Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір лещат

Тушелюб

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, панове.

 

Мій син недавно одружився, зробив ремонт на бабиній квартирі і переїхав туди з дружиною. Такий-сякий інструмент постійно потрібен. Вирішив синові на ДН подарувати лещата. Чесно носом перерив всю тему з інструментами, та чи то справді нема, чи може де пропустив - нічого не знайшов. Хто що може підказати?

 

Вихідні дані. Чавун, губки ~100мм, поворотні, бюджет до 2000 грн. Цікавить варіант найкращого співвідношення ціна/якість.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найти на барахолке старые, советские. Те что новодел - лопают пополам от первого удара молотка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найти на барахолке старые, советские. Те что новодел - лопают пополам от первого удара молотка.

 

Хммм... Якось для подарунка б/в не дуже... Може які дорожчі взяти?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хммм... Якось для подарунка б/в не дуже... Може які дорожчі взяти?

 

СССР сами кращи - тики не розумiю нащо в квартири лещата:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СССР сами кращи - тики не розумiю нащо в квартири лещата:unknown:

 

Ремонт тільки зробили і ще багато дрібних недоробок. Весь час щось потрібно закріпити. Це я по своїй квартирі знаю, бо й без ремонту постійно використовую. Я їх прикріпив до ДСП 40*40 см. і тому це доволі мобільна штука.

 

Ви таки праві в тому, що може для квартирних умов 100 мм і завеликі. Може й 80 мм достатньо.

Якби десь радянські нові знайти - мови б не було. А то покоцані якось дарувати... не випадає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви таки праві в тому, що може для квартирних умов 100 мм і завеликі. Може й 80 мм достатньо.

Якби десь радянські нові знайти - мови б не було. А то покоцані якось дарувати... не випадає.

 

Ну от я купив собi GROZ в будинок губки 150мм - зажимаю деталь починаю з нею працювати, в якийсь момент зажим сам по сибi розслябляэться.

 

От такий вiн Китай.

 

Через деякий час перепала нагода взяти СССР 30 кг, всi обдовбанi - працюють в рази краще. Згодом губи замовив для них новi на заказ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гляньте на STANLEY 1-83-066, непогані лещата, та як раз у ваш бюджет приблизно.

 

Попадались мені раніше при перегляді. Подобаються. Фірма хороша, але й за бренд там, напевне, деруть?

 

Вирішив їх таки купити. Знайшов в "мотоблоці" за 1537, а в решті магазинів стартує з 2400. Про всяк випадок подзвонив на мотоблок - чуда не сталося - немає, тому й ціна така. Але менеджер сказав, що є YATO YT-6502 за 1800 грн польські не дуже гірші. В неті ціни стартують з 2100. Знаєте щось про них?

Змінено користувачем Тушелюб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попадались мені раніше при перегляді. Подобаються. Фірма хороша, але й за бренд там, напевне, деруть?

 

Так, всі бренди нормальні "деруть" за бренд :) Але лещата дійсно непогані...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ремонт тільки зробили і ще багато дрібних недоробок. Весь час щось потрібно закріпити. Це я по своїй квартирі знаю, бо й без ремонту постійно використовую. Я їх прикріпив до ДСП 40*40 см. і тому це доволі мобільна штука.

 

Ви таки праві в тому, що може для квартирних умов 100 мм і завеликі. Може й 80 мм достатньо.

Якби десь радянські нові знайти - мови б не було. А то покоцані якось дарувати... не випадає.

 

це не старі лещата, - це антикварні :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це не старі лещата, - це антикварні :D

 

Цікавий поворот - треба обдумати :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

Так, всі бренди нормальні "деруть" за бренд :) Але лещата дійсно непогані...

 

Я там вище додав. Як щодо YATO YT-6502 та YATO YT-6506. Що то за звірі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я там вище додав. Як щодо YATO YT-6502 та YATO YT-6506. Що то за звірі?

 

Польша. Не тримав їх в руках, так що сказати нічого. Хоча працюю з цим імпортером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Польша. Не тримав їх в руках, так що сказати нічого. Хоча працюю з цим імпортером.

 

Сподобалися YATO YT-6506. Мають окремий зажим для труб. Часто таке бувало потрібно. Ще й по горизонтальній осі крутитися можуть. Не уявляю навіщо таке може бути треба, але симпатичненько якось.

 

Та що я - корову купляю, щоб так довго вибирати. Візьму їх. Дякую за поради.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавий поворот - треба обдумати :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Я там вище додав. Як щодо YATO YT-6502 та YATO YT-6506. Що то за звірі?

 

за ято , дивіться на олх бігл або інших майданчиках, буває часто що привозять з Польщі по цікавих цінах :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив синові на ДН подарувати лещата.

Дивний вибір для квартири.

 

Краще, у якості подарунку, - замовте у китайців для сина лазерний нивелир.

Для квартири - саме те.

 

А лещатам у квартирі не має чого робити.

 

Нещодавно замовив Kapro (872G)

Загальний кошторис - 2857 грн.

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивний вибір для квартири.

 

пидтримаю, вони навить в приватному будинку ридко треба.

