Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Для этого производитель указывает минимальное сечение решеток которое нельзя перекрывать, чтобы не допустить перегрева, для 14КВт это вроде порядка 500-750см2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для этого производитель указывает минимальное сечение решеток которое нельзя перекрывать, чтобы не допустить перегрева, для 14КВт это вроде порядка 500-750см2

 

Тогда камин даст выброс тепла, будет жарко во время топки, а короб не накопит достаточно энергии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вам (нам) это же и надо

Предусмотреть конвекционный режим для быстрого прогрева помещения

Прогрели и прикрыли решетку на минимум и все, лишнее идет в портал. У меня стены кирпичные и я конвекцию вообще не перекрываю, наоборот тепло от топки расходится подальше и накапливается в стенах, но разница температур конечно большая - в портале или другой стене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вам (нам) это же и надо

 

Прогрели и прикрыли решетку на минимум и все, лишнее идет в портал

Не не не, это надо только тогда когда дом остыл и надо срочно поднять температуру не взирая на неудобства конвекции. Так сказать авральный режим, который легко/дешево предусмотреть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Она стала не такой широкой и у нее уменьшилось расстояние от дна до стекла, за счет чего?

Это я ошибся, сравнил с серией M.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос вроде простой но не ищется поиском в теме, как ваши топки дружат с деревянными брикетами? Есть ли ограничения
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под этой дельтой в 30 градусов имеете ввиду баланс камина?

Ні, нижня межа віддачі тепла коробом. Дельта рахується зазвичай з 70-80С до 30С. На 70-80С віддача швидша, на 30С повільніша. За 80С випромінююча поверхня починає пересушувати повітря, нижче 30С ефективність віддачі тепла стає надто малою для врахування в тепловому балансі помешкання. Ніякої магії.

 

 

Вот входные данные: нужен теплоемкий/гибридный короб для топки 14 кВт с двойным стеклом, так чтобы он отдавал 3.5 кВт ежечасно на интервале 10 часов после того как его топили 3 часа подряд.

Виходить, ви його протопили і назбирали 35кВт тепла. Ви вірно помітили проблему: назбирати в облицюванні таку кількість тепла не вийде, потрібен додатквий внутрішній акумулятор. Таким внутрішнім акумулятором є димооборот чи наставна акумуляція. От це вам і потрібно.

 

Явные косяки, которые не понимаю как считать:

- сказал что все это тепло будет отдаваться моментально внутренним поверхностям, воздухом как посредником пренебрег, соответственно все поверхности принял как равнозначные (нет разделения по дальности/высоте/углу), думаю тут основная ошибка в цифрах.

- есть положительный баланс на внешней стороне кирпича (отдача меньше чем приход), он динамичен, зависимую от него температуру внешней стены некорректно считать на граничных точках режимов

- увеличение температуры внутри короба должно сильно менять график отдачи тепла, КПД топки должно падать, не принимал во внимание, думаю тут тоже десятки процентов точности.

Так ніхто не рахує, бо такі розрахунки схожі до способу описати статфізику законом руху кожної молекули. Слід підходити до цього простіше, тим паче, ви не використовуєте обшивку з ракети Маска, а звичайну шамотну цеглу. Для цього випадку в TR-OL2006 вже все пораховано. Я дуже рекомендую скористатись їхніми таблицями з готовими значеннями і графіками.

 

Добавлено через 3 минуты

Вопрос вроде простой но не ищется поиском в теме, как ваши топки дружат с деревянными брикетами? Есть ли ограничения

Дружать, але є обмежання: брикети різних виробників і матеріалів мають різну температуру згоряння і калорійність, тому ними легко можна перепалити топку і димохід. Раджу використовувати в перемішку, і не більше 1-2 брикета за раз. Ну і палити брикети - це не естетично. А естетика в нашій справі дуже важлива.

 

Добавлено через 7 минут

И присоединяюсь к вопросу по новым топкам N серии. Намекнёте, разрыв с М серией сокращается? Или может, наоборот, появились какие-то минусы в новом варианте? Сколько будет стоить обвес? Она стала не такой широкой и у нее уменьшилось расстояние от дна до стекла, за счет чего? Полочка все еще одна?

