Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тепла підлога від котлового насоса!

oleg.zefir

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт мучить мене наступне питання :fool: чи буде нормально працювати тепла підлога на котловому насосі, коли робили колектор я був в відряджені і зробили ось так але сказали якщо буде погано працювати добавим насос зараз будова на стадії внутр. робіт ось я і думаю може краще зараз переробити чим потім розбивати стіни пилити і т.д.

 

Підлога гріє але чи буде вона нормально працювати чи розібрати і докупити насос і все інше?:sorry::fool:

 

Перший поверх теплі підлоги і радіатори 2 поверх радіатори, це прибудова до будинку, блок 28 повітряна прослойка 3см. обліцовка 12см. дах 20см. мінвата вівкна 2 камерні.

 

В будинку не живемо внутр роботи шпакльовка і т.д.

 

 

В будинку є газовий 2 контурний вайлант атмосферник і електричний скат 6к, зараз працює тільки скат вночі з 23 до 7. температура на програматорі вдень 10 вночі 13С.

 

1поверх: www.dropbox.com/s/h73m62n1t3...09.43.jpg?dl=0

2 поверх: www.dropbox.com/s/qgwhxjs107...02222.jpg?dl=0

Колектор і ЕЛ котел: www.dropbox.com /s/mssw7pc6qf...11.27.jpg?dl=0

Колектор: www.dropbox.com/s/d4u63nhv9r...25.11.jpg?dl=0

Газ. котел: www.dropbox.com/s/efm5uayrlqev0tk/2016-03-22%2018.16.57.jpg?dl=0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это невозможно проверить без полной нагрузки: все батареи висят и -20 за бортом.

 

Думаю, что некоторые артефакты с прогревом пола при таком количестве контуров могут вполне закономерно возникнуть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При Вашей площади пристройки котлового насоса действительно может хватить и наверно хватит.

Небольшая ложка дегтя - зря ваши монтажники посрезали так углы, особенно в дверных проемах. При установке дверей могут возникнуть неприятности

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...