пользования земельным наделом .

Подал документы в БТИ и там такая ситуация - они начали юлить , то мол принесите еще один екземпляр нот.заверенный , то начали уже приколупываться что мол слова "виділити в натурі кожному Співвласнику його частину квартири № в будинку №" не написал мол суд что определить в собственность . Вроде само понятие "виділити в натурі" подразумевает собственность . Попререкавшись отправился к главному инженеру и начальнику БТИ . Документы вроде сдал , вот только назначили еще и поточную инвентаризацию с выходом техника на место ...

Вообще интересно , неужели БТИ может отказать в регистрации прав собственности при наличии реш. суда вот таким "тупым" методом ? Это же бред какойто ... Может кто че подскажет , ато нервы на пределе , заколдованный круг , без штампа БТИ о регистрации не выдают тех. условия на свет , тоже бред помоему , так и десятилетия это все не поделить .

 

текст резолютивной части решения в студию тогда будем обсуждать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До реєстрації приймаються рішення суду про визнання права власності, або про встановлення факту права власності, і все.

 

Всі інші формулювання, реєстратором бті не приймаються, він не може трактувати на свій чи чийсь розсуд фантазію секретаря суду.

 

Результативку в студію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем проблем нет , вот сий документ , есть еще и заключение экспертизы с планами раздела дома и планами порядка пользования землей , а также само мировое соглашение с немного бредовым текстом .

Uxvalasuda1.thumb.jpg.c325c02c218dec4e1b21487a0da892bc.jpg

Uxvalasuda2.thumb.jpg.38bbe7d82995dce395d0fb3d3c1c08e0.jpg

Uxvakasuda3.thumb.jpg.d5e6e18cf029782e6aa1d3f2a1c94f25.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це рішення про визначення порядку поділу нерухомого майна, та порядок користування спільним нерухомим майном. Бті його не зареєструє, бо відсутнє визнання права власності.

 

Дії БТІ - вихід техніка, та фіксація змін, які виконані у відповідності до ухвали суду (якщо такі мають місце). Далі, в залежності від того, хто є власником квартири яка ділиться (чи житлового будинку) можливі варіанти дій, але в будь-якому випадку вони не ведуть до реєстрації ухвали в такому вигляді.

 

п.с. можуть послати в архітектуру за дозволом на переобладнання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До реєстрації приймаються рішення суду про визнання права власності, або про встановлення факту права власності, і все.

 

Всі інші формулювання, реєстратором бті не приймаються, він не може трактувати на свій чи чийсь розсуд фантазію секретаря суду.

 

Результативку в студію.

 

В общем проблем нет , вот сий документ , есть еще и заключение экспертизы с планами раздела дома и планами порядка пользования землей , а также само мировое соглашение с немного бредовым текстом .

 

в вашем решении нет установления факта права собственности, а есть раздел имущества уже принадлежащего в натуре собственниками

согласно практике о договорах раздела имущества или віделение в натуре "законодавство не містить норми, яка передбачала б державну реєстрацію такого правочину у розумінні ст. 210 ЦК та не пов’язує момент вчинення або укладення цього правочину з будь-якими іншими діями чи фактами". кроме того - раздел происходим между собственниками право собственности которых уже заригистрировано

 

в бти вам нужно только провести техническую инвентаризацию вашего имущества согласно Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України №127 від 24.05.2001 р. и получить технический паспорт с определенными границами уже вашей собственности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это конечно если с Вас тупо не хотят снять деньги.

 

+1

я б подумал над этим... БТИшникам тоже семью кормить нормально хочется..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До реєстрації приймаються рішення суду про визнання права власності, або про встановлення факту права власності, і все.

 

Всі інші формулювання, реєстратором бті не приймаються, він не може трактувати на свій чи чийсь розсуд фантазію секретаря суду.

 

Результативку в студію.

