Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплитель Урса (URSA). Неприятный запах.

adeka

Рекомендовані повідомлення

Для утепления крыши дома и балконов в квартире купил утеплитель Урса "Теллий дах". К сожалению рулоны издают очень неприятный запах. В голову лезут нехорошие мысли, что это выделяются фенолы и формальдегиды.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Как правило, большинство строительных материалов имеют свой неповторимый запах))), я бы по этому поводу не волновался так как он (запах) довольно быстро исчезает.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

уиепляюсь щаз изовер, в бусе вата ночь прлежала, с утра сел за руль, запах ну вообще не комильфо.

тож думаю после укладки неделя-две и запах уйдет.

думаю да, волокна какой-то фигней пропитаны

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
уиепляюсь щаз изовер

Какой вид Изовера выбрали? Как Вам утеплитель показался в работе? Выбираю между профи и скатная кровля, но живьём не видел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Я брав URSA PureOne, так там запашка нема ні при відкритті ні при прямому "вдиханні".

Зате в роботі вата ДУЖЕ складна... якщо запах є, то він і лишитись, хоч і в меншій концентрації, і є ще таке явище як звикання.

Але не переживайте, вата закриється пароізоляцією а потім гіпсокартоном, запах ви не відчуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав URSA PureOne, так там запашка нема ні при відкритті ні при прямому "вдиханні".

Зате в роботі вата ДУЖЕ складна...

А в чому скадність полягала? Я використав PureOne на перекриття, проблем не було. Для даху вважаю що краще використовувати с більшою щільністю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чому скадність полягала? Я використав PureOne на перекриття, проблем не було. Для даху вважаю що краще використовувати с більшою щільністю.

 

Складність полягає у заповненні ватою просвітів більше 50 см. Через те, що вата в розправленому вигляді має майже 16-18 см висоти, (хоча має бути 10) Я навіть спочатку думав, що вона сформована висотою 20см... Але потім почитав етикетку, висота мала бути 10см.

І важко вкладати вату в 20 см висоти стропил, коли сама вата майже вдвічі вища... і складена з двох шарів (має бути 2 по 5 см. але по факту 2 по 9 см. ), майже завжди ці шари дуже легко роз'єднувались, що приносило ще більше незручності.

І враховуючи все вищевказане, вата просто вилітала з місця, до цього ще додається низька щільність і пружність... Отже заповнення нею просвітів більше 50 см ще те задоволення.

Нарахунок щільності згоден, краще використовувати більше щільну.

Але і плюсів у неї багато: екологічна, абсолютно не колеться і не воняє, можна працювати без рукавиць, тепла.

Все написане власний досвід утеплення мансарди своїми руками одною людиною без сторонньої допомоги.

 

Добавлено через 17 минут

Я використав PureOne на перекриття, проблем не було.

 

Так на перекриття легко будь-що вкладати, зверху легше, а я її використовував на утеплення мансарди, тобто я був під ватою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Складність полягає у заповненні ватою просвітів більше 50 см. Через те, що вата в розправленому вигляді має майже 16-18 см висоти, (хоча має бути 10) Я навіть спочатку думав, що вона сформована висотою 20см... Але потім почитав етикетку, висота мала бути 10см.

І важко вкладати вату в 20 см висоти стропил, коли сама вата майже вдвічі вища... і складена з двох шарів (має бути 2 по 5 см. але по факту 2 по 9 см. ), майже завжди ці шари дуже легко роз'єднувались, що приносило ще більше незручності.

І враховуючи все вищевказане, вата просто вилітала з місця, до цього ще додається низька щільність і пружність... Отже заповнення нею просвітів більше 50 см ще те задоволення.

Нарахунок щільності згоден, краще використовувати більше щільну.

Але і плюсів у неї багато: екологічна, абсолютно не колеться і не воняє, можна працювати без рукавиць, тепла.

Все написане власний досвід утеплення мансарди своїми руками одною людиною без сторонньої допомоги.

 

Так она шириной 1200, пополам 600, вы разве ее не резали примерно до 520?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так недолік те що вата 5см, вкласти 20см с 3-4 пластів тяжкувато для похилої поверхні. Для перекриття ідеально підішла.

 

Добавлено через 5 минут

Так она шириной 1200, пополам 600, вы разве ее не резали примерно до 520?

Так вона довжиною 120см і широною 62см, але так як 5см пласт тому при її щільності вона погано тримається між стропилами. Думаю 10см краще би трималась між стропилами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так она шириной 1200, пополам 600, вы разве ее не резали примерно до 520?

 

У мене крок був різним, від 35 см до 90. Тож я її різав висотою 120 см. а ширину різав по місцю з запасом по 1-2 см з кожного боку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для утепления крыши дома и балконов в квартире купил утеплитель Урса "Теллий дах". К сожалению рулоны издают очень неприятный запах. В голову лезут нехорошие мысли, что это выделяются фенолы и формальдегиды.

 

В современных реалиях практически нет такого материала, который ничего бы не выделял и ничем не пахнул.

Если не покупать "хлам" то уровень экологичности должен быть на приемлемом уровне.

 

Касаемо вашего случая, беды тут нет. Некоторый запах - это норма. В скрытом состоянии ничего не будет пахнуть и выделять, не переживайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
уиепляюсь щаз изовер, в бусе вата ночь прлежала, с утра сел за руль, запах ну вообще не комильфо.

тож думаю после укладки неделя-две и запах уйдет.

думаю да, волокна какой-то фигней пропитаны

Запах может появиться только в случае неправильного хранения. После распаковки через несколько часов его не должно быть. Добавки запах не дают

 

Добавлено через 7 минут

А в чому скадність полягала? Я використав PureOne на перекриття, проблем не було. Для даху вважаю що краще використовувати с більшою щільністю.

Для скатной крыши и перекрытия по лагам оптимальная плотность минваты 11-15 кг/м3.За счёт своей упрогости, и за счёт укладывания с допуском в 10мм она должна плотно прилягать к лагам и не провисать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Не переживайте, это абсолютно нормально, можно сказать даже хорошо, что присутствует данный запах. Каждый рулон продувают специальный газом перед тем как его отправить на место продажи, делают это для того, чтобы к нам в дом попал безопасный строительный материал, который не повредит нашему здоровью. Газ абсолютно безопасен, просто проветрите URSA пять минут и запах улетучится.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Для утепления крыши дома и балконов в квартире купил утеплитель Урса "Теллий дах". К сожалению рулоны издают очень неприятный запах. В голову лезут нехорошие мысли, что это выделяются фенолы и формальдегиды.

 

Я урсой кровлю утеплял, делал таким образом: перед работой вскрыл рулон и дал материалу отлежаться, он таким образом восстановился в размерах и

заодно запах ушел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Две недели назад работал с урсой. Утеплял ей мансарду. Вскрыв упаковку никакого запаха не было.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...