Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пам'яті Віктора Цоя

Магирус

Рекомендовані повідомлення

Мій відеокліп з вечора пам'яті Віктора Цоя на березі озера Тельбін у Києві. Вийшла дуже динамічна камера, але на цю подію я прямував з роботи і штативу у мене з собою не було, але, дякую долі, що погода не підвела і ніщо не завадило фанатам гурту "Кіно" зібратися та гарно провести час. Дуже приємно серед прихильників Цоя бачити молодь, це ще раз підтверджує те, що його пісні будуть актуальні завжди - "Где бы ты ни был, что б ты не делал - между землёй и небом ВОЙНА" - як актуально для нашої нації зараз, як ніколи

 

Прийшлося трохи посидіти за створенням кліпу, бо довго не міг синхронізувати аудіо і відео гри на гітарі та вокал з відеорядом, але якось воно вийшло

 

Нагадую, що влітку 1986-го року біля цього дерева знімали одну зі сцен фільму "Конец каникул" - це була дипломна робота режисера Сергія Лисенко

 

Отже, занурюємося у спогади тридцятидворічної давнини!

 

Поїхали!

 

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(Директор института национальной памяти Украины Владимир Вятрович пояснил свои слова о том, что музыканты Владимир Высоцкий и Виктор Цой являются «опасными» для Украины)

...................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(Директор института национальной памяти Украины Владимир Вятрович пояснил свои слова о том, что музыканты Владимир Высоцкий и Виктор Цой являются «опасными» для Украины)

...................

Вы ошиблись разделом:(

ТС за клип спасибо:beer:

если позволите

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Директор института национальной памяти Украины Владимир Вятрович пояснил свои слова о том, что музыканты Владимир Высоцкий и Виктор Цой являются «опасными» для Украины

чому? я не бачу жодної загрози у їх творчості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому? я не бачу жодної загрози у їх творчості

 

Я вважаю, що влада боїться їх пісень. Так само, як і нас - ідейних учасників україно-російської війни. Бо розумні люди, такі як Цой та Висоцький - це успішні люди, а успішні люди - це сильні люди. Чому було знищено інтелігенцію та кулаків (фактично - бізнес) у СРСР? Тому що вони становили загрозу для влади, як в усіх тоталітарних державах. Глобально наша влада складається з нащадків партійної номенклатури. Це як я тлумачу цитату, що привели вище

 

Це моя особиста думка, але десь так воно і є. Якось так. За пісні - дякую :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
  • 2 тижні потому...
Песни Цоя будут жить долго, и переживут не одного вятровича... Дети слушают, им по 12лет, думаю и внукам Кино пойдет... Высоцкий тоже нормально, но он для понимания чуть постарше., И для молодежи не совсем понятен.. Спасибо за клипы...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...