 

Так вот тут мне и непонятно , неужели судя во вашей цитате факт определения собственности уже давно установлен "Свидетельством на право собственности" в коем обозначены совладельцы . Таким образом дарственную на часть можно легко зарег. в БТИ , а вот мировое соглашение утвержденное постановлением суда и подкрепленное экспертизой - почемуто нельзя . В постановлении суда , мировом соглашении , экспертизе раздела - четко указано кому чего и сколько и тут мне просто не понятно какого БТИ начинает корячиться . Ведь это выделение в натуре можно было сделать вообще без суда с помощью БТИ исходя из тойже инструкции , просто заключив мировое соглашение и обратившись в БТИ или к нотариусу .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вот тут мне и непонятно , неужели судя во вашей цитате факт определения собственности уже давно установлен "Свидетельством на право собственности" в коем обозначены совладельцы . Таким образом дарственную на часть можно легко зарег. в БТИ , а вот мировое соглашение утвержденное постановлением суда и подкрепленное экспертизой - почемуто нельзя . В постановлении суда , мировом соглашении , экспертизе раздела - четко указано кому чего и сколько и тут мне просто не понятно какого БТИ начинает корячиться . Ведь это выделение в натуре можно было сделать вообще без суда с помощью БТИ исходя из тойже инструкции , просто заключив мировое соглашение и обратившись в БТИ или к нотариусу .

 

Якщо в ухвалі суду про затвердження мирової угоди буде сказано: визнати право власності на квартиру 2 за ...

або визнати право спільної власності на частину житлового будинку з надвірними будівлями, що складає 5/12ч, що є квартира 2 яка виділена в натурі за ...

ну або щось в цьому дусі, то тоді бті зареєструє без питань.

Проблема була створена особою, яка готувала мирову угоду. В ній одразу необхідно було забивати пункти визнання права власності.

 

Стосовно виділу майна в натурі, так його може робити нотаріус (ніяк не БТІ), але це коли майно знаходиться в спільній частковій власності і є можливість проведення такого виділу. У вас має місце варіант саме розподілу майна, з проведенням переобладнання (1 квартира перетворюється на 3), та визначається порядок користування, це тільки судове вирішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо в ухвалі суду про затвердження мирової угоди буде сказано: визнати право власності на квартиру 2 за ...

або визнати право спільної власності на частину житлового будинку з надвірними будівлями, що складає 5/12ч, що є квартира 2 яка виділена в натурі за ...

ну або щось в цьому дусі, то тоді бті зареєструє без питань.

Проблема була створена особою, яка готувала мирову угоду. В ній одразу необхідно було забивати пункти визнання права власності.

 

Стосовно виділу майна в натурі, так його може робити нотаріус (ніяк не БТІ), але це коли майно знаходиться в спільній частковій власності і є можливість проведення такого виділу. У вас має місце варіант саме розподілу майна, з проведенням переобладнання (1 квартира перетворюється на 3), та визначається порядок користування, це тільки судове вирішення.

 

В тому й питання суд затверджуе те що просить позивач і не додае того чого він не просить . В самому початку позивач звичайно забув додати такі слова , але в пунктах 1,2.3 та далі він пише і це є в постанові а саме : наприклад кімната №1 та частина кімнати №3 площею ___ НАЛЕЖИТЬ чпіввласнику №1 .

Чи не є це те саме , що і визнання права власності ? Таким чином не зрозуміло становище по мирові угоді , мирова угода з одного бока обовязкова для усіх сторін , з другого боку БТІ не хоче зарееструвати цей розділ будинку . Просто жах якийсь .

Таким чином треба подати в суд ще раз з вимогую : визнати право властності за Пупкіним В.А. на частину будинку згідно мрової угоди , експертного висновку № від ____та постанови суду про виділ частки майна с зпільної властності .

Але чи прийме суд такий позов невідомо - може відмовити на підставі тієж ж ухвали та мирвої угоди .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Чи не є це те саме , що і визнання права власності ?...

Ось бачите, навіть ви не можете чітко і однозначно дати тлумачення рішенню суду, а вимагаєте цього від реєстратора БТІ.

 

На моє бачення, як реєстратора БТІ, оте НАЛЕЖИТЬ є похідною від пункту 1 ухвали, за якою проводиться ВИДІЛЕННЯ МАЙНА В НАТУРІ. Але це не одне й теж, що і визнання права власності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем определились что ничего не понятно . Теперь давайте определимся что делать дальше , данное мировое соглашение "рожалось" ДВА года , теперь вот лично мне непонятен ход этого дела , обращаться в суд ? С каким текстом обращения и что просить ? Каким образом при уже имеющемся мировом соглашении зарегистрировать в БТИ право собственности ? Как получить новый техпаспорт , почтовый адрес на эту квартиру ? Просто какойто бред .

