Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Энергосбережение/расход электричества

alexm-1970

Рекомендовані повідомлення

Є ЛЕДи і під патрон GU10 GU5.3

Є... Але в мене у витяжці теж стоїть світлодіод і вимикачем на витяжці вмикається відразу освітлення робочої поверхні та, власне, витяжки. Все від одного драйвера живиться. А у витяжці штатно були патрони Е14 - як і у всіх люстрах, я їх видалив і замінив шматком алюмінію з світлодіодом.

 

Добавлено через 4 минуты

Потом буду измерять собственный компьютер.

Если долго работает - то тоже нормально натягивает (если десктоп полноразмерный, а не ноут). Еще телики могут заметно кушать, если долго работают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сучасний комп (і3 - і5) при офісній роботі жере 40 - 60 Вт з монітором. При макс нагрузці 100 - 120 Вт (модна відяха легко накине 150 - 200 Вт).

 

Споживання телевізора ЛЕД надцять Вт (про плазми уже забули! ;) ) Сильно залежить від Яскравості (і час життя підсвітки телевізора теж;) Пам'ятайте, що телевізор не повинен освітлювати кімнату).

У сучасних компів просто бомбезно працюють системи енергозбереження (скидують тактову, глушать ядра в простої). Найбільше жеруть старі Р4 і їм подібні. Але то теж уже історія...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сучасний комп (і3 - і5) при офісній роботі жере 40 - 60 Вт з монітором. При макс нагрузці 100 - 120 Вт (модна відяха легко накине 150 - 200 Вт).

 

Я сейчас Вас немного удивлю. Я понятия не имею, сколько жрет современный комп. А вот монитор у меня уже больше 10 лет Apple Cinema 30", который даже по паспорту должен употреблять 150 вт. Иногда включаю второй такой же, если места на одном не хватает.

Что к монитору в качестве системного блока подключено - даже вспоминать не хочется. Как купил/собрал 10 лет назад, так и работает. И ломаться не собирается. И по производительности более чем хватает. Так что, что получится на выходе по энергопотреблению - мне лично крайне интересно.

Споживання телевізора ЛЕД надцять Вт (про плазми уже забули! ;) )

 

Ну кто забыл, а кто... Ну вот что прикажете делать с двумя 50" плазмами Pioneer и Panasonic. Ведь работают сволочи идеально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, ну если плазма - то она, конечно, кушает дай бог.

У меня 32" телик, но еще с CCFL подсветкой (тоже ж работает и смысла менять не вижу, все-равно как монитор работает). Так он тоже под соточку кушает - не плазма. конечно, но и не пара десятков Вт как у ЛЕД-овских.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як що робити - використовувати як калорифери. На нічному тарифі вигідніше за газ :)

 

Заявлена потужність монітору - максимальна (макс яскравість - контраст, динамічна картинка). Я хз як вас, але мені комфортно на майже мінімальній яскравості. Перевірте - споживання суттєво зменшиться!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, на моніторі в мене 30% яскравості стоїть. А от на телевізорі на максимумі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

холодильник лейбхер однокомпрессорній з морозилною камерою, та окрема морозилна камера 400 літрів - червен 94 квт годин, липен 96 квт годин.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сучасний комп (і3 - і5) при офісній роботі жере 40 - 60 Вт з монітором.

На каждый винт — 10-12Вт накиньте. i3-i5 40-60Вт жрут только процессоры. Есть ещё начинка матери и память. Да и пропеллеры корпусные и БП тоже не святым духом питаются. 40-60 на весь системник будет только в простое. Ну, про видяхи тут и без меня написали. Монитор — ватт 20-30, если небольшой диагонали (17-19").

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

i3-i5 40-60Вт жрут только процессоры

Если не играть в доту - 5 (пять) Вт. При чтении форума, к примеру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AndyAntonovmenu_open.gif я не припускаю. Я по факту (по ватметру).

i3-i5 40-60Вт жрут только процессоры - угу, при 100% навантаженні. А при перегляді фул ХД чи офісній роботі навантаження проца 5 - 20% ;)

 

 

 

До речі, і3 у мене на пасивному охолодженні :) Єдиний кулер - в БЖ. його позбутись не можу поки. Ну і ССД ніхто не відміняв. Навіщо мучитись з хардом для системи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже после апгрейда Атлона Х965 на i5-6600K как-то резко заметил падение потребления электричества. Правда конкретных цифр не помню, а ваттметра сейчас под рукой нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...