Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Jotul I350. Реальный пример установки и дальнейшей эксплуатации!

-enjoy-

Рекомендовані повідомлення

Вот тебе и блин, не комментируй не надо. Тебе хватит.

МишаК, я продвигаю, что куришь? Тебе в который раз сказали, что 0,08, и 0,06 это разница не в 3 раза, ты просто как обычно не сообразил.

890.thumb.png.7addadee23a98faa69e8f5b7d826567a.png

Змінено користувачем ОИК-4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тебе и блин, не комментируй не надо. Тебе хватит.

МишаК, я продвигаю, что куришь? Тебе в который раз сказали, что 0,08, и 0,06 это разница не в 3 раза, ты просто как обычно не сообразил.

 

Не, ты просто безделием на форумах маешься) А с конкурентами сутками за продукцию одного поставщика грызешься от некуй делать, из альтруистких соображений, да? ))

 

Я не буду тебе считать для наглядности во сколько раз нужно увеличить толщину материала с хучшими характеристиками, если отталкиваться от базового с теплопродностью 0.04 и толщ мин 8см. Можешь пересчитать здесь свой Промат с коэф 0.1. какой толщины должен быть лист изоляции, а потом сравнить какой толщины Isolrat с коэф. 0.06 или Super isol, даже если брать там 0.08 А потом все это перевести в реальные деньги. Так надеюсь доходчиво объяснил свою мысль?)

 

зы: я в отличии от тебя соображаю очень хорошо;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соображаешь? (ссылка устарела)

Видишь, суперизол уже с 0,08, дошло до тебя что обманывать не надо. Подсчитай промат с таким коэффициентом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послушай клоун, не е..би ни себе ни людям мозг. Ты своим клиентам этот Промат продаешь? Так смысл твоих ссылок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОИК-4, -Илья Вы не помните где рисунок Ютула на котором обозначено что на выходе 450гр. Сори за безпокойство. Ище раз Сори. Нашел. Здоровья.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

а тим часом на день народж. х@йла завіз 5 куб. сухого дубу :) (про "де взяв, по чім купив" не питайте)

cec8a9d9d630.jpg

 

Топку топлю вже майже пів місяця щовечора. Ну що тут сказати..... приємно вражений. Після першої закладки (а це тріски для розпалу) одразу в кімнаті стає тепло. Після 3-х годин протопки вже відчутно стає тепліше на другому поверсі. Як правило час протопки з 19,00 до 23.00. За весь цей час палюється 2-2.5 середніх невеличких поліна(див.фото). Перша закладка на розпал, відкриті всі режими; друга закладка,закриті всі режими окрім вторичного дожигу. Остання закладка в 23.00. В 3 ранку ще є жар. О 7 ранку кільця не гарячі,але сильно теплі, внутрянка та скло чисті.

 

Заглянув в ревізію

39e0f9377fcb.jpg

Не розумію як ставлять топки без ревізії. Тільки питання як туди попав кузнечик.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Ростя, перш за все, дуже дякую за корисну тему. Маю кілька питань як до впененого користувача йотулу з шамотним акумулятором тепла. 1) Холіварне питання про "в пів цегли чи на ребро" - чи не змінили б ви зараз вибір на "в пів цегли"? 2) Ви ставили скоби на кути - чи дійсно вони потрібні при такому незначному нагріві поверхні? 3) Хоч Міша каже, що не потрібно шиберу, але вже кілька користувачів зауважували, що з каміна "тягне" холодом - чи варто ставити шибер? Дякую, веселих свят!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Холіварне питання про "в пів цегли чи на ребро" - чи не змінили б ви зараз вибір на "в пів цегли"?

 

з однієї сторони в мене зазор між топкою і шамотом на ребро 5см, то прогрівається стінка дуже швидко і гаряче. Тут є дві сторони медалі - одна це швидкий і достатній прогрів стінки, інша сторона - це можливість тріскання штукатурки фасаду. Я просто надіюсь,що штукатурка в мене добротна (база RATH Uneversal Super, фініш - АФ Edelputz + сітка) і тріскань не буде.