И вообще как можно поддать сомнению право собственности на выделенную часть , если оно изначально находилось в собственности , но только на правах совместной собственности ! Так игрой слов , можно докатиться до того , что все это не принадлежит никому , бо не маэ слова "у властність" . Тобишь было в совместной СОБСТВЕННОСТИ , а после "віділу в натурі" стало неизвестно чьим ? Ну ВНАТУРЕ велик и многогранен наш язык !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да почитав форумец на Лиге , я пришел к выводу , что мой любимый родственник наделенный двумя высшими образованиями создал проблему и себе и нам . Выдержка из Лиги forum.liga.net/Messages.asp?did=69444

Наверное придется подать заявление в суд примерно с такими требованиями , иначе с БТИ не навоюешься :

1. Виділити мені у властність виділену в натурі частку за ухвалою суду від 07.12.2007 справа №2-44/07 .

 

2. Зобовязати зареєструвати бюро технічної інвентаризації м.Вінниці на праві приватної власності за Бондарчук Тетяною Сергіївною , що мешкає за адресою вул.Юківка 4\2 (Р.Скалецького ,76) виділену в натурі частку за ухвалою суду від 07.12.2007 справа №2-44/07 .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да почитав форумец на Лиге , я пришел к выводу , что мой любимый родственник наделенный двумя высшими образованиями создал проблему и себе и нам . Выдержка из Лиги forum.liga.net/Messages.asp?did=69444

Наверное придется подать заявление в суд примерно с такими требованиями , иначе с БТИ не навоюешься :

1. Виділити мені у властність виділену в натурі частку за ухвалою суду від 07.12.2007 справа №2-44/07 .

 

2. Зобовязати зареєструвати бюро технічної інвентаризації м.Вінниці на праві приватної власності за Бондарчук Тетяною Сергіївною , що мешкає за адресою вул.Юківка 4\2 (Р.Скалецького ,76) виділену в натурі частку за ухвалою суду від 07.12.2007 справа №2-44/07 .

 

Зобов"язання БТІ до вчинення дій, які на них покладені законом, є маразмом з боку суду, і такі рішення виносяться в тих випадках, коли "протягується" відверто проблемне рішення. Особливо цікаво виконувати таке рішення, коли навіть технічно не можливо його виконати:fool:

 

В вашому випадку, як я бачу вирішення проблеми:

- проведення всіх перепланувань, у відповідності до мирової угоди (уточнити, чи не потрібно отримувати дозволи на проведення перепланувань в архітектурі, ДАБК)

- фіксація цих змін БТІ

- далі в залежності від того, як на данний час оформлене право власності

-- якщо зареєстровано як житловий будинок - перерахунок ідеальних часток, винесення рішення органом місцевого самоврядування на частки, отримання свідоцтва;

-- якщо зареєстровано як квартира - винесення рішення органом місцевого самоврядування про оформлення права власності на квартири №2,3,4

 

А взагалі, вам краще підійти до вашого бті і без зайвого крику поспілкуватись з реєстратором (хоча маю підозри, що вже пізно і "сожжены все мосты" :), вони вам підкажуть (я так думаю) як краще зробити ;)

 

