Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

фонд держ майна пред'явив 40000 грн боргу

doka237

Рекомендовані повідомлення

:o

 

шановні форумчани, можливо хтось може допомогти дільною порадою!!!

 

ситуація наступна:

- грудень 2006 року - я, як СПД підписую договір оренди з регіональним відділенням Фонду держ майна у м. Києві, орендна плата 1276 грн. за 120 м.кв. (тоді ще вчивсь на 5-му курсі, багато чого не розумів )

 

- отримую дозвіл на проведення ремонтних робіт, погоджую кошторис (100 000 грн), виконую ремонтні роботи, акт прийому-передачі робіт. (об'єкт оренди нежила двоповерхове приміщення загальною площею ті ж 120 м.кв.; будівля була передана на баланс однієї з установ мінкульту в 1967 році; з того часу жодних ремонтних робіт там не проводилось, фактично коробка (стіни + дах), для жодного використання окрім як склад не придатно). Кошти витрачені на ремонт не були зараховані в рахунок оренди.

 

- по процедурі розмір орендних платежів щомісячно індексується на розмір інфляції + в 2010 році зобов'язали провести переоцінку вартості (а це зростання орендної плати) + різна муть і як результат розмір оренди з весни 2010 року становив порядка 9000 грн (це без платежів за землю, комуналку, страховку ... за рік ще близько 20 000) але тоді діяла постанова КМ згідно якої орендні платижі платились за ставкою 50% - тобто половина. Розмір орендної плати за попередній місяць 9500 грн.

 

Сьогодні визивають в фонд і кажуть про наявність боргу ... тому що з нового року знижка закінчилась.

 

по домовленості з балансоутримувачем я зимою не плачу орендну плату (по договору: 50% в фонд, 50% - балансоутримувачу) у зв'язку зі щорічною зміною рахунків, а за весну - літо гашу заборгованість

 

от і виходить сума боргу перед фондом та балансоутримувачем близько 40000 грн.

 

PS завдяки рідній владі офіс з нового року простоює. Пару тижнів назад підписав новий догові з великою збутовою мережею, з понеділка мав починати випуск нової продукції. Після 5-ти місячного простою і так були проблеми з ліквідністю і тут на тобі.

 

PPS по умовах договору навіть за умови його розірвання борг залишається, і схоже 100000 грн (а в 2007 це було 20000 уе) зникають

:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

забув уточнити ще пару моментів:

 

- фонд не попереджав про збільшення розміру оренди вдвічі

 

- по договору: пункт 10.3 Зміни і доповнення або розірвання цього договору допускається за взаємної згоди сторін. Зміни та доповнення, що пропонується внести, розглядаються протягом одного місяця з дати їх подання до розгляду іншою стороною

 

 

Для себе зараз розлядаю варіант суду, але питання рентабельності цієї тяганини, адже "замаза" так само як і добрий адвокат нинче коштують не мало :(

 

Але віддавати цим уродам 40000 категорично не намірений

 

І так виходить що за таку нову ціну офіс перетворивсь на чемодан без ручки, коли нести тяжку, але й кинути ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вопрос серьезный, нужно договор читать и вникать в ситуацию, тут так и не ответишь:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В договорі фактично є 3 пункти які можна віднести до даної ситуації

 

вищеописаний пункт 10.3

 

10.2 Умови цього Договору зберігають силу протягом всього строку дії цього Договору, в тому числі у випадках, коли після його укладання, законодавством встановлено правила, що погіршують становище Орендаря, в частині зобов'язань орендаря щодо орендної плати - до виконання зобов'язань

 

10.11 Усі зміни та доповнення до цього Договору оформлюються в письмовій формі додатковим договором і вступають в силу після їх підписання сторонами.

 

Окрім того, чи можливо оскаржити переоцінку вартості майна що вже відбулась???

 

Аргументація фонду на той момент пройшло 3 роки з моменту попередньої.

Аргументація проти, орендні платежі щомісячно індексувались на розмір інфляції протягом всього цього періоду.

 

Також виникає питання, як краще зробити:

- дочекатись поки фонд подасть до суду?

- першим подати заяву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Карты на стол и тогда можно что нить советовать.

 

1. Ваша мотивация по предмету спора с ФДМ.(что хотите в итоге)

2. Договор, приложения, дополнения.

3. Паспорт помещения, оценочный лист(ФДМ), независимая оценка(если проводилась)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мета ... , як мінімум позбавитись боргу. Відверто кажучи просто ах";:?ю, як легко майже з посмішкою наші чиновники кажуть: "О а чому це ви не платите ... так тут у вас вже за 5 місяців набігло ... там ми взагалі ніого не повині нікому говорити ... ну тоді забираємо, розторгаємо, вішаєм борг".