 

з іншої сторони боку - 12см до шамоту на ребро. Прогрівається довше і не так сильно. Але мабуть із-за того,що йде впритик до стінки труба подачі повітря. Вона й загорожує нормальному прогріву.

 

задня стінка - від топки до стіни зазор 15см,але шамот плашмя (12см) і стіна оштукатурена цем-пісч. раствором. Прогрівається стінка, але не гаряче вже десь за 6 год при звичайній, без фанатизму, протопці.

 

Тобто, якщо зазор в 5см,то я б змінив на плашмя. Якщо зазор 10см,то на ребро.

 

2) Ви ставили скоби на кути - чи дійсно вони потрібні при такому незначному нагріві поверхні?

 

думаю не треба

 

3) Хоч Міша каже, що не потрібно шиберу, але вже кілька користувачів зауважували, що з каміна "тягне" холодом - чи варто ставити шибер? Дякую, веселих свят!

 

шибер не потрібно,коли у вас подача повітря зовні та регулюється дрос.заслонками. В мене шиберу нема,але може тягнути холодом через щілину ричага регулювання на топці,коли залишити у відкритому положені дрос.заслонки. При закритому - нічого не тягне. Та й щілини там тієї....."тягнути холодом" не відчутно взагалі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Це десь співпадало з моїми відчуттями/міркуванням. В себе планую 7 см зазор і мабуть дам в пів цегли до рівня трохи вище топки (І570), далі перейду на ребро (рівняючи по зовнішній стінці) щоб не перевантажувати конструкцію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Продублюю.

Для чого зольник в jotul i350?

Які його функції?

Як на мене це рудементні органи, які є, а функцій ніяких не виконують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Надоїли плетені корзини для дров через дно яких завжди на плитку просипається пил та дрібні частинки дров.

Тому взяв звичайну велику виварку та балончик.....вийшло ось так.

eec7ec7a46ae.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

1. Чи виправдалось після кількох років експлуатаціі вікористання саме цієї топки?

2. Дійсно, є переваги перед конвекційними моделями, чи i18(i570) мали б ту ж ефективність?

3. Чи користуєтесь, реально, вторинним допалом, повільним горінням?

 

Добавлено через 10 минут

4.Чи збереглося футеровання в топці? Чи чавунні вставки були б надійнішими?

5.У G&S є готовий варіант з акумулюючим блоком, до нього можна зробити шамотне облицювання. Чи чавунна топка надійніша?

 

 

6.Накільки топка примхлива та безпечна?

7.Які поправки зробили би сьогодні?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Чи виправдалось після кількох років експлуатаціі вікористання саме цієї топки?

 

так!

 

2. Дійсно, є переваги перед конвекційними моделями, чи i18(i570) мали б ту ж ефективність?

не знаю,бо 18-ту чи 570-ту не юзав.

3. Чи користуєтесь, реально, вторинним допалом, повільним горінням?

так. постійно.

4.Чи збереглося футеровання в топці? Чи чавунні вставки були б надійнішими?

чавунні бли б надійнішими, на те й він чавун. Але футеровка на те й вона є,щоб створювати та тримати більшу температуру.

Про футеровку - з моїм користуванням вона як на мене краща,ніж керамот в топках нордпейс та аустрофлам. Більш стійкіша.

5.У G&S є готовий варіант з акумулюючим блоком, до нього можна зробити шамотне облицювання. Чи чавунна топка надійніша?

в мене так і є. Акумулююча маса та облицювання з шамоту.

6.Накільки топка примхлива та безпечна?

навіть не знаю як відповісти на це питання.....кидаю дрова та й усе.

7.Які поправки зробили би сьогодні?

 

- задню стінку робив би як і фасадну з шамоту ША-5. В мене була іншої марки (не памятаю) в перемішку зі звичайним червоним повнотілим.

- бокові стінки плашмя в 12см,а не на ребро. Я робив вимушено,бо місця не вистачало.

- не робив би бокову скамійку. Ще не доробив,але бачу толку від неї нуль.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...