Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где заказать дерево для крыши по спецификации

Sagamor

Рекомендовані повідомлення

Планирую заблаговременно заготовить дерево для крыши на август-сентябрь этого года. Есть такая спецификация из проэкта. Териториально нахожусь - Львовская область. Такой спецификации как на фото достаточно?

IMG_0001.thumb.jpg.5188ff681e304fccd5383c0a2f483a3b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На пилорамі, зазвичай можуть зробити доски довжиною 6м і 4.5м. Рідше 4м. Тому Вам краще зробити ще одну табличку з перерізами приведеними до стандартних довжин.

Друге питання, Ви знаєте як буде виглядіти Ваше дерево через півроку природної сушки. Це я до того, що за цей час дерево покоробить дуже сильно, і зробити з нього нормальний дах буде проблематично.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
На пилорамі, зазвичай можуть зробити доски довжиною 6м і 4.5м. Рідше 4м. Тому Вам краще зробити ще одну табличку з перерізами приведеними до стандартних довжин.

Друге питання, Ви знаєте як буде виглядіти Ваше дерево через півроку природної сушки. Це я до того, що за цей час дерево покоробить дуже сильно, і зробити з нього нормальний дах буде проблематично.

 

То як бути якщо ліс бажано різати взимку а матеріал на дах потрібно під осінь? Ціна тільки виросте на пиломатеріали за цей період. Щоб менше коробило треба пиломатеріали поскладати на підготовлену рівну поверхню хочаб на 1-1.5міс. потім розібрати, перевірити рівність основи і перескладати знову, за наступні 1-2міс. мав би вирівнятись той що покоробило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для себе замовляв дерево у лютому, привезли у березні, теж крокви, прогони, бруси на перекриття, мауерлат, дошка. Дах накривали в серпень-вересень. Так, при сушці бруси і крокви може трохи повести - це ж дерево, але вони будуть до осені майже сухі (відносно свіжопилу). Головне відразу як привезуть їх поскладати нормально, мені дали планки (некондицію) для перекладання рядів, залишав проміжок між брусами для повітря, накрив від дощу і сонця. Ще головне зчистити кору зі всього дерева, поки вона не висохла. Вже літом обробляв дерево розчином гашеного вапна з сіллю і глиною (відро теплої води, 1,5 стакана солі, кілограм гаш.вапна, десь 100г глини сухої) зі всіх сторін, коли висохне, то не змивається і дощем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб менше коробило треба пиломатеріали поскладати на підготовлену рівну поверхню хочаб на 1-1.5міс. потім розібрати, перевірити рівність основи і перескладати знову, за наступні 1-2міс. мав би вирівнятись той що покоробило.

Припускаю, що це можливо. Але правильна сушка це ціла наука, поки що мені не вдавалося побачити в когось успішний результат такої сушки. Хоч я сам раніше всім і рекомендував використовувати лише сухе дерево, і будувельні норми, жорстко обмежуюють вологість деревини для конструкцій. Зараз, як є можливість замовляємо сушку в камері. Там доречі, для запобігання коробленню використовують додаткове навантаження на пакет дощок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...