 

Як максимум залишити за собою право оренди офісу за попередньою ціною, або зарахувати витрати на ремонт в рахунок оплати оренди-боргу.

 

Я реально витратив більше рік життя на отримання херової кучі дозволів (папка товщиною 10 см, тільки довідок, дозволів, погоджень), для отримання права на оренду, отримання дозволу, зробити ремонт, рецензії, кошториси, приписи. Сам, своїми руками виконав достатньо великий об'єм в тому числі ремонтних же робіт.

 

І зараз після піврічного простою, коли я ЗАРОБИВ (не підгон чи подачка) шанс на відновлення старих замовлень, на 90% добудував цех в хащах Житомирської області (в цьому цеху реально жив весь минулий рік) на базі одної коробки (місцеві повністю розтягнули перекриття, проводку, скло з вікон ,двері), на руінах колгоспу (жодної працюючої людини) ... тому що інше приміщення я собі не міг дозволити.

І тепер ці суки просто кажуть що ціна оренди виросла В 2 РАЗА (а з моменту підписання договору в 7,5 раз) і в мене ще висяк в 40000 грн. Коли я собі відмовляв у всьому тільки б вистачило на запуск ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановні форумчани, можливо хтось може допомогти дільною порадою!!!

 

....

Сьогодні визивають в фонд і кажуть про наявність боргу ... тому що з нового року знижка закінчилась.

 

 

Таки да, это правда. В начале прошлого года кабмин еще ЮВТ успел принять постановление о скидке, которое действовало до конца 2010.

Кабмин НЯА аналогичное решение не принял, соответственно все арендные платежи поднялись вдвое. Первые месяцы думали - а вдруг. Но ... надо денег на "покращення". Так что скидки нет и не будет.

Так что по этому пункту никакие суды не помогут.

А вот про зачет ремонта в качестве арендной платы - надо смотреть договор. Если там есть такой пункт - то может шанс есть. Если нет - то увы.

P.S. У меня в здании куча соседий, которые арендовали помещения под офисы еще с середины 90-х годов и ремонты поделали тут "мама не горюй". С началао года - один за одним съежают. Мы пока еще держимся.

А вообще-то дурь редкая. Народ платил сумму, которая шла в бюджет. увеличили сумму вдвое, народ свалил с аренды, в бюждет поступления не то что не увеличились - уменьшились. Но для наших правителей такую закономерность осознать - выше их способностей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В договорі пункту який би дозволяв зараховувати витрати на ремон в якості орендних платежів немає.

 

Те, що знижку зняли я вже в курсі, це постанова КМ, тут особливо не поспориш

 

Але ... наскільки я розумію без суду тут ніяк ... і або по рішеню суду на мене вішають борг, або визнають незаконним внесення змін в договір в односторонньому порядку (підвищення орендної плати), тобто мене мали б хоча б попередити. Визнають незаконим переоцінку вартості приміщення, що потягло за собою зростання орендної плати, за умови індексації орендних платежів протягом всього строку дії договору оренди.

Правда останній пункт видається мені дуже маловирогідним, з огляду на пики можновладців, відсутність "замаз", відсутність інформації про успішне вирішення аналогічних ситуації, відсутність юридичної освіти :shout:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фонд не попереджав про збільшення розміру оренди вдвічі
зазвичай вони присилають пісмецо в конверте. Якось мені таке пісьмецо принесла двірник, не знаю чому не "на замовлення", але вони можуть сказати, що висилали, або кимсь передавали.:( Думаю треба консультація гарного юриста чи адвоката.

Хай щастить, наснаги вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В договорі пункту який би дозволяв зараховувати витрати на ремон в якості орендних платежів немає.

І це дуже погано. :-(

 

 

 

Визнають незаконим переоцінку вартості приміщення, що потягло за собою зростання орендної плати, за умови індексації орендних платежів протягом всього строку дії договору оренди.

По-перше - це фантастика (про визнання незаконим, бо воно було як раз проведено у відповідності з законом чи постоновою КМ - точно не пам'ятаю). А по-друге. Підпис Ваш на договорі є? Думаю так, бо минулого року Ви арендували в відповідності до цього Договору. А там прописана як раз повна вартісь (хоча можливо і є зауваження про надану знижку, а можливо - і ні.). То що ви будете оскаржувати?

 

тобто мене мали б хоча б попередити.

