Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подложка под ламинат

fed-vitalii

Рекомендовані повідомлення

Да не лягут :pardon:

В идеале, надо в 2 слоя. И то "нюансы" :)

 

Какойто вы пирог сложный и дорогостоящий придумали. Надо посмотреть. И тогда уйти от такой многослойности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по ощущениям пол прохладный:(

поэтому хочу переделать

 

Вы уверены, что любыми переделками без подогрева сможете изменить ощущения? У меня единственные места где родные довольны ощущениями это полы с подогревом :lol: при переходе с тёплого пола на ламинат сразу "холодно", хоть это второй этаж, минвата плавающей стяжки и 22 градуса в комнате. Спасает только ковёр. Реально ощущение, что тёплые полы надо было делать везде. Я не думаю, что лично в моем случае хоть 20 см пенопласта сделают ламинат тёплым.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы уверены, что любыми переделками без подогрева сможете изменить ощущения? У меня единственные места где родные довольны ощущениями это полы с подогревом :lol: при переходе с тёплого пола на ламинат сразу "холодно", хоть это второй этаж, минвата плавающей стяжки и 22 градуса в комнате. Спасает только ковёр. Реально ощущение, что тёплые полы надо было делать везде. Я не думаю, что лично в моем случае хоть 20 см пенопласта сделают ламинат тёплым.

 

Спасибо всем за участие. Но мне нужно принять решение по доп. утеплению или оставить как есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где же ваше дополнитеное утепление? В вашем варианте я вижу только дополнительный 1 см осб. Это утепление? Утепление это если вы добавите ещё 5 см эппс. Где-то был тут график, вроде бы 7 см эппса это оптимальный вариант по эффективность /деньги. Но ещё раз повторяю - ламинат будет по ощущениям холодный или смотрите в сторону полов с подогревом. Ковёр тоже отлично помогает. У меня на ламинат пришлось положить ковёр ребёнку. Ну тёплые тапочки ещё.

Ещё что там у вас в подвале, +7 или +17.

 

Зы. Ещё как вариант может посмотреть в сторону утепления потолка подвала, не знаю делается ли так и не останется ли мостиков холода. Но ламинат по ощущениям всё равно будет холодным

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зы. Ещё как вариант может посмотреть в сторону утепления потолка подвала, не знаю делается ли так и не останется ли мостиков холода. Но ламинат по ощущениям всё равно будет холодным

также думал утеплить потолок в подвале но мостики холода останутся от стен в подвале. Температура в подвале +/- 5 градусов.

если делать доп слой со стороны квартиры то поднять пол возможно только на 2-2,5 см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В подвале всего лишь 5 градусов тепла? Или вы написали разницу (дельту) температур? Если всего лишь 5 градусов, то я бы точно утеплял потолок, тем более это легко. 2 см внутри вам почти ничего не дадут. Наращивайте эппс внутри, но и смотрите потолок подвала - задувайте швы, клейте Утеплитель. Правда ещё непонятно что с торцами плит, чтобы там воздух не гулял. У себя я торцы плит тоже закрывал эппсом. Вам должно быть виднее, так как вы должны точно знать где у вас мостики холода, какой конструктив. Но если в подвале всего 5, то ни 2 см ни 4 см эппса вас не спасут, надо что-то ещё.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго усім дня. Прошу допомогти з порадами у виборі підкладки під ламінат.

Конфігурація: високий поверх, 2км квартира, всюди крім санвузлів та біля входу в коридорі, буде лежати ламінат. Решта - плитка.

Підігрів підлоги - водяний, в кухні, коридорі та санвузлах.

Ламінат Quick Step з серії Majestic, товщиною 9.5мм.

-----------------------------------------------------

Зараз ремонт на стадії початку залиття стяжки. Майстр хотів би знати товщину підкладки, щоб це відразу врахувати під час залиття.

Після аналізу вашого форуму та багатьох інших, заплутався трохи з вибором підкладки...

-----------------------------------------------------

Наразі пріоритет надаю хвойній підкладці Тиха Хода (Steiko, Isoplaat). Майстр рекомендував теж її давати, товщиною 5мм, якомога щільнішу.

