Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

80 кубів на підігрів води і готування

Andriy01

Рекомендовані повідомлення

У кого який розхід газу влітку?

У мене йде біля 80 кубів, що дивує.

Розхід холодної води десь 15-17 кубів.

Дружина готує на варочній (газ), але без фанатизму.

 

Також коли вмикаю гарячий кран, тече холодна, потім тепла, потім знову холодна, потім тепла стабільно.

На котлі виставлена температура підігріву 42 градуси, тому включаю завжди теплий кран (не змішую воду).

 

Що я роблю неправильно? Чому такий величезний розхід - 80 кубів на місяць?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого який розхід газу влітку?

У мене йде біля 80 кубів, що дивує.

Розхід холодної води десь 15-17 кубів.

Дружина готує на варочній (газ), але без фанатизму.

 

Також коли вмикаю гарячий кран, тече холодна, потім тепла, потім знову холодна, потім тепла стабільно.

На котлі виставлена температура підігріву 42 градуси, тому включаю завжди теплий кран (не змішую воду).

 

Що я роблю неправильно? Чому такий величезний розхід - 80 кубів на місяць?

На предмет утечки газа не осматривали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потребление гвс около 10 кубов

Греем от 10 до 50 грд, тоесть примерно 40 квт на куб или 7-10 кубов газа на куб нагретой воды с учетом

реальной теплотворности и кпд/переходныхх процессов в котле.

 

Учитывая готовку пищи на газплите и неточнось измерения использования гвс...

 

Ничего неожиданного в 80 кубах не вижу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що я роблю неправильно? ?

Зняли рожеві окуляри. Або повернулися з-за кордону. Своіми питаннями схожі на марсианіна.

Якщо двоконтурний котел (і гріє воду і опалення), кран гар води тре або повністю відкрити, або повністю закрити. Таким чином ви економите суттєво еноргоносії, і продовжуєте життя котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО трохи забагато. Подивився статистику за літні місяці 2016-2017 - в середньому 47 кубів (від 27 до 72), при тому що у нас 6 людей і дружина "єнот-полоскун" :-D. Котел конденсаційний з бойлером без рециркуляції, газ плита з електродуховкою, витрати води не знаю...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котёл двухконтурный,в прошлом году летом и сейчас за май 35-40 кубов.В апреле было 100,т.к. чуток топили.4 человека,газплита с электродуховкой,температура воды на максимуме.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котёл двухконтурный,в прошлом году летом и сейчас за май 35-40 кубов.В апреле было 100,т.к. чуток топили.4 человека,газплита с электродуховкой,температура воды на максимуме.

 

Вы своим ответом серьёзно озадачили ТС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевне, я роблю помилку, що воду налаштував на 42 градуси і вона така тече. Напевне, треба розбавляти. Завтра зніму відео, з якою швидкістю крутиться лічильник, коли включена вода. Ще грішу на несправний лічильник.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хз, але у мене літом іде 11 - 16 кубів газу на ГВС і їжу. Двоє дорослих + 2 дітей, тільки душ, ванну не приймаємо. Загальний розхід води 8- 9 кубів в місяць.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевне, я роблю помилку, що воду налаштував на 42 градуси і вона така тече. Напевне, треба розбавляти. Завтра зніму відео, з якою швидкістю крутиться лічильник, коли включена вода. Ще грішу на несправний лічильник.

а что в нем может сломаться, что он быстрее в 2 раза крутится начнет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Diver, мені думається, що є якась поломка в лічильнику, що він крутить трохи швидше, ніж має. Можливо, не добре відкалібрований на заводі. Як варіант.

 

Зняли рожеві окуляри. Або повернулися з-за кордону. Своіми питаннями схожі на марсианіна.

.

 

Не боюсь питати те, що не розумію) для цього і є форум, щоб такі розумні, як ви, супер-старожили ділились досвідом з такими, як я))

 

зняв відео, як швидко йде газ, коли відкрито кран гарячої води на повну

vimeo.com/272064278

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухконтурный котел, с 2014 года в летние месяцы расход наза на уровне 30-60 кубов, расход воды - от 6 до 20 кубов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую за 2 різні ніки. Просто забув пароль. Один пишу з комп’ютера, інший з телефона.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого який розхід газу влітку?

У мене йде біля 80 кубів, що дивує.

 

Ого, а взимку?

У мене до 50, і це при тому що всі люблять ходити в душ по 2-3 рази на день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может неисправный трёхходовой и котел греет частично отопление? Попробуйте на ощупь первую батарею .
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви були праві - помітив, що частково нагрівається батарея + тепла підлога теж частково, зона, ближча до гребінки))))) Згадав, що навіть остання батарея (полотенцесушарка) була деколи тепленька.

Насторожувало завжди те, що сусіди деякі кажуть, що у них йде 30 кубів. А у мене 80+.

 

Позакривав крани на батареях і теплій підлозі. Сподіваюсь, що не сифонитиме і так розхід зменшиться.

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял что у меня тоже он не исправен,т.к. иногда котёл сам запускается и работает пару минут на отопление.Хотя стоит в летнем режиме,только на подогрев воды.Я даже тумблер вывел чтобы отключать питание.Местные спецы приходили и ничего внятного сказать не смогли.Котлу уже 14 лет,венгерский Тепломакс.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял что у меня тоже он не исправен,т.к. иногда котёл сам запускается и работает пару минут на отопление.Хотя стоит в летнем режиме,только на подогрев воды.Я даже тумблер вывел чтобы отключать питание.Местные спецы приходили и ничего внятного сказать не смогли.Котлу уже 14 лет,венгерский Тепломакс.

 

Удеяких котлів є функція типу "комфорт" .Вони періодично підганяють температуру в теплообміннику до заданої.В основному цю функцію можна відключати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви були праві - помітив, що частково нагрівається батарея + тепла підлога теж частково, зона, ближча до гребінки))))) Згадав, що навіть остання батарея (полотенцесушарка) була деколи тепленька.

Насторожувало завжди те, що сусіди деякі кажуть, що у них йде 30 кубів. А у мене 80+.

 

Позакривав крани на батареях і теплій підлозі. Сподіваюсь, що не сифонитиме і так розхід зменшиться.

Проще вызвать мастера и поменять или почистить 3х клапан.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Местные спецы приходили и ничего внятного сказать не смогли.Котлу уже 14 лет,венгерский Тепломакс.
майже в усіх котлів, є режим анти замерзання, коли він при + 5 сам включається. Також в режіми ГВС кожен котел періодично включає насос і рухає всіми клапанами, щоб не закисали і не клинили.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питання: у мене є інший котел Vaillant vuw 242/5-3

Він поки відключений від мережі, газ на нього перекритий.

У такому стані лічильник газу стоїть і не рухається.

Якщо відкрити кран газу на виключений котел, то газ трошки набігає.

Ось приклад, скільки газу набігає за день.

День 1: 9,413

День 2: 9,463

День 3: 9,479

 

Що це може бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При закритті крану на котел, не травить.

Коли відкриваю - є зміни на лічильнику газу.

 

В самому котлі може травити? Значить, гарантійний випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При закритті крану на котел, не травить.

Коли відкриваю - є зміни на лічильнику газу.

 

В самому котлі може травити? Значить, гарантійний випадок.

 

навряд чи в самому котлі газ пропускає, імовірніше на підводі газу до котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...