Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перепланування на етапі будівництва

Anyska

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть, будь ласка!

Купили однокімнатну квартиру у забудовника в будинку, який ще будується! Подивились по кресленню і зрозуміли, що можна зробити з однієї кімнати дві, шляхом поставлення перегородки та вікна. Звернулись до забудовника - він відмовляється це робити, без об'єктивних на те причин. Звернулись до архітектора проекту, який в свою чергу сказав що це можливо, але назвав суму в пів вартості усієї квартири!

Як можна вийти з цієї ситуації? Невже нема, чітко визначених законом цін на внесення змін до плану, і архітектор має право називати ціни які йому впали з неба?

Можливо є ще якісь варіанти добитись омріяного та внесення змін до плану квартири? Поділіться будь ласка порадами та особистим досвідом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть, будь ласка!

Купили однокімнатну квартиру у забудовника в будинку, який ще будується! Поди..

Можливо є ще якісь варіанти добитись омріяного та внесення змін до плану квартири? Поділіться будь ласка порадами та особистим досвідом

Покажіть Ваш план.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звернулись до архітектора проекту, який в свою чергу сказав що це можливо, але назвав суму в пів вартості усієї квартири!

Як можна вийти з цієї ситуації? Невже нема, чітко визначених законом цін на внесення змін до плану, і архітектор має право називати ціни які йому впали з неба?

Можливо є ще якісь варіанти добитись омріяного та внесення змін до плану квартири? Поділіться будь ласка порадами та особистим досвідом

щодо перегородок, то вам дозвіл на то від забудовника не є потрібним, але вже на етапі здачі будинка в експлуатацію, архітектор назвав вам ціну, шоб ви відстали, бо вносити корективи в проект, то ще той геморой, а от стосовно зміни вікон, їх площі і т.д, варто переглянути свої побажання, все то є можливим відносно, але потрібен проект, та купа узгоджень і точно не на цьому етапі, коли будівлю ще не здано, а забудовник вам відмовив,

з вікном дійсно проблема. Перепланування і пропрацювання інтер'єру, звісно не коштує як пів вашої квартири, хіба що вона вам обійшлась в 5 тис. уе ), але й та ціна вже є великою , хіба як ви хотіли б все з ліпнини і т.д, чи інші складні елементи у розробці інтерєру.

Стосовно зміни вікон, то давайте розглянемо такий приклад, якби всі сусіди ваші в тому будинку, хотіли б, щоб вікна були в тому місці, і тої форми, яку вони хочуть ), то той би фасад був схожий на суцільний жах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щодо перегородок, то вам дозвіл на то від забудовника не є потрібним, але вже на етапі здачі будинка в експлуатацію, архітектор назвав вам ціну, шоб ви відстали, бо вносити корективи в проект, то ще той геморой, а от стосовно зміни вікон, їх площі і т.д, варто переглянути свої побажання, все то є можливим відносно, але потрібен проект, та купа узгоджень і точно не на цьому етапі, коли будівлю ще не здано, а забудовник вам відмовив,

з вікном дійсно проблема. Перепланування і пропрацювання інтер'єру, звісно не коштує як пів вашої квартири, хіба що вона вам обійшлась в 5 тис. уе ), але й та ціна вже є великою , хіба як ви хотіли б все з ліпнини і т.д, чи інші складні елементи у розробці інтерєру.

Стосовно зміни вікон, то давайте розглянемо такий приклад, якби всі сусіди ваші в тому будинку, хотіли б, щоб вікна були в тому місці, і тої форми, яку вони хочуть ), то той би фасад був схожий на суцільний жах.

 

 

проблема в наступному, що наскільки мені відомо, виправте мене якщо я помиляюсь, зміни які я хочу внести до проекту своєї квартири, найлегше (для мене, звичайно) зробити саме зараз, на етапі коли ще будинок не побудований і з легкістю можна зробити то вікно і перегородку, а після здачі, це буде коштувати в рази дорожче і в рази тяжче!

 

Скидаю Вам план, для перегляду.

