Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю двері.

shusta

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
А где бы в окрестностях Житомирской области посмотреть вживую такие двери?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где бы в окрестностях Житомирской области посмотреть вживую такие двери?

Приезжайте к нам на производство. Точно таких дверей в данный момент в работе нет, но посмотрите те, что есть.

Аналогичные смонтированы в Житомире, но нужно спрашивать разрешение хозяев на "посмотреть вживую".

20170908_153630.thumb.jpg.2c56747376c5525a63ed14d89645349d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Приїхали дверки, вже і встановили)

 

Якщо Ви відгукнетесь, не тільки я буду вдячна Вам, мабуть. Як експлуатуються Ваші двері КМТ, без нарікань? І як дізнатись, де Ви їх придбали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Якщо Ви відгукнетесь, не тільки я буду вдячна Вам, мабуть. Як експлуатуються Ваші двері КМТ, без нарікань? І як дізнатись, де Ви їх придбали?

 

На даний момент двері норм, нічого ніде не полізло, не здулося, але так як у будинку ще не живу тому як в повноцінній експлуатації сказати важко. Придбав через посередника в Україні - телефон якщо потрібно можу скинути в приваті.

 

Просили фото порога, додаю. І загальний вигляд. Я брав коробку не термо, мабуть краще було б взяти коробку термо.

IMG_20171109_083433.thumb.jpg.7f6c02e499959e30233367e8aa1d34dc.jpg

IMG_20171109_083400.thumb.jpg.c204649a24c07b41f802d0f76f7eeb21.jpg

IMG_20171013_144707.thumb.jpg.366ffb0cfdee4859c139317fc6cfb40f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Якщо Ви відгукнетесь, не тільки я буду вдячна Вам, мабуть. Як експлуатуються Ваші двері КМТ, без нарікань? І як дізнатись, де Ви їх придбали?

 

Добрий день, скажіть будь—ласка чи йдуть двері КМТ з терморозривом? так получилося що тамбур вмене буде теплий, от і думаю які двері краще поставити, бюджет 12000 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, скажіть будь—ласка чи йдуть двері КМТ з терморозривом? так получилося що тамбур вмене буде теплий, от і думаю які двері краще поставити, бюджет 12000 грн.

 

Залежно від конфігурації коробки - може бути з може бути без - собі взяв без терморозрива. В цей бюджет не впишететесь, я двері не продаю - я просто один із покіпців.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежно від конфігурації коробки - може бути з може бути без - собі взяв без терморозрива. В цей бюджет не впишететесь, я двері не продаю - я просто один із покіпців.

 

 

Ціну пластикових з профілем Рехау скинули, так в 12000 не впишусь, але головне що роблять металеві з терморозривом, а там буду дивитися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
На даний момент двері норм, нічого ніде не полізло, не здулося, але так як у будинку ще не живу тому як в повноцінній експлуатації сказати важко. Придбав через посередника в Україні - телефон якщо потрібно можу скинути в приваті.

 

Просили фото порога, додаю. І загальний вигляд. Я брав коробку не термо, мабуть краще було б взяти коробку термо.

 

Велике прохання скинути контакти продавця таких дверей в Україні. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Велике прохання скинути контакти продавця таких дверей в Україні. Дякую

Дoброго дня. скиньте і мені контакти будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дoброго дня. скиньте і мені контакти будь ласка.

Брав через них Рекламная ссылка

Змінено користувачем artline_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав через них Рекламная ссылка

Доброго дня! Не працює посилання, переводить на головну форума. Можете обновити посилання чи в приватні? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня! Шукаю щоб докупити в одне приміщення два дверних полотна, типу Наполеон Малинської фабрики. Запропонуйте варіанти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток! Я вот тоже недавно искал двери для своей квартиры, и мой выбор пал на вот эти двери. Цена очень даже адекватная, советую посмотреть! Возможно подойдут к вашей квартиры, качество двери отличное, советую всем!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...