Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок в Зарванцях, пару питань

Анатолій_В

Рекомендовані повідомлення

Привіт, земляки і не тільки!

Починаю будувати будинок. Поки робився проект і дозволи: викопали криницю, зробили забор між сусідами.

 

І тут почалися проблеми...

 

Криниця мала бути на 22 кільця. Зробили на 21, і кільце не сіло і залишилось. Сказали що за тиждень сяде і доставити - тиждень майже пойшов, здвигів немає. Сказали воду не черпати 2 тижні, а потім вибирати ще 2 тижні не більше ніж на 1\3. Будівельники кажуть що треба вибирати зараз вже і всю, щоб "пробило джерела". Не ясно, кого слухати? Чого не вибирати? Може, її не докопали, і не хочуть щоб я це побачив? Прошу поради.

 

Забор... в опалубці вийшли "пуза". Половину забору (верхній слой фундамент) кинули в целофан, який був не тільки по-бокам опалубки, але й внизу. Сказав убрати щоб було краще щеплення з нижнім шаром, то половину забору зробили без целофану внизу. Зняли опалубок - дуже не гарний цоколь забору. Видно доски, целофан, пуза. Пуза зараз збивають.

 

Питання:

  1. Потім цоколь не трісне, якщо його сирим вже збивають? Арматуру в нього не клали. Як зробити тепер щоб його не обкладати (цоколь), і він був гарним, штукатурити?
  2. Криниця вже не сяде? І чи можна брати воду?
  3. Який фундамент робити у Вінниці? Сусід зробив 1.2 м в землі. Я вважаю це занадто дорого і глибоко, рівень промирзання у нас 70 см? + я будуюсь з газобетону. Ділянка має перепади 50 см. Будівельники кажуть що забутовку робимо в рівні по землі. Можливо, варто зробити в рівні її загальному, тобто щоб з одного боку яма була 80 см, а з іншого 120 см?

 

 

Дуже всім дякую за пораду! Часу мало, з вівторка починаємо копати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання:

  1. Потім цоколь не трісне, якщо його сирим вже збивають? Арматуру в нього не клали. Як зробити тепер щоб його не обкладати (цоколь), і він був гарним, штукатурити?

 

Ваше питання досить абстрактне, незрозуміло ні геометрії ні як і що саме збивають. Можиливо викладіть фото, та розмістіть це питання у профільному розділі форуму "Фундамент та бетон", щоб могли відповісти фахівці. Щоб був гарним - повністю переробляти, ставити нову опалубку ширше попередньої і доливати, штукатурити, шліфувати алмазним кругом - всі варіанти дорогі та трудомісткі.

 

 

Питання:

 

 

  1. Криниця вже не сяде? І чи можна брати воду?

Не зустрічав шоб криниця сідала без підкопування, але досвід не великий, тому краще проконсультуйтесь у альтернативних копачів, можливо щось повязане з грунтами. Аналогічно по питанню чому не можна брати воду. Яка висота води в криниці?

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=112430&highlight=%D1%E0%F8%E0

 

 

Питання:

 

  1. Який фундамент робити у Вінниці? Сусід зробив 1.2 м в землі. Я вважаю це занадто дорого і глибоко, рівень промирзання у нас 70 см? + я будуюсь з газобетону. Ділянка має перепади 50 см. Будівельники кажуть що забутовку робимо в рівні по землі. Можливо, варто зробити в рівні її загальному, тобто щоб з одного боку яма була 80 см, а з іншого 120 см?

Такий як у вас в проекті. Для будинку меньше 1м не робив би. Але це залежить і від грунтів. Під газобетон також важливо щоб армування було виконане вірно. Помилки на цих етапах коштують дорого. Детально можете також створити тему у профільному розділі.

 

 

Я вважаю це занадто дорого

 

 

Яка різниця в грошах для вас занадто дорого? :)

 

Добавлено через 6 минут

Забор... в опалубці вийшли "пуза". Половину забору (верхній слой фундамент) кинули в целофан, який був не тільки по-бокам опалубки, але й внизу. Сказав убрати щоб було краще щеплення з нижнім шаром, то половину забору зробили без целофану внизу. Зняли опалубок - дуже не гарний цоколь забору. Видно доски, целофан, пуза. Пуза зараз збивають.

 

Ви впевнені що хочете продовжувати з цими будівельниками? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Криниця вже не сяде? І чи можна брати воду?

В мене копали криницю в Яришивці теж на 22 кільця. вода прибувала досить інтенсивно, тому заглибитися більше не змогли. Але в лютому (сказали що рівень води падає найнище) ми зізвонилися з хлопцями, вони приїхали все почистили і вкопали ще на 1 кільце (криницю до цього не можна нічим обсипати). Сама криниця сіла десь на 30 см під вагою кілець не більше, якщо вона сама буде сідати більше то її прийдется чмстити від намулу і піску. Воду краще спочатку використовувати менше, у вас свіжий розкопаний грунт і він ще осідає і не утрамбований, інтенсивне використання може спровокувати обвали і замулення. Поради краще приймати від того, хто буде виконувати роботу і з кого будете потім питати.

 

Який фундамент робити у Вінниці?