Дякую)0-02-04-543d0b515a4d4b37d6094032d27894bd60fa458981976cc98515c74f69cc2c0b_full.thumb.JPG.e2e73f0ec76c6f98adbf76f1e60fd908.JPG

 

0-02-04-574d536b44692e4f3d76ea63b113c3269e395eea6a064cd008d5525c1b0e0d47_full.thumb.JPG.0feed71813b8842e933836307a62c454.JPG

 

0-02-04-cfc90b966235f9433ebf3fac5341ebf3e8bd6be2f999ca1b421dc684ed11e799_full.thumb.JPG.8a57cba9a2c79c3e67f14dcb7c655a0b.JPG

Змінено користувачем Anyska
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема в наступному, що наскільки мені відомо, виправте мене якщо я помиляюсь, зміни які я хочу внести до проекту своєї квартири, найлегше (для мене, звичайно) зробити саме зараз, на етапі коли ще будинок не побудований і з легкістю можна зробити то вікно і перегородку, а після здачі, це буде коштувати в рази дорожче і в рази тяжче!

 

Скидаю Вам план, для перегляду.

 

Проект було погоджено і надано дозвіл на будівництво,

ви хочете внести зміни в існуючий проект на цьому етапі, поставити те вікно - тягне за собою купу проблем із узгодженнями, а тому вам замовник то ніколи не погодить.

Окрім того я бачу, що то торцева стіна блоксекції, можливо у забудовника є план "Черга будівництва 2", і можливо до вашої блоксекції буде прибудова в тій черзі, в цілому, якщо ви не прокурор, суддя,або ними не є ваші близькі родичи, то вам не затвердять ті зміни щодо вікна на цей момент, можливо у майбутньому і лише після здачі будинку в експлуатацію - розробкою проекту і його погодженням...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це капітальна стіна, тому легко і просто вікно там не зробиш. Особливо на нижніх поверхах. До того ж мешканці нервуються коли хтось на 1 поверсі починає робити отвори в капітальній стіні.

Заради одного клієнта ніхто не буде перейматися змінами до проекту.

До того ж ви точно впевнені, що вам потрібна кімната 9 м. кв.? Законодавець приміщення в 9 м.кв. взагалі не вважає за житлове.

Якщо дуже потрібне, то розгляньте можливість зміщення інснуючої перегородки за рахунок зменшення кухні та влаштування додаткової перегородки вздовж жилової кімнати та поділом існуючого вікна на 2 кімнати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект було погоджено і надано дозвіл на будівництво,

ви хочете внести зміни в існуючий проект на цьому етапі, поставити те вікно - тягне за собою купу проблем із узгодженнями, а тому вам замовник то ніколи не погодить.

Окрім того я бачу, що то торцева стіна блоксекції, можливо у забудовника є план "Черга будівництва 2", і можливо до вашої блоксекції буде прибудова в тій черзі, в цілому, якщо ви не прокурор, суддя,або ними не є ваші близькі родичи, то вам не затвердять ті зміни щодо вікна на цей момент, можливо у майбутньому і лише після здачі будинку в експлуатацію - розробкою проекту і його погодженням...

 

 

Прибудови до нашої секції точно не буде, тому що вона і є прибудовою вже до існуючого чотирьох підїздного будинку. На другому фото з планом видно, де той будинок межує з моїм підїздом. Мій підїзд приєднаний до того будинку, але виходить трохи вперед, і якраз моя квартира і виходить вперед, відповідно вона навіть не торкається до будинку.

 

Добавлено через 9 минут

Це капітальна стіна, тому легко і просто вікно там не зробиш. Особливо на нижніх поверхах. До того ж мешканці нервуються коли хтось на 1 поверсі починає робити отвори в капітальній стіні.

Заради одного клієнта ніхто не буде перейматися змінами до проекту.

До того ж ви точно впевнені, що вам потрібна кімната 9 м. кв.? Законодавець приміщення в 9 м.кв. взагалі не вважає за житлове.

Якщо дуже потрібне, то розгляньте можливість зміщення інснуючої перегородки за рахунок зменшення кухні та влаштування додаткової перегородки вздовж жилової кімнати та поділом існуючого вікна на 2 кімнати.

 

 

У нас квартира на 9-му поверсі 12-ти поверхового будинку. Я впевнена, що мені потрібна та кімната, іншого виходу я не бачу, як на мене, краще 2 маленькі кімнатки чим одна велика. Ваш варіант я також розглядала, але я не впевнена що це буде гарно і зручно, бо тоді кухня і кімнати будуть дуже довгі і вузькі...

Можливо ви підкажете, скільки буде коштувати приблизно зробити там вікно після здачі будинку в експлуатацію? або ж скільки буде коштувати Ваш варіант перепланування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...