 

На інших форумах більше радять усілякі "хімічні" версії підкладок, на базі поліетилену, полістиролу чи щось типу того (напр. Туплекс). І ні в якому разі не більше 3мм, бо інакше це капець велике навантаження на замки ламінату. Я в принципі розумію, що через через те що оті "плівкові" підкладки мають здатність просідати, то чи менша товщина, тим менше вона просяде. Для них може це актуально. Але чи має це відношення до хвойної підклдки Тиха Хода? Вона ж наче не мала б просідати?

Чи забезпечує плівкова підкладка 2-3мм достатню шумо- та тепло-ізоляцію від/для ламінату? В порівнянні з тою ж ТХ.

 

Продавці Quick Step, для збереження гарантії, вимагають стелити лише їхні підкладки. А це знову ж таки усілякі полі-версії 2-3мм. Одна з рекомендованих ними це їхня Quick Step Silent Walk 2мм. Космічно дорога в порівнянні з тихою ходою.

 

Хтось мав практичний досвід з такого роду підкладками? І чи є зміст їх купувати, якщо закрити очі на гарантію?

 

Також в одному з магазинів один продавець розказував мені, що для обраного ламінату товщиною 9.5 мм підкладка товщиною 5мм це забагато. І що мол товщина підкладки не повинна перевищувати половини товщини ламінату... Я без поняття якщо чесно про що він. Може хтось розяснити?

 

Якщо прикинути, що стяжка мала б бути рівною, тому що потім ще буде заливатися тонкий шар самовирівнюючої, чи дійсно є зміст давати саме 5мм. Чи забезпечить вона кращу шумо- і тепло-ізоляцію в порівнянні з 3-4мм версіями тихої ходи?

 

Завчасно щиро дякую!

 

P.S. Решта форумів що я переглядав, може комусь теж буде цікаво.

www.mastergrad.com/forums/t11550-podlozhka-pod-laminat/?page=17

www.forumhouse.ru/threads/141546/page-36

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго усім дня. Прошу допомогти з порадами у виборі підкладки під ламінат.

Конфігурація: високий поверх, 2км квартира, всюди крім санвузлів та біля входу в коридорі, буде лежати ламінат. Решта - плитка.

Підігрів підлоги - водяний, в кухні, коридорі та санвузлах.

Ламінат Quick Step з серії Majestic, товщиною 9.5мм.

-----------------------------------------------------

Зараз ремонт на стадії початку залиття стяжки. Майстр хотів би знати товщину підкладки, щоб це відразу врахувати під час залиття.

Після аналізу вашого форуму та багатьох інших, заплутався трохи з вибором підкладки...

-----------------------------------------------------

Наразі пріоритет надаю хвойній підкладці Тиха Хода (Steiko, Isoplaat). Майстр рекомендував теж її давати, товщиною 5мм, якомога щільнішу.

 

На інших форумах більше радять усілякі "хімічні" версії підкладок, на базі поліетилену, полістиролу чи щось типу того (напр. Туплекс). І ні в якому разі не більше 3мм, бо інакше це капець велике навантаження на замки ламінату. Я в принципі розумію, що через через те що оті "плівкові" підкладки мають здатність просідати, то чи менша товщина, тим менше вона просяде. Для них може це актуально. Але чи має це відношення до хвойної підклдки Тиха Хода? Вона ж наче не мала б просідати?

Чи забезпечує плівкова підкладка 2-3мм достатню шумо- та тепло-ізоляцію від/для ламінату? В порівнянні з тою ж ТХ.

 

Продавці Quick Step, для збереження гарантії, вимагають стелити лише їхні підкладки. А це знову ж таки усілякі полі-версії 2-3мм. Одна з рекомендованих ними це їхня Quick Step Silent Walk 2мм. Космічно дорога в порівнянні з тихою ходою.

 

Хтось мав практичний досвід з такого роду підкладками? І чи є зміст їх купувати, якщо закрити очі на гарантію?

