Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Паркет, фанера, теплоізоляція труб

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Сталось так, що по кімнатах, де буде паркет, проходять траси труб теплої підлоги.

Я труби вклав у подвійну теплоізоляцію, що трохи зменшило товщину стяжки над ними. Поверх них - стяжка, а вище буде фанера 12 мм і паркет.

Чи є якийсь варіант, як ізолювати тепло від труб ще? Можливо, наклеїти якусь теплоізоляційну плівку над тресою труб?

Щоб від тепла паркет не розсихався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_20170601_201914.jpg

 

 

Ось, що я маю на увазі. Під стяжкою в кімнаті проходить траса труб. У інших кімнатах теж, але лише по 2 труби.

Чи є якийсь метод якось додатково захистити паркет від цього тепла?

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Сталось так, що по кімнатах, де буде паркет, проходять траси труб теплої підлоги.

Я труби вклав у подвійну теплоізоляцію, що трохи зменшило товщину стяжки над ними. Поверх них - стяжка, а вище буде фанера 12 мм і паркет.

Чи є якийсь варіант, як ізолювати тепло від труб ще? Можливо, наклеїти якусь теплоізоляційну плівку над тресою труб?

Щоб від тепла паркет не розсихався.

 

Добрий день!

Не піднімайте температуру вище 28 градусів, і бажано поступово, градус-два в день. І так само охолоджуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не підніматив приміщенні вище 28 градусів в приміщенні?

Якщо по трубі тече вода температурою 50-55 градусів, фанера і паркет нагріватимуться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Не піднімайте температуру вище 28 градусів, і бажано поступово, градус-два в день. І так само охолоджуйте.

 

Лучше почитать рекомендации производителя паркета. иногда есть четкое требование, например однажды видел обязательную круглогодичную температуру 19градусов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_20180808_142705.jpg

 

 

я думав, що можна накрити місця проходження комунікацій чимось на зразок плівки, яку кладуть під труби теплої підлоги. хоча, не розумію, як вона може зупинити тепло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадився з паркетчиками. Кажуть, що подвійний утеплювач, в який я уклав труби+ фанера мають зупинити тепло від труб опалення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...