пі.сі. Чому ви маєте намір воювати з бті? Приносять сіреньку бАмажку, і кажуть - напишіть що вона біла. А чому не звернутись до тих хто цю сіру бАмажку видав, сказавши, що вона біла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось я не зрозумів , що ви мені намагаетесь довести - що рішення суду про виділення частини будинку , експертиза , та мирова угода "протягнуті" через суд ? Я поважаю ваш погляд , але шановний ніякий "папірець сірого кольору" я нікому в БТІ не підсовував , навпаки , це там сидять люди , які вимагать від вас купу папірців на відміну того , що державний реєстратор сам по необхідності має їх отримувати в разі необхідності , а не я маю по судам ганяти та вимагати розяснення суду , що ж він мав на увазі , коли свою ухвалу писав . Всі одразу "дурними" стали :суддя з секретарем , позивачі з відповідачами та щей на додаток експерт (вірніше два експерта - дві експертизи було) зі свою ліцензією на діяльність . А працівники БТІ у нас розумні , не можуть вони зрозуміти тексту ухвали та мирової угоди , а може просто футболять бо дуже багато написано у тому рішенні ? Та щоб хтось завтра прочуханки не дав за реєстрацію цього рішення ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені взагалі потрібно тільки одне РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСТНОСТІ на ту окрему частуну будинку яка зазначена в експертизі , щом я міг зробити з нею те, що побажаю . До реєстрації я не можу зробити нічого ні продати ні чого іншого з цією часткою , бо за поточними документами БТІ там квартира в приватному будинку на праві спільної властності між 5 співвласниками .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось я не зрозумів , що ви мені намагаетесь довести - що рішення суду про виділення частини будинку , експертиза , та мирова угода "протягнуті" через суд ? Я поважаю ваш погляд , але шановний ніякий "папірець сірого кольору" я нікому в БТІ не підсовував , навпаки , це там сидять люди , які вимагать від вас купу папірців на відміну того , що державний реєстратор сам по необхідності має їх отримувати в разі необхідності , а не я маю по судам ганяти та вимагати розяснення суду , що ж він мав на увазі , коли свою ухвалу писав . Всі одразу "дурними" стали :суддя з секретарем , позивачі з відповідачами та щей на додаток експерт (вірніше два експерта - дві експертизи було) зі свою ліцензією на діяльність . А працівники БТІ у нас розумні , не можуть вони зрозуміти тексту ухвали та мирової угоди , а може просто футболять бо дуже багато написано у тому рішенні ? Та щоб хтось завтра прочуханки не дав за реєстрацію цього рішення ?

 

Все зрозуміло...

Ви не хочете побачити одного, що я вам намагаюсь сказати з самого початку, - помилка була закладена на етапі формування позову, а далі все було виконано вірно, і експертом, і суддєю, і працівниками бті, але т.я. вихідні дані не вірні, то і кінцевий результат не той, який очікувався...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені взагалі потрібно тільки одне РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСТНОСТІ на ту окрему частуну будинку яка зазначена в експертизі , щом я міг зробити з нею те, що побажаю . До реєстрації я не можу зробити нічого ні продати ні чого іншого з цією часткою , бо за поточними документами БТІ там квартира в приватному будинку на праві спільної властності між 5 співвласниками .

Якщо раптом, якимось дивом бті зареєструє вашу мирову угоду, відпишіться, цікаво просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зрозуміло...

Ви не хочете побачити одного, що я вам намагаюсь сказати з самого початку, - помилка була закладена на етапі формування позову, а далі все було виконано вірно, і експертом, і суддєю, і працівниками бті, але т.я. вихідні дані не вірні, то і кінцевий результат не той, який очікувався...

 

Скорее всего так и есть. В таких случаях лучше не просто адвокатов брать, а самих БТИшников или кто сидит именно на єтой теме. Тут вопрос не правовой, а технический.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взагалі не розумію навіщо мені визнавати право властності на виділену частку спільного майна , ще право в даному разі набувне і визначене в свідоцтві про приватизацію будинку , яке є в інвентарні справі БТІ та в мене , ще що ж ми тепер будем всі хором носити позови у суд про визнання права властності якщо робітники БТІ ставитимуть його під сумнів ?

Так я згоден позивач (любий родич , але мізків не має) забув добавити пункт про визнання права властності , але вибачте при поділі будинку це право підтверджувалось і підтверджується свідоцтвом про приватизацію і ні в одному з росяснень Верховного суду не згадується про обовязковість визнання права властності . Це всерівно , що сказати , що масло масляне .

В БТІ ж сидить не зла родичка , яка не визнає моє право на властність , а людина з освітою , яка мене понукає на ст.392 ЦК , а навіщо ? Я думаю для того , щоб я ще з рык по судах бігав , а там дивишся законодавство зміниться . Я маю думку що існує негласна змова подібні рішення суду футболити (а в рішенні суду , якщо добре почитати зазначено ще дуже багато крім виділу частки : окремі ізольовані квартири , поштова адреса, можливість добудови і перепланування ) тут я думаю собака зарита , а не в тому , що право властності поставлено під сумнів .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо раптом, якимось дивом бті зареєструє вашу мирову угоду, відпишіться, цікаво просто.

 

А я і не збираюсь рєеструвати мирову угоду , я хочу зареєструвати рішення суду , а як додатки до нього додаю мирову угоду та експертизу з планами виділу частки та планами можливих добудов та перепланування та на додаток ще й планами встановленя порядку користування земельною ділянкою . :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...