Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пчеловодство

manutsch

Рекомендовані повідомлення

У меня было 5 семей... В этом году ни одна не перезимовала... Да и в зиму слабые заходили... Походу в районе чем то поля обрабатывают... Обидно...

Это врядли. Если бы пчелы по травились, то они погибли в мае, июне. Ищите причину в другом. От клеща обрабатывали?

 

Добавлено через 32 секунды

Кто то занимался в этом году ловлей роев..?Интересно было бы услышать результаты " охоты"..В мои ловушки(5шт) только один залетел..Но такой себе серьезный

этот год на рои был богат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это врядли. Если бы пчелы по травились, то они погибли в мае, июне. Ищите причину в другом. От клеща обрабатывали?

 

у отравления есть афтершок.

если концентрация яда была не критичной, то отравленный нектар успели собрать и занести в соты.

и следующие поколения ели это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня было 5 семей... В этом году ни одна не перезимовала... Да и в зиму слабые заходили... Походу в районе чем то поля обрабатывают... Обидно...:(

 

Поля обробляють всюди. А от слабкі сім"ї гинуть від голоду. Тому класики і пропонують об"єднувати та загодовувати. Але - своєчасно. Пускати в зиму сім"ю, меньше ніж на 6 вулочках - лотерея. Зазвичай, 7 чи 8...

Стосовно "афтершока" після рапсу. Як на мене, обіг корму в сім"ї проходить набагато частіше і до закладання корму на зиму "їжа" змінюється разів 5 чи 6. Тим паче, що від нектару до меду бджола разів зо тридцять перепустить через себе рідину. А от же і загинути від отрути повинна зразу. ЦеМояВласнаДумка.

А бджіл Ваших шкода. Сам втратив по своїй неуважності дві сім"ї - не знайшли мед у крайніх рамках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Товарищи, кто-то продает прополис, пыльцу и тп? прополис свойства не потерял за пол года?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Як що зберігався правильно, то не втратив. В мене є 100гр зібраного восени, але він замовлений.

 

А как правильно и не правильно можно хранить прополис ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
А как правильно и не правильно можно хранить прополис ?

 

Ну настойку в темном месте. А исходный продукт кто его знает. Может.тоже в темном.

У некоторых он мягкий по пол года. У некотооых он как труха или твердый...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У некоторых он мягкий по пол года. У некотооых он как труха или твердый...

 

От температуры зависит. В тепле он мягкий, как пластелин, в прохладе- твердый. У нас весь на нужды родни расходится. Мне по полезным свойствам больше маточное молочко нравится.

 

Прополис храним завернутым в пергаментную бумагу, в банке, в темном месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну настойку в темном месте. А исходный продукт кто его знает. Может.тоже в темном.

У некоторых он мягкий по пол года. У некотооых он как труха или твердый...

 

И что будет с прополисом , если хранится не в темном ?Или в холодном или жарком?

 

Добавлено через 2 минуты

Коли переглядаю вулики, зчищаю прополіс стамескою з чверті на вулику та з рамок, аби вони не склеювались. Зручно прополіс збирати в долоню і зразу катати кульку. Один вулик - одна кулька в кішені.

:

 

После такого объяснения , у меня при виде прополиса слепленного в трубочки начинает тошнота подкатываться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

После такого объяснения , у меня при виде прополиса слепленного в трубочки начинает тошнота подкатываться.

 

Вы ещё почитайте как пчёлы мёд делают :lol:, и что такое воск :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что будет с прополисом , если хранится не в темном ?Или в холодном или жарком?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

После такого объяснения , у меня при виде прополиса слепленного в трубочки начинает тошнота подкатываться.

"Ми такі принцеси, навіть не пукаєм!" (С) реклама на ТБ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
у отравления есть афтершок.

если концентрация яда была не критичной,

..

...

IMG-050d1faaea8608ec020919751d346a8b-V.thumb.jpg.f56821e07fe4fd6843c20d208d9a5053.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...