Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужна водоочистка

Vic11

Рекомендовані повідомлення

Еще было бы неплохо знать количество сан.узлов. и что в них стоит

 

2су, 2 туалета, 2 душ, 1 ванная, 2 умывальника, кухня, стиралка, посудомойка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята. Обратите внимание на запах - сірководень 5б. МИКСа будет недостаточно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 років потому...
  • 3 місяці потому...

Маю скважину 42 м (з 2015 р), труба 125 мм. Вода наглибині 7м. Скважину обмурували цеглою, утеплили пінопластом ... але зробив велику помилку, що невстановив оголовок спеціальний на трубу а тільки отвір закрив товстим шаром плівки ... оглядав скважину 2 рази в рік ... минулого тижня заглянув і побачив що добрались миші до труби і можливо що туди може впала миш ...

Здав на бактеріологічний аналіз в міський Водоканал. І аналіз на загальне мікробне число та коліформи перевишує допустимі показники ... в водоканалі сказали що вживати воду неможна. Отже що планую робити. Спочатку спробую виловити (зробив приспосіблення з металевою банки d70мм) зверху можливі залишки, далі верхній шар буду качати насосом типу нептун (малиш), потім планую 9-10 годин покачати своїм глибинним насосом воду, після цього приїдуть спеціалісти і засиплять гіпохлорид натрія, через добу Вони сказали щоб воду дезинфіковану пропустити через всі труби в будинку (качати до 5-6 годин) для знезараження внутрішньої мережі. Порадьте будь ласка та прокоментуйте ...чекаю якоїсь поради, підказки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ОТже моя далі історія ...

НІяка скоріш всього це була не "миш" ... спочатку з скважини відкачав воду що при огляді зверху вже нічого неплавало, це просто були куски пінопласту ...

НА слідуючий день приїхали "спеціалісти" з компанії яка спеціалізується по воді ... залили гіпохлорид рідкий (в т.ч. в мережу в будинок), накидали таблеток "жавель клейд" в скважину ... через добу я прокачав як мені рекомендували через будинок хлоровану воду по всіх існуючих кранах та через заглушки (такі були), потім 16 годин викачував з скважини на город воду ... замінив тим часом гідроукумулятор (був пошкоджений), декілька фітінгів і тд. Через 3 дні здав на аналіз повторно ... показники були по "нулях" тобто чистий "норматив" ... я вже був задоволений результатом, але через 1 місяць появився знову цей "недобри" запах сірководню ... знову здав на бактеріологічний аналіз воду ... і показники по мікробному числу перевищували норму, ... проконсультувався з іншими людьми які просто не один десяток років мають відношення до водопостачання, і враховуючи мою місцевість, а саме те що через 60 м розташоване болото де перепад (висота) між площиною ділянки та болота складає 10 м, то висловили припущення що можливо сотні років тому, там було озеро яке перетворилося в болото, і на великій глибині іде процес гниття болотної флори ... порадив прокачати скважину протягом доби, щоб таким чином дати швидшу зміну руху підходження підземних вод в скважину ... і вуаля ... прокачав я 22 години скважину (труба d25) і здав через добу на аналіз , знову бак. аналізи в нормі ...

Отже враховуючи мою специфіку розташування земельної ділянки, буду прокачувати 2 рази в місяць скважину для підходу свіжої води.

Можливо моя історія з водою комусь буде в нагоді.

P.S. Додаю файл з детальною інструкцією застосування таблеток "Жавель клейд" (гіпохлорид), де можна самому здійснювати дезинфекцію своїх водозаборних скважин, колодців та ін каптажних джерел.

Жавель клейд-245347603.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...