Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи варто починати будівництво?

jenio

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх форумчан! Знаю, що схожих тем вже наплодили мільйон і маленьку тєлєжку, алн все ж маю деякі питання. На даний момент є наступні умови - є участок 10 соток в Білогородці, 30к $ стартовий бюджет і бажаний проект. Мучають наступні питання:

 

1) На що вистачить стартового бюджету (фундамент стрічка, дім з ГБ, криша бітумка мабуть)

 

2) Будівництво варто починати на весну?

 

3) Розраховую вийти в 600$ за квадрад після чистової відділки, чи реально це?

 

Наперед дякую за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если возникает вопрос относительно целесообразности начала строительства, то однозначно не стоит начинать.

 

1. Может хватить на коробку, а может и на коробку с коммуникациями и чистовой отделкой. Зависит от того, на сколько готовы прикладывать руки в данный процесс.

2. Фундамент желательно чтоб устоялся минимум 21 день. Можно оставить в зиму и с весны начинать гнать стены. Не принципиально.

3. Вы не забывайте что в чистовую отделку должны войти и коммуникации, наружные сети, забор, отмостки, дорожки, септик, благоустройство. По этому сумма может превысить $1 000 очень даже легко.

Но опять же - если готовы всё делать своими руками, то вполне возможно и в $600 вложиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бажаний проект
Не дуже вдалий, як на мене.

1) На що вистачить стартового бюджету (фундамент стрічка, дім з ГБ, криша бітумка мабуть)
На коробку, мабуть, вистачить.

2) Будівництво варто починати на весну?
Це краще, ніж на осінь.

3) Розраховую вийти в 600$ за квадрад після чистової відділки, чи реально це?
Залежить від відділки. Реально, якщо без золотих унітазів та розпису. Звичайно, що це без ландшафтного дизайну, тільки будинок.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від відділки.

 

Панове українці. Ну очі ріже ваша "відділка" :D. Адже є чудове слово "оздоблення" :beer:.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове українці. Ну очі ріже ваша "відділка" :D.
У вас теж профдеформація? Ж-) Я просто залишив, як було у ТС.

Адже є чудове слово "оздоблення" :beer:.
Оте, що роблять наші "майстри" - то не оздоблення, а саме відділка. :D
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этой суммы хватит на коробку точно. И еще либо на крышу либо коммуникации. На то и то - врядли. Я вложился в $560 за квадрат под "завози мебель". Это с коммуникациями и чистовой отделкой. Т.е. этой суммы на весь дом не хватит однозначно! Начинать стоит только если у вас в следующем году будет еще такая же сумма. Тогда вполне реально - в этом году накрыть крышу. В следующем - отделка. Иначе - не начинайте. Положите деньги в чулок.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді)

 

В цілому, я не планую зі стартової суми побудувати все до стану - "завіз меблі та живи". Загальний план - фундамент, стіни, криша, можливо вікна. Комунікації планую розтягнути далі.

 

Як я бачу для себе - це розтягнути будівництво на 3-4 сезони.

 

P.S. Перепрошую за суржик)

 

Добавлено через 1 минуту

Не дуже вдалий, як на мене.

На коробку, мабуть, вистачить.

Це краще, ніж на осінь.

Залежить від відділки. Реально, якщо без золотих унітазів та розпису. Звичайно, що це без ландшафтного дизайну, тільки будинок.

 

Вадим, знаю Вас як місцевого експерта з питань планування і книжку Вашу читав, тому цікаво чому цей проект не дуже вдалий?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я бачу для себе - це розтягнути будівництво на 3-4 сезони.
Краще 2.

Мені вже наприкінці 2-го було зле, а 4 я б точно не витримав.

Вадим, знаю Вас як місцевого експерта з питань планування
Та ну, скажете таке - "експерт" :oops:

Просто собі малював-малював, але до ідеалу так і не дійшов.

цікаво чому цей проект не дуже вдалий?

Як на мене:

1. Забагато зайвих конструктивно складних і дорогих елементів - балкони, еркери, мансардні вікна.

2. Мала площа кімнат (принаймні 2 з них). Я б не робив кімнат менше 12 кв.м.

3. Незручна драбина зі сходами "вєєром". Я по таких ходити так і не навчився.

4. Немає вікна над сходами.

5. Центральна стіна не співпадає з лінією даху. Потрібно буде робити складну висячу стропилку.

6. Над входом і терасою обов'язково прийдеться ставити снігоутримувачі, інакше сніг летітиме з даху на голову.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще 2.

Мені вже наприкінці 2-го було зле, а 4 я б точно не витримав.

 

Це точно. У серпні моєму будівництву буде 3 роки. Загалом залишилось поклеїти та пофарбувати шпалери, обклеїти плиткою душову та змонтувати сантехнічні приладдя. Встановити вхідні двері замість тимчасових та вимурувати огорожу з воротами. Але відчуваю, що запал закінчується :(. Усе важче та важче кожного дня після роботи примушувати себе їхати на будівництво :D. Але розум примушує, бо до осені планую переїхати вже.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...