Одно мені незрозуміло. Як Ви оренду сплачуєте? В відповідності до чого? Як правило, орендодавець має Вам виставити рахунок, потім Ви його сплачуєте. Які рахунки починаючи з січня Вам виставлялися? З новою (більшою) сумою? Чи з старою (50% )? І якщо рахунки виставлялися, то що Ви плануєте оскаржувати? А якщо ні - ну тоді готуйтеся до "добрих стосунків в подальшому" з орендодавцем, бо цим ви його добряче підставляєте.

 

Отже, думаю, спробувати "побадатися" можна, але разраховувати на перемогу нажаль дуже тяжко.

Тим не меньш - бажаю Вам вирішити Ваші проблеми з найменьшими втратами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З приводу листа-попередження: так зазвичай приходять, приходять про закінчення страховки і що мені потрібно зробити-проплатити нову, про продовження дії договору на новий період (договір був підписаний на 11 міс. з автопролонгацією за умови відсутності претензій сторін), ще про щось. Не прийшло 2 рази: перший про знижку до орендних платежів (дізнавсь лиш через 3 місяці, але парні зорієнтувались і моментально "попросили зробити переоцінку" і ціна зросла акурат в 2 рази) і другий раз цього Нового року, про закінчення "знижки", мені його відксерили вчора, і так здивовано запитали:"Невже не отримували, ай-ай-ай, дивно:lol:" :beer:

 

З приводу виставлення рахунків: ніхто не виставляв жодного разу з моменту підписання договору. По умовах договору я мав заносити квитанції про сплату в фонд (сплату 50%, нагадую інші 50% - балансоутримувачу), що я і робив весь цей час, паралельно дізнававсь про індексування платежів (по телефону, або в усній формі в кабінеті де сидять відповідальні за це люди). Останній раз питав про індексацію в грудні, уточний розмір платежу, що був сплачений в грудні (по договору плачу за попередній місяць, тоді тобто за листопад). Уточнив з приводу "знижки", мені тоді сказали, що мають пролонгувати ще на рік.

 

З приводу підписання самого договору, ще раз наголошую - тоді вчивсь на 5-му курсі інституту, відповідно практичного досвіду - 0; до того ж я не юрист за освітою. На такі речі тоді навіть не дививсь:fool: :pardon:. З цього приводу, як раз можете нічого не писати ... сам знаю.

Але якщо певні пункти підписаного (тобто погодженого сторонами) договору не відповідають чинному законодавству - хіба їх не можна оскаржити в судовому порядку???

 

Автопролонгація на новий період була в вересні чи жовтні 2010. Вона представляє собою 1 аркуш А4, в якому сказано що договір продовжено на новий строк на тих же умовах. ВСЕ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много лет являюсь третей стороной(балансодержателем основных фондов)между ФДМ и арендаторами. Как правило наши арендаторы полюбовно решают подобные Вашим вопросы с ФДМ малой кровью и не доводя до критического положения.

Прочитав ваши ответы, могу лишь посоветовать срочно нанять грамотного юриста-хозяйственника, либо грамотного решателя с местным отделением ФДМ, иначе можете потерять очень много. Удачи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как по мне, учитывая то, что

Пару тижнів назад підписав новий догові з великою збутовою мережею, з понеділка мав починати випуск нової продукції.
, то лучше заплатить и не париться. Заработаете еще.

То есть, лучше сейчас отдать пятерку денег, чем потерять вложенную в 2007-м двадцатку тех же денег, даже более весомых.

ФДМ все сделал по закону, не прикопаешься. И в суд+адвокатам Вы занесете гораздо больше денег, а вероятность отсудить 40 кгрн у ФДМ ничтожно мала, вернее так : размер заноса в суд будет ИМХО значительно больше чем сумма штрафа.

И Ваш аргумент

Уточнив з приводу "знижки", мені тоді сказали, що мають пролонгувати ще на рік.
неубедителен. Ну , мали пролонгувати, але не пролонгували. Бывает.

P.S. Полуразрушенный цех в колхозе в Житомирской области тут ИМХО вообще ни при чем. Ну, конечно, если это не за него вы задолжали в ФДМ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леша с Молдаванки, а Ви в курс, що у зв'язку з кризою, постановою кабміну у вашому домі відключать воду, опалення, електрику; а всі мешканці будуть виведені у двір і розстріляні:beer:

Але профільний комітет хоче внести доповнення до постанови: перед розстрілом ..... .

 

Все по закону!

Змінено користувачем BrotherSam
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

найбільша проблема в тому, що це трапилось в найбільш невдалий час:

 

- пів року простою

- 2 тижні як почали виробляти продукцію під Епіцентри (перша поставка через 2 тижні), а вони працюють під реалізацію -> гроші я побачу через 40-50 днів

- паралельно закінчую цех (600 квадратів де було зроблено опалення, 450 квадратів міжповерхового перекриття (яке до того розтягнули місцеві) проведена вода, замінені вікна/двері/ворота, вода, каналізація, вентиляція ...), це не говорячі про обладнання, яке правда зробили своїми руками. Розраховую вийти на ринок за ті ж 2-3 тижні

 

Було вкладено все. І ще трошки взято в борг.

