Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

И снова теплый пол. Узел подмеса.

vadimck

Рекомендовані повідомлення

Я про те чим ти ще не так давно на життя заробляв на постійній основі.

Просто перед тим як вказувати кому чим варто займатись, варто згадати себе.;)

Про Італію не зрозумів.

 

А він і топить вже більше 3 днів.:lol:

Топити й покривати тепловтрати то є дві великі, або 4 маленькі різниці. Я можу зараз в морози котел поставити на 4 кВт а потім скажу що опалення погане. ;)

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про Італію не зрозумів.

 

Забудь. Для твоего мозга это слишком сложно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екстрасенсорні здібності за мною поки не помічались. Тому я не розумію чому мені вказують що я не в курсі що хтось кудись їздить. Але це мабуть теж складно для чийогось мозку.

Ти серйозно думаєш що всі Чернівці днями й ночами за тобою стежать з цікавості чим ти займаєшся?:D:D:D

 

Ти занадто високої думки про свою скромну персону.:lol:

 

П. С. Якщо мені декілька людей пишуть щось що йде в розріз моїми знаннями то я пробую розібратись. Якщо не можу то прошу пояснити. Чи надати докази протилежної точки зору.

Якщо ж мені хамлять то я таких людей відправляю в ігнор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екстрасенсорні здібності за мною поки не помічались. Тому я не розумію чому мені вказують що я не в курсі що хтось кудись їздить. Але це мабуть теж складно для чийогось мозку.

Ти серйозно думаєш що всі Чернівці днями й ночами за тобою стежать з цікавості чим ти займаєшся?:D:D:D

Ти це написав коли побачив в чаті МерсоКлуба, що я поїхав за рулем, а не займаюсь своїм ділом.

А водії баранку крутять.:D

 

Ти занадто високої думки про свою скромну персону.:lol:

Ні. Зовсім - ні.

 

П. С. Якщо мені декілька людей пишуть щось що йде в розріз моїми знаннями то я пробую розібратись. Якщо не можу то прошу пояснити. Чи надати докази протилежної точки зору.

Я надав скрини документів виробника з вимогами та рекомендаціями. (вище в повідомленнях)

 

Якщо ж мені хамлять то я таких людей відправляю в ігнор.

Та я плачу вже.

ПС - Взагалі не розумію з чого? Дай окремо (тут) повідомлення де я так тебе розлютив (з цієї теми), що аж так потрібно тобі пальцями по клавіатурі нажимати? Всі відповіді від мене по ситуації є тут.

 

 

ППС - Думаю, ми можемо зустрітись для розмови, щоб у модераторів була можливісь стерти непотрібні темі повідомлення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те що ти десь щось писав не значить що то всі про це вже знають.;)

В тому чаті Ви строчите всяку ******* по 1000 постів в день матюкаєтесь обзиваєте один одного. Я його не читаю, так як не я туди реєструвався а хтось не запитавши мене туди зареєстрував . Тупо промотую. Щоб не висіло повідомлення про непрочитані. А то можна пропустити щось таки важливе від інших по роботі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

В тому чаті Ви строчите всяку ******* по 1000 постів в день матюкаєтесь обзиваєте один одного. Я його не читаю, так як не я туди реєструвався а хтось не запитавши мене туди зареєстрував . Тупо промотую. Щоб не висіло повідомлення про непрочитані. А то можна пропустити щось таки важливе від інших по роботі.

 

Так як Ви не змогли розібратися як видалитись з чату Вайбер групи "Мерседес Клуб Украина", - ми зробили це за Вас. Подяки - не треба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...