 

Також в одному з магазинів один продавець розказував мені, що для обраного ламінату товщиною 9.5 мм підкладка товщиною 5мм це забагато. І що мол товщина підкладки не повинна перевищувати половини товщини ламінату... Я без поняття якщо чесно про що він. Може хтось розяснити?

 

Якщо прикинути, що стяжка мала б бути рівною, тому що потім ще буде заливатися тонкий шар самовирівнюючої, чи дійсно є зміст давати саме 5мм. Чи забезпечить вона кращу шумо- і тепло-ізоляцію в порівнянні з 3-4мм версіями тихої ходи?

 

Завчасно щиро дякую!

 

P.S. Решта форумів що я переглядав, може комусь теж буде цікаво.

www.mastergrad.com/forums/t11550-podlozhka-pod-laminat/?page=17

www.forumhouse.ru/threads/141546/page-36

 

Столько интересного узнал из вашего поста! На что люди только не идут лишь бы свой товар продать :lol:.

Ваш выбор верный. Тихий ход 5 мм, это оптимальный результат.

То ихий ход не просаживается. Т.е усадка есть конечно, но она мизерная.

Квик степ понимаю и уважаю продавцов. У них метр квадратный больше 150 грн. Дороже даже пробки.

5 мм - это подложка как раз для неровной стяжки в 2-4 мм на метре. То что допучкает практически любой производитель ламината!

Связи между толщиной ламината и подложки - ноль.

Цель подложки - сгладить неровности пола и снизить нагрузку на швы. Также шумоизоляция. Тихий ход лучшая в этом плане.

Если стяжка идеальная будет то можете уйти от 5 мм на 3-4 мм.

Плиточник должен вывести плитку при вашем ламинате - 13-15 мм от уровня стяжки. Т.е. плитка 8 мм и 5-7 мм клея.

Любая пленочная подложка - хуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго усім дня. Прошу допомогти з порадами у виборі підкладки під ламінат.

 

Проголосую за подложку из прессованной хвои Steiko 4мм. У меня такая на ТП, уже несколько лет - проблем нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто что скажет за подложку Арбитон в листах. Что за зверь?)

 

Обычная полиэстирольная подложка. Усадка есть.

 

Добавлено через 1 минуту

Проголосую за подложку из прессованной хвои Steiko 4мм. У меня такая на ТП, уже несколько лет - проблем нет.

 

Чтоб голосовать за 3-4-5 мм подложку, надо видеть стяжку и ее неровности.

А так стейко тихий ход неплохая, ничем не отличающаяся от других видов тихого хода.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую усім за швидку відповідь!

Мав сьогодні нагоду завітати і вживу подивитися на ту підкладку від Quick Step Silent Walk. Якщо говорити про інші підкладки з їхнього асортименту, то вони взагалі не викликають довіри. Деякі під руками просто явно мнуться.

Безпосередньо ось ця, Silent Walk, на моє здивування, виявилася досить міцною, і практично не деформувалася при стисненні. Зверху шось типу фольги, знизу пористий матеріал.

Спробую додати фото, якщо вдасться...

Намагаюся подружитися із здоровим глуздом... Не знаю, може там і є якийсь хитрий матеріал, але до кінця не можу обгрунтувати собі її вартість в 230 грн м2.

А взагалі хтось колись використовував таку пділкадку? Просто реально цікаво як вона на практиці.

silent_walk_1.thumb.jpg.2a84c5aaf7449fe534a83522b4ede6ca.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую усім за швидку відповідь!

Мав сьогодні нагоду завітати і вживу подивитися на ту підкладку від Quick Step Silent Walk. Якщо говорити про інші підкладки з їхнього асортименту, то вони взагалі не викликають довіри. Деякі під руками просто явно мнуться.

Безпосередньо ось ця, Silent Walk, на моє здивування, виявилася досить міцною, і практично не деформувалася при стисненні. Зверху шось типу фольги, знизу пористий матеріал.

Спробую додати фото, якщо вдасться...

Намагаюся подружитися із здоровим глуздом... Не знаю, може там і є якийсь хитрий матеріал, але до кінця не можу обгрунтувати собі її вартість в 230 грн м2.

А взагалі хтось колись використовував таку пділкадку? Просто реально цікаво як вона на практиці.