це якщо людина любить майструвати шось тоди так - знадобиться,

а чисто для ремонту воно взагали не треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там же ценник в два раза выше вашего бюджета

 

Перепрошую, помилився. Мав на увазі YATO YT-6505. Для квартири вистарчить. Там в основному не надто важкі роботи.

 

Добавлено через 22 минуты

замовте у китайців для сина лазерний нивелир.

Для квартири - саме те.

 

***

А нівелір для чого? Основні ремонтні роботи вже зроблено. Залишилось люстри, меблі, порожки, герметизація і т.п. Стяжки, підлоги, плінтуси і всяке таке, що потребує горизонту вже є.

 

А лещата до всього. Ручка від шафи відвалилася - трохи з болтиками похімічив. Порожок між плиткою і паркетом напильником підтесати - якось зафіксувати треба. Врізати, або зігнути цвяха, чи полосу. Підлаштувати вент. решітку - треба вирізати паз під арматуру. Та он тапок розклеївся - намазав клеєм і лещатами затиснув до висихання.

 

Може то лише я лещата так часто використовую. Схоже на те, що люди, які дивуються цьому просто мають десь собі майстерку у підвалі, чи на стриху і все можуть робити там. А тут є лише квартира.

 

Добавлено через 11 минут

замовте у китайців для сина лазерний нивелир.

 

***

 

Зачепили таки Ви мене тим нівеліром. Я на селі вже почав будівництво дому і минулий сезон завершив перекриттям підвалу. Не раз мені того нівеліра бракувало. Купив собі водяного, але то дуже марудно і неточно. Хіба тільки на території щось рівняти.

Якщо Ви на тому розумієтеся, то порадьте якийсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гляньте на STANLEY 1-83-066, непогані лещата, та як раз у ваш бюджет приблизно.

"Облизываюсь" второй год на эти лэщата, если честно.

 

Дилер, что в них уникального, кроме бренда (да и бренд, последнее время не очень)?

 

Чем тиски Стенли лучше, например этих: intertool.ua/catalog/stolyarno-slesarniy-instrument/instrument-slesarniy/tiski/intertool-ht-0051.html#list=Search-block ?

Мы все прекрасно понимаем, что все это сделано в одном подвале на Подоле, только бирки разные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якийсь.

 

Я замовив цей - з зеленим променем.

 

ru.aliexpress.com/item/KAPRO-872N-872/32900849189.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2c1a33edPYcTLf

 

Вже подорожує десь в Україні.Завтра, напевно - вже отримаю.

Замовив 24.01.2019.

Оплатив з віртуальної гривневої карти Приватбанку.

 

attachment.php?attachmentid=648328&stc=1&d=1549492721

 

***

 

Водяний рівень - це гарно, але працювати одному майже не можливо та часто - не зручно.

 

***

1819657174_1111.thumb.JPG.53861333f5f2386dcb39425e857fdca3.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще треба визначитися для чого рівень. Цей з двома променями має обмежене застосування. Звісно якщо завдання замінити водяний рівень - то вистачить. А якщо треба побудувати перпендикулярні площини в обмеженому просторі - то треба інший рівень брати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще треба визначитися для чого рівень. Цей з двома променями має обмежене застосування. Звісно якщо завдання замінити водяний рівень - то вистачить. А якщо треба побудувати перпендикулярні площини в обмеженому просторі - то треба інший рівень брати.

 

Для чого все однозначно.

Будується хата. З весни майстри почнуть піднімати з цегли 1-й поверх. Там і комини і перегородки. Горизонт і вертикаль за майстрами треба перевіряти. Частину робіт виконую сам (маю час), зокрема бетоную вхід в підвал, мурую перегородки в підвалі, тощо. Дотепер обходився звичайним бульбашковим рівнем. Але то треба буде стяжки всюди робити, штробити під опалення воду і електрику і ще багато чого. Ще ділянка у мене з нахилом в 10%. Буду рівняти. Але , здається, лазерні рівні то тільки для приміщень.

 

Добавлено через 4 минуты

Я Завтра, напевно - вже отримаю.

 

Як спробуєте, то поділіться враженнями, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як спробуєте, то поділіться враженнями, будь-ласка.

 

Вже отримав. Прийшло повідомлення СМС на мій телефон. Забрав на пошті.

Візуально - усе гаразд.

 

Але перевірити не має можливості - ще не отримав акумулятори та зарядне, яке замовив на Ебей за 28 дол.США - Panasonic Eneloop Advanced Charger + 4 AA Rechargeable batteries 1900mAh BQ-CC17.

Лазерний рівень не комплектується акумуляторами.

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до лещат?

 

По роду моєї діяльності, у мене в наявності з десяток різних лещат - слюсарні, фрезерні, трубні, ковальські.

 

Є навіть вагою 110 кг. :)

 

Не потрібно воно у квартирі ! Купіть краще декілька струбцин - цього буде достатньо у багатьох випадках.

 

Для гаражу - можна щось придбати з радянських. І те буде стояти роками - не зрозуміло для чого.

 

За рік ми встигаємо ушатати 1-2 тисків радянських.

 

Аби використовували те, що зараз пропонують в магазинах - викидали би кожний тиждень.

Десь так - якщо коротко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...