Глибина промерзання у нас не 70 см. але і не 1,2 м. По середнім данним 80-90 залежно від грунту. Але у вас глинистий грунт у Зарванцях, якщо не помиляюся, він щільніший і вологіший. а отже і промерзає більше, тому краще брати по верхній позначці промерзання - 90 см. (Саме краще брати дані із проекту). Фундамент будинку, одна з самих дорогих, але і самих важливих частин чорнового будівництва, якщо економити на фундаменті, то робити все по крутому зверху не має сенсу.

Можливо, варто зробити в рівні її загальному, тобто щоб з одного боку яма була 80 см, а з іншого 120 см?

Підошва ями повинна бути в одному рівні і додатково укріплюватися стовпчиками, які виконуються по периметру фундамента через 2-3 м та по кутах будівлі, у випадку косої підошви можливий зсув і нерівномірне просідання, а любий фундамент просідає.

 

+ я будуюсь з газобетону

Є стандарти будівницва фундаменту і від нього краще не відступати в меншу сторону, зменшення навантаження на нього - це вам додатковий плюс на можливі зміни в майбутньому (наприклад дах з керамічної черепиці чи ще один поверх), при збільшені навантаження ніж допустиме при такому фундаменті - збільшується глибина та ширина останього.

Половину забору (верхній слой фундамент) кинули в целофан

Я так зрозумів, що у вас іде забутовка, а потім пролитий чистовий фундамент і між ними покладена поліетеленова плівка? Якщо так, то женіть своїх горе-будівельників. Її там не лише не повинно бути, а ще й повинно бути зєднання через арматуру. Якщо мати розум в голові і відчувати силу в руках, то "боки" краще забрати по свіжому, місця доопрацювання прогрунтувати, поштукатурити і перетерти.

Видно доски, целофан, пуза.

По правильному опалубка мала бути обстріляна плівкою і перед заливкою промащена і чимось водовідштовхуючим (перероб масла наприклад), тоді і опалубка і плівка знімаються без пригод. Немає фото тому важко судити про необхідний обєм робіт - вас може врятувати штукатурка, а можливо прийдеться обливати по верху (тоді вже краще облицювати).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Криниця мала бути на 22 кільця. Зробили на 21, і кільце не сіло і залишилось. Сказали що за тиждень сяде і доставити - тиждень майже пойшов, здвигів немає. Сказали воду не черпати 2 тижні, а потім вибирати ще 2 тижні не більше ніж на 1\3. Будівельники кажуть що треба вибирати зараз вже і всю, щоб "пробило джерела". Не ясно, кого слухати? Чого не вибирати? Може, її не докопали, і не хочуть щоб я це побачив? Прошу поради.

Не докопали або не пропхали. У суглинках або сідає зразу або не сідає. По воді не впевнений. Вам скоріш за все вказали не черпати зразу, щоб нижні кільця встигли затиснутись грунтом. А це означає, що нижнє кільце не сіло на основу. Його не посадили або грунт невідповідний. Якщо будете вибирати воду зразу всю, трохи підмиєте під нижнім кільцем і воно одно обо й не одно піде нижче і утвориться щілина. Щоб такого не було слід кільця скріпляти скобами але цим рідко хто займається. Так що краще зачекати. Потім якщо буде малий дебет прийдеться вкопуватись та ставити менші кільця.

 

 

Питання:

 

Потім цоколь не трісне, якщо його сирим вже збивають? Арматуру в нього не клали. Як зробити тепер щоб його не обкладати (цоколь), і він був гарним, штукатурити?

Криниця вже не сяде? І чи можна брати воду?

Який фундамент робити у Вінниці? Сусід зробив 1.2 м в землі. Я вважаю це занадто дорого і глибоко, рівень промирзання у нас 70 см? + я будуюсь з газобетону. Ділянка має перепади 50 см. Будівельники кажуть що забутовку робимо в рівні по землі. Можливо, варто зробити в рівні її загальному, тобто щоб з одного боку яма була 80 см, а з іншого 120 см?

1. Ні не трісне від збивання. Арматуру погано що не клали. Від цього може тріснути. Не хочете обкладати? Якщо бетон добрий, купуєте шліфувальний або шліфувально відрізний (останнє тільки через інтернет) круг для бетону і вперед. Мороки, шуму та пилу багато. Штукатурка теж варіант але є ризики поганої роботи.

2. Сама криниця вже не сяде. Можуть сісти нижні кільця як я писав. Це не добре.

3. Фундамент слід робити в одному рівні… А стоп я вже відповідав вам в іншій темі.

 

Яка вулиця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Є стандарти будівницва фундаменту і від нього краще не відступати в меншу сторону, зменшення навантаження на нього - це вам додатковий плюс на можливі зміни в майбутньому (наприклад дах з керамічної черепиці чи ще один поверх), при збільшені навантаження ніж допустиме при такому фундаменті - збільшується глибина та ширина останього.

Цитата:

 

Нагрузки на фундамент расчитываются с учетом всех эксплуатационных, снеговых, ветровых и пр. + дается запас прочности не менее 30% чтобы не думать о количестве мебели в доме и толщине стяжки на полах. Увеличение веса дома за счет керамической черепицы составит 1-3% - если Ваш фундамент будет как-то будет реагировать, то лучше такой дом не строить вообще!

 

А керамическую черепицу можем предложить! Приходите к нам в магазин по адресу ул.Келецкая, 38, м-н ЦегелКО!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...