 

Укладывал пару раз! Но сказать как себя ведет через год-два не могу. Укладку сделал и ушел. Клиенты не из тех кто с мастерами дружьу поддерживает и общается!

Но вот ее цена :-))))

Нафиг торговать ламинатом если можно только подложкой :-)

Квик степ с подложкой всегда перегибал!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло. Чорна конячка від Quick Step за великі гроші.

Якщо повернутися до розмови про Тиху Ходу (ТХ) та її укладку, то маю ряд запитань:

1. 5-ти міліметрова підкладка, це завжди 5мм? Бо я щось усюди натрапляю на 5.5мм, принаймні від Steico. Це залежить від виробника, чи все ж таки в інтернеті просто так округлюють?

2. Щільність пресування хвойних підкладок у виробників відрізняється, чи у всіх вона одна і та ж?

3. Серед виробників, кому краще віддати перевагу? Навскидку бачив наступних: Steico, Isoplaat, Barlinek, Cezar, (Izonord не знайшов). Ну і Steico є в кожному магазині мабуть, що, з іншої сторони, не значить що вона найкраща. Це як з ламінатом Klassen :)

4. Яким чином, зі своєї практики, класти ТХ? Діагонально (як на оф сайті написано), чи можна прямокутниками?

5. Плівка під ТХ. Обгрунтування про грибок і тд в темі усі прочитав та зрозумів. Незважаючи на це, оскільки матеріал ТХ потенційно може поглинати воду, то виробник рекомендує ставити плівку під ТХ. На скільки я розумію, цього питання можна повністю уникнути якщо стяжка буде повністю суха. Думаю, а скільки ж мені доведеться тоді чекати, допоки стяжка висохне до прийнятних до кладки умов? Хтось може надати орієнтовні цифри з досвіду?

В кімнатах є стяжка від забудовника, і доливатися буде пару сантиметрів максимум. В кухні та коридорі там треба буде сантиметрів 10 мабуть заливати... В коридорі процесу сушіння можна допомогти ввімкненням підігріву підлоги (якщо так можна).

 

Дякую за співпрацю та обмін досвідом!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло. Чорна конячка від Quick Step за великі гроші.

Якщо повернутися до розмови про Тиху Ходу (ТХ) та її укладку, то маю ряд запитань:

1. 5-ти міліметрова підкладка, це завжди 5мм? Бо я щось усюди натрапляю на 5.5мм, принаймні від Steico. Це залежить від виробника, чи все ж таки в інтернеті просто так округлюють?

2. Щільність пресування хвойних підкладок у виробників відрізняється, чи у всіх вона одна і та ж?

3. Серед виробників, кому краще віддати перевагу? Навскидку бачив наступних: Steico, Isoplaat, Barlinek, Cezar, (Izonord не знайшов). Ну і Steico є в кожному магазині мабуть, що, з іншої сторони, не значить що вона найкраща. Це як з ламінатом Klassen :)

4. Яким чином, зі своєї практики, класти ТХ? Діагонально (як на оф сайті написано), чи можна прямокутниками?

5. Плівка під ТХ. Обгрунтування про грибок і тд в темі усі прочитав та зрозумів. Незважаючи на це, оскільки матеріал ТХ потенційно може поглинати воду, то виробник рекомендує ставити плівку під ТХ. На скільки я розумію, цього питання можна повністю уникнути якщо стяжка буде повністю суха. Думаю, а скільки ж мені доведеться тоді чекати, допоки стяжка висохне до прийнятних до кладки умов? Хтось може надати орієнтовні цифри з досвіду?

В кімнатах є стяжка від забудовника, і доливатися буде пару сантиметрів максимум. В кухні та коридорі там треба буде сантиметрів 10 мабуть заливати... В коридорі процесу сушіння можна допомогти ввімкненням підігріву підлоги (якщо так можна).

 

Дякую за співпрацю та обмін досвідом!

 

1. Раньше вся подложка была с 0,5 мм (5,5 и 7,5) .но принималась за 5 и 7. Т.е 0.5 мм на усадку.

2. Приблизительно одинаково.

