Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворот для колодца

melnitsa

Рекомендовані повідомлення

Хлопці!

предлагаю на досуге подумать как и из чего сделать ворот для колодца (а заодно мне поможете). сам домик-то для колодца я вроде как склепал. а вот ворот...

ну, в общем, нужен простейший вариант. я уде даже думал взять две доски 50Х100 (между ними труба), а ребра - рубаночком снять. но не тонкое ли получится?

в общем - вам разминка для мозгов, мне - польза.

 

спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці!

предлагаю на досуге подумать как и из чего сделать ворот для колодца (а заодно мне поможете). сам домик-то для колодца я вроде как склепал. а вот ворот...

 

Можу подарувати, у мене лежить за хатою, новий, невживаний,

але самовивозом, зі Львова ;)

А якщо серйозно то тре' знайти колоду дубову (діаметр прибл 250 мм) і витесати потрібну конфігурацію (циліндр з дещо скошеними кінцями).

Потім з 2 кінців забити на колоду по стальному обручу (щоб не розтріскувалася надто).

З одного кінця по осі колоди вбиваємо штир загострений (прибл 20 мм. товщиною, L=200-250мм) із втулкою (або підшипником) для кріплення на стовпах, а з другого корбу (коловорот) теж із втулкою.

Штирі слід забивати точно по центру, щоб крутилося без перекосів.

Можна одразу пропустити штир через стовп (у якому втулка) і забити у валок (вОрот).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу подарувати, у мене лежить за хатою, новий, невживаний,

але самовивозом, зі Львова ;)

А якщо серйозно то тре' знайти колоду дубову (діаметр прибл 250 мм) і витесати потрібну конфігурацію (циліндр з дещо скошеними кінцями).

Потім з 2 кінців забити на колоду по стальному обручу (щоб не розтріскувалася надто).

З одного кінця по осі колоди вбиваємо штир загострений (прибл 20 мм. товщиною, L=200-250мм) із втулкою (або підшипником) для кріплення на стовпах, а з другого корбу (коловорот) теж із втулкою.

Штирі слід забивати точно по центру, щоб крутилося без перекосів.

Можна одразу пропустити штир через стовп (у якому втулка) і забити у валок (вОрот).

 

 

Щиро дякую. наразі проблему вирішено. майже так, як ви вказали.

Нехай гараздиться!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...
Хлопці!

предлагаю на досуге подумать как и из чего сделать ворот для колодца (а заодно мне поможете). сам домик-то для колодца я вроде как склепал. а вот ворот...

ну, в общем, нужен простейший вариант. я уде даже думал взять две доски 50Х100 (между ними труба), а ребра - рубаночком снять. но не тонкое ли получится?

в общем - вам разминка для мозгов, мне - польза.

 

спасибо.

 

Может такой вариант подойдет?

579223720_20140126_bb0a1780fd3e4201b999dd1f1dbc9c16_1-1024-451v-jpg.thumb.jpg.ad626b93286c06d7fc23a67ae76808b3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Хлопці!

предлагаю на досуге подумать как и из чего сделать ворот для колодца (а заодно мне поможете). сам домик-то для колодца я вроде как склепал. а вот ворот...

ну, в общем, нужен простейший вариант. я уде даже думал взять две доски 50Х100 (между ними труба), а ребра - рубаночком снять. но не тонкое ли получится?

в общем - вам разминка для мозгов, мне - польза.

 

спасибо.

 

И еще варианты

 

63759861_w640_h640_vorot_bez_ruchki.jpg

 

63759859_w640_h640_vorot_s_ruchkoj.jpg

 

63759862_w640_h640_vorot_dlya_kolodtsa1_tsena.jpg

 

63759865_w640_h640_vorot_dlya_kolodtsa2_tsena.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 2 роки потому...
Не хочется новую тему открывать. Возникла та-же задача по поиску или изготовлению ворота для колодца. Приму идеи, предложения, подсказки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочется новую тему открывать. Возникла та-же задача по поиску или изготовлению ворота для колодца. Приму идеи, предложения, подсказки.

 

та выше все уже описали..

дубовое бревно, лучше сухостой, диаметр 25 +- см, длина 70-100 см.

несете к токарям, чтобы они отцилиндровали его. получится диаметр 20 см.

далее у сварщиков заказываете стаканы диаметром на 2-3 мм меньше диаметра бревна. с приваренной опять же к днищу стакана трубой, которая будет несущей.

на трубу по желанию легко запресовываете любые б/у подшипники по диаметру - и все. вам счастье. изделие готово.

пысы. в прошлом году я такие делал за 2500 грн.

(на фото кусочек ворота видно)

 

fcceed39240fb20ba054ea6c825a9ab9-full.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...