Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замена счетчика

Ed34

Рекомендовані повідомлення

Объясните пож-та, куда в ОблЭнерго стоит обращаться по вопросам электричества в дачном кооперативе (т.е.платим по показаниям счетчика в кассу кооператива, а кооператив расчитывается по общему счетчику)

А именно:

1) кто пломбирует новый счетчик при замене - председатель или обленерго? Составляется ли акт?

2) кто контролирует "правильность" подключения/ввода в дом?

3) кто определяет парметры номинального потребления и устанаваливает ограничения на вх.автомате?

4) узнать возможность подключения к 3-фазам?

---

Ситуация как обычно у меня в моем кооперативе

:), со слов председателя опять.

1) пломбирует он. электрика в штате нет.

2) а че тут проверять, Ваш електрик-подключатель должен знать.

3) ограничений нет - а сколько хотите столько потребляйте.

4) а на вашу улицу недотянули 3 фазы. (а него есть 8-))

 

Хочу в облЕнернго узнать все эти вопросы, поэтому не хочетсья затеряться там в общих службах...быть может выйти на какую то бригаду при обленерго - которая делает такие работы.

 

В целом сейчас стоит однофазный счетчик старый, хочу поменять. Я так понял вопрос 3 фаз- однозначно интересней 1-й фазы.

 

К словам председателя доверее слабое, особенно после вскрытия поднаготной по газовым вопросам.:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пож-та, куда в ОблЭнерго стоит обращаться по вопросам электричества в дачном кооперативе (т.е.платим по показаниям счетчика в кассу кооператива, а кооператив расчитывается по общему счетчику)

А именно:

1) кто пломбирует новый счетчик при замене - председатель или обленерго? Составляется ли акт?

2) кто контролирует "правильность" подключения/ввода в дом?

3) кто определяет парметры номинального потребления и устанаваливает ограничения на вх.автомате?

4) узнать возможность подключения к 3-фазам?

---

Ситуация как обычно у меня в моем кооперативе

:), со слов председателя опять.

1) пломбирует он. электрика в штате нет.

2) а че тут проверять, Ваш електрик-подключатель должен знать.

3) ограничений нет - а сколько хотите столько потребляйте.

4) а на вашу улицу недотянули 3 фазы. (а него есть 8-))

 

Хочу в облЕнернго узнать все эти вопросы, поэтому не хочетсья затеряться там в общих службах...быть может выйти на какую то бригаду при обленерго - которая делает такие работы.

 

В целом сейчас стоит однофазный счетчик старый, хочу поменять. Я так понял вопрос 3 фаз- однозначно интересней 1-й фазы.

 

К словам председателя доверее слабое, особенно после вскрытия поднаготной по газовым вопросам.:evil:

 

1. Пломбує голова кооперативу (він власник мереж після його лічильника).

2. Правильність робіт дійсно залежать від електрика який буде робити підключення (якщо голова кооператива дилетант в питаннях підключення лічильника то майстер за окрему плату може включити лічильник так що можна буде красти електроенергію). Ну і сказав аж самому стидно, сам колишній енергетик.

3. Обмеження може встановити тільки голова кооперативу (якщо захоче і тільки при умові відсутності потужності).

4. Якщо біля вас нема трьох фаз а в кооперативі (у голови) є то треба знати чи він тягнув три фази сам чи просто всім решта недотягнули. Треба піднімати документацію по електрофікації кооперативу (техумови).

Якщо голова тягнув сам то вам таксамо треба тягнути за свої гроші. Якщо недотягнули то можете вимагати в голови кооперативу звісно ж якщо ви платили за три фази по техумовах кооперативу.

 

А тепер питання для чого вам міняти старий лічильник і для чого вам на дачі три фази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер питання для чого вам міняти старий лічильник і для чого вам на дачі три фази.

 

Спасибо за ответы.

 

Счетчик нужно менять т.к. 1-е он 88 года(10-30) и 2-е на текущем месте счетчика должен быть оконный проем, соответвенно из-за перестройки провдока болтается. А для нового счетчика есть другео место.

 

3-фазы лучше со слов всех тех кто о ней говорил, я так понимаю возможность разнести по фазам нагрузку моих потребителей.

 

п.с. еще по вашим ответам, в связи с тем что я сомневаюсь в искренности председателя в ответе на вопрос "Якщо біля вас нема трьох фаз а в кооперативі (у голови) є то треба знати чи він тягнув три фази сам чи просто всім решта недотягнули. Треба піднімати документацію по електрофікації кооперативу (техумови)." - могу ли я все это выяснить в обл.энерго?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы.

 

Счетчик нужно менять т.к. 1-е он 88 года(10-30) и 2-е на текущем месте счетчика должен быть оконный проем, соответвенно из-за перестройки провдока болтается. А для нового счетчика есть другео место.

 

Якщо лічильник в робочому стані то можна просто перенести його на нове місце.

Час експлуатації лічильника визначається при його повірці. Якщо точніть виходить за межі то або ремонт або повна заміна на новий. Але по великому рахунку це не повинно вас хвилювати до тих пір поки голова кооперативу не захоче щоб ви зробили повірку лічильника (звичайно ж за ваш рахунок).

 

 

3-фазы лучше со слов всех тех кто о ней говорил, я так понимаю возможность разнести по фазам нагрузку моих потребителей.

 

Якщо загальна потужність не більше 5 кВт то нема змісту тягнути три фази, новий трифазний лічильник + провід + робота = лишні і не зоввсім малі затрати.

Зміст може бути тільки якшо пропадає світло, тоді буде можливість переключитись на робочу фазу.

 

 

п.с. еще по вашим ответам, в связи с тем что я сомневаюсь в искренности председателя в ответе на вопрос "Якщо біля вас нема трьох фаз а в кооперативі (у голови) є то треба знати чи він тягнув три фази сам чи просто всім решта недотягнули. Треба піднімати документацію по електрофікації кооперативу (техумови)." - могу ли я все это выяснить в обл.энерго?

 

Копія техумов повинна бути в ОБЛЕНЕРГО. Акти виконаних робіт у виконавця робіт, якшо робило ОБЛЕНЕРГО то в них і питати, але волокіти будете мати по самі вуха та ще й видатки на взятки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...