Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключение к газовой трубе

Uvex

Рекомендовані повідомлення

Всем привет!

Рассматривается приобретение земельного участка. Текущий хозяин говорит, что оплачена врезка в газовую трубу.

Предоставляет справку (в аттаче).

Как оценить достоверность этой справки заблаговременно?

Если она действительно дает такое право, как быть с ФИО владельца в ней, если он меняется?

 

Спасибо

350738926_IMG_1096(1).thumb.jpg.d5c0bf301013b5c55a0cbd3ce2bb201a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

Рассматривается приобретение земельного участка. Текущий хозяин говорит, что оплачена врезка в газовую трубу.

Предоставляет справку (в аттаче).

Как оценить достоверность этой справки заблаговременно?

Если она действительно дает такое право, как быть с ФИО владельца в ней, если он меняется?

 

Спасибо

Добрый вечер. У меня процедура происходила так....уплатил врезку, тоесть газ кантора делает соответствующие документы прежде чем сделать эту врезку физически, тот кто платил подаёт документы на врезку и тогда оплачивает. Процедура длится до 3 месяцев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Всем добра!

С позволения автора хочу спросить:

 

Может кто знает контакты проэктантов по подключению газа. Териториально г. Борисполь. Желательно от проекта до пуска. Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, як правильно, зробили проект на розводку труби в будинку і до лічильника. Проект вже готовий але проектант газкантори каже що проект лишається в них а не вмене до того часу поки не будуть проведені роботи відповідно до проекту. В цьому році я газ не планую заводити в будинок, + вони його там можуть випадково згубити, чи має право газкантора не віддати мені проект?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект робиться в кількох примірниках (у мене було по три штуки). Попросіть у проектанта додаткову копію.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас квитанція залишилась про оплату ? Чого переживаете ? Ще приїдуть .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект робиться у трьох примірниках. На кожному примірнику ставляться підписи керівників служб газової контори. Мені мій екземпляр віддали, тому і ви вимагайте у них свій екземпляр.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас квитанція залишилась про оплату ? Чого переживаете ? Ще приїдуть .

 

Квитанції не має, розрахунок був на руки в газканторі. Приїду з командіровки і піду за своїм тоді екземпляром. Всім дякую за відповідь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...