 

Я готовий вести діалог з ФДМ, але не знаючи їх структуру важко ідентифікувати людину, що реально приймає рішення. Для аргументованої їм апеляції потрібно на щось опиратись (саме тому тут і пишу, це юридична гілка). Зрозуміло що паралельно шукаю кінці.

 

... на 30.05 запросили в фонд, буде якесь засідання на якому розглядають мою справу. :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если собираетесь судиться ,то пусть они подают в суд.

В хоз суде им каждую копеечку нужно будет доказать.

Д а и выселить вас им будет не так то и просто, решение суда может затянуться на 1-2 года.

Но вы должны взвесить все за и против.А стоит ли с ними конфликтовать.?нужно ли вам это помещение , есть ли альтернатива?

Я совсем недавно судился по подобному делу .

имхо . лучше взять с готовым ремонтом ппомещение , чем вкладывать деньги в ремонт, ведь назначат новое начальство по фонду и ваши договоренности будут всем до лампочки.

Кстати те письма , что они вам направляли почтой -это нужно ещё доказать . что вы их получали и вы с ними согласны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з

Для себе зараз розлядаю варіант суду, але питання рентабельності цієї тяганини, адже "замаза" так само як і добрий адвокат нинче коштують не мало :(

...

 

кому замазывать собираетесь , судье ?

не забывайте , что ещё есть апеляцийный и кассацийный, там тоже будете "замазывать "?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мета ... , як мінімум позбавитись боргу. Відверто кажучи просто ах";:?ю, як легко майже з посмішкою наші чиновники кажуть: "О а чому це ви не платите ... так тут у вас вже за 5 місяців набігло ... там ми взагалі ніого не повині нікому говорити ... ну тоді забираємо, розторгаємо, вішаєм борг".

 

Як максимум залишити за собою право оренди офісу за попередньою ціною, або зарахувати витрати на ремонт в рахунок оплати оренди-боргу.

 

....

 

1- витрати вам в рахунок оренди не рарахують , нема такого в договорі.

2-по долгу видать прийдется судиться, пусть они в суд подают. обороняться вам можно будет и без адвоката.

3-если начнете судиться , они попітаются расторгнуть договор, но вы можете сказать . что до решения суда вы уходить не собираетесь и можно будет года два еще побыть там ,но нужно всегда иметь запасной вариант.

это я по своему опыту пишу.

У них зачастую не всегда есть подтверждающие их действия документы , а в хозсуде нужны бумажки и заверенные обоюдно.

Так шо успехов в борьбе вам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сердечно всім дякую за посильну допомогу!!!!:beer:

 

Завтра час Ч.:)

 

За ці дні була купа фону і нервім (схуд га 3 кг). Ніби знайшлись кінці, завтра потрібно перевірити наскільки вони "кінці" і наскільки обіцянки були не цяцянки.

 

Свім успіхів і творчого натхненя в роботі і особистому житті.

 

PS і трясця 3 рази цій довбаній державі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леша с Молдаванки, а Ви в курс, що у зв'язку з кризою, постановою кабміну у вашому домі <skipped>

Все по закону!

Спасибо, улыбнуло.

 

По сути : Вы на абсолютно законных основаниях торчите государству и балансодержателю пятерку денег.

А вместо того, чтобы отдать долг, пытаетесь найти юридическое основание, чтобы не платить.

При этом рассказывая про какой-то цех с ремонтом перекрытия, разворованный крестьянами, и тд и тп. К чему это ? Чтобы форумчане прослезились и пожалели ? Так Вы не форумчанам торчите, а государству.

Я абсолютно уверен, что если бы Ваш долг был не государству, а конкретному человеку, Вы бы уже давно его отдали, неважно, по своей воле или нет.

 

Искренне надеюсь, что государство таки победит и взыщет с Вас недоимку.

В противном случае, надеюсь, что эту тему, а особенно последние сообщения, читают те, кому по долгу положено бороться с коррупцией, в том числе и в ФДМ.

 

P.S. Не перестают удивлять регулярно появляющиеся темы типа "я оттяпал у соседа 5 соток земли, как сделать чтобы их ему не отдавать ?"; "я задолжал денег, как сделать так, чтобы кредиторы не приходили и не угрожали ?".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перед розстрілом ..... .

 

Все по закону!

Спокійніше, будь ласка. Вас читають жінки і не повнолітні, можливо, також

"Все по закону!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...