3. На ваш вкус. Плюс мину все сейчас равны.

4. Правильно всегда придерживпться требований протзводителя, но и укладку прямо можно делать. Сильно не влияет. Главное зазоры 1-2 мм между листами делать.

5. Я противник пленки на стяжке если это не первый этаж.

Простейший метод пленку на пол 1х1 м. По центру под пленку спичечный коробок.

Вокруг по краям придавить пленку плотноо к стяжке. Создайте парник. Если роса появилась под пленкой. Рано стелить ламинат. Если росы нет. То влажность уже ниже 3%..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Главное зазоры 1-2 мм между листами делать.

 

Я у себя никаких зазоров между подложками не делал , зачем там зазоры на что они влияют ? Как по мне лишний гемор при укладке следить еще за зазорами в подлодке .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я у себя никаких зазоров между подложками не делал , зачем там зазоры на что они влияют ? Как по мне лишний гемор при укладке следить еще за зазорами в подлодке .

 

А у меня было когда подложка натянуда чуток влаги и подряла ламинат.

Также как и делает ламинат, уперлась в стены и по ламинату ходили как по ковру. С тех пор зазор сантиметровый от стены и между подложаами по 1-2 мм. И хотя случай разовый, но как говорится обжегшись на молоке, дую и на воду:beer::beer::beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А у меня было когда подложка натянуда чуток влаги и подряла ламинат.

Также как и делает ламинат, уперлась в стены и по ламинату ходили как по ковру. С тех пор зазор сантиметровый от стены и между подложаами по 1-2 мм. И хотя случай разовый, но как говорится обжегшись на молоке, дую и на воду:beer::beer::beer:

Я как кинул ламинат в прошлом году так до сих пор клилья в доль стен не повытаскивал , все потом да потом , ото всех стен он расклинен , работает отопление водяное но ламинат лежит никуда не вздувается а по идее должен от расширений и все такое .

IMG_20190120_084709.thumb.jpg.232d0c55e399169067ca0034d85885d3.jpg

IMG_20190120_084631.thumb.jpg.3b24997baf877c28ab3ec1eef3353e64.jpg

Змінено користувачем fed-vitalii
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Я как кинул ламинат в прошлом году так до сих пор клилья в доль стен не повытаскивал , все потом да потом , ото всех стен он расклинен , работает отопление водяное но ламинат лежит никуда не вздувается а по идее должен от расширений и все такое .

 

Лентяй:beer::beer: :beer:

Я вообще расклиниваю перед укладкой только переднюю стену и иногда пару штук слева!

С правой стороны даже не ставлю клинья!.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Лентяй:beer::beer: :beer:

Я вообще расклиниваю перед укладкой только переднюю стену и иногда пару штук слева!

С правой стороны даже не ставлю клинья!.

 

Я так порасклинивал потому как следующий этап в ремонте планировал на конец зимы а в доме когда съезжается народа и бегают как кони то мама не горюй и от этого ламинат и на стены полезит если его на зафиксировать хоть как то :D если бы сразу после укладки обои плинтуса и мебель расставить то пытань нема а так то и так норм :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я так порасклинивал потому как следующий этап в ремонте планировал на конец зимы а в доме когда съезжается народа и бегают как кони то мама не горюй и от этого ламинат и на стены полезит если его на зафиксировать хоть как то :D если бы сразу после укладки обои плинтуса и мебель расставить то пытань нема а так то и так норм :D

 

Согласен. Но я ведь клинья оставлять не буду :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Согласен. Но я ведь клинья оставлять не буду :-)

 

Та я ж тоже :) ато плинтус ставить будет не удобно :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім дуже дякую за швидку відповідь та консультацію!

 

Добавлено через 1 минуту

Только сейчас дошли руки до укладки ламината :) подложка троечка так как полы ровненькие и с подогревом. Пленку не стелил, нафиг, второй этаж, стяжке третий год, ждем отопительного сезона ;)

 

Я оце переглядав ваше фото, і подумав собі. А то нічого, що у вас шви Тихої Ходи майже співпадають з швами ламінату? :)

P.S. Фото ось тут:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4677858&postcount=692

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...