Щодо уніфікованої серії, то це вимушене рішення. Вимушене воно користувачами, тобто ринком. Ринок не використовує можливості модульності практично ніяк. Понад 99% топок М-серії виходило на повітряному колекторі. Зате ринок потребує ширшого модельного ряду, над чим і працює наша компанія останнім часом. Товстий шамот буде доступний опційно. Так само будуть доступні і інші переваги М-серії. А додатково для усіх моделей топок уніфікованої серії буде доступна навісна акумуляція. Слід пам'ятати, що навісна акумуляція не може замінити димооборотів, але є корисною у випадку дефіциту теплової ємності облицювання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

В кімнаті 20м2 планую встановити камін з кутовим склом, схиляюсь до 72x48x52R. Ціль - естетика ну і швидкий нагрів кімнати при необхідності.

 

Маю декілька запитань до спільноти:

1. Чи не загаряче буде в такій невеликій кімнаті

2. Чи доцільно закрити камеру суперізолом та надлишок тепла виводити в інші кімнати прямокутними плоскими повітропроводами під натяжною стелею як на схемі. Виходи повітрепроводів планую обладнати в натяжній стелі.

 

@Sheridan, у вас в інтернет магазині усі посилання нових товарів ведуть на сторінку "Запитану вами сторінку не знайдено.". З цінами взагалі бардак - топки по півмільйона грн c2n.me/4aDFnSn

_210121114826.png.2d8682dbdb285b5c960a7b1936f2f481.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В кімнаті 20м2 планую встановити камін з кутовим склом, схиляюсь до 72x48x52R. Ціль - естетика ну і швидкий нагрів кімнати при необхідності.

 

Маю декілька запитань до спільноти:

1. Чи не загаряче буде в такій невеликій кімнаті

2. Чи доцільно закрити камеру суперізолом та надлишок тепла виводити в інші кімнати прямокутними плоскими повітропроводами під натяжною стелею як на схемі. Виходи повітрепроводів планую обладнати в натяжній стелі.

 

@Sheridan, у вас в інтернет магазині усі посилання нових товарів ведуть на сторінку "Запитану вами сторінку не знайдено.". З цінами взагалі бардак - топки по півмільйона грн c2n.me/4aDFnSn

Дякую, поправили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Sheridan, а підкажіть, що означає пункт "Температура димових газів" у документації на каміни G&S?

 

Справа в тому, що в автоматиці Plum я можу задавати температуру від ~200 до 370 градусів, але чи не перегрію я топку, якщо камін нагріватиметься вище за 295 градусів, вказаних у документації.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Це температура димових газів при номінальному використанні. Хоч і перевантажувати топку не варто, але незначні відхилення від номінального значення біди не принесуть. У будь-якому разі виставляти високі значення недоцільно: не отримаєте ні тепла, ні видовища.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Приобрел себе топку N72х62. Временно подключил к дымоходу протопил несколько раз. Все ок. За такие деньги довольный и качеством сборки и общими ощущениями.

 

К представителю возник вопросы:

 

1. То что плиты шамота на задней стенке имеют щель между собо 5-7мм это так и должно быть?

2. Для данной топки дымоход обязательно должен быть 200мм? сейчас временно эксплуатирую через переходник с 150мм на 200мм.

3. Какая все же закладка дров по весу или обьему должна быть что бы топка работала в режиме самоочистки шамота и стекла от излишней нагари? На данный момент больше 4 поленьев не пробовал за 1 раз подкладывать. Средний вес не превышал 4кг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приобрел себе топку N72х62.

 

На жаль, у нас немає моделі з таким індексом. То або кутова 72х48х52, або 76х62.

 

За такие деньги довольный и качеством сборки и общими ощущениями.

Брали в опціях, чи базову модель?

 

1. То что плиты шамота на задней стенке имеют щель между собо 5-7мм это так и должно быть?

 

Скиньте фото проблеми, може просто зсунулись на одну сторону. Технічний зазор потрібен, але якщо між усіма плитами 5-7мм, то не є добре.

 

2. Для данной топки дымоход обязательно должен быть 200мм? сейчас временно эксплуатирую через переходник с 150мм на 200мм.

 

76х62 треба 200мм. Для кутової 72х48х52 180мм, на 160мм перевірено не працює.

Вартість димоходу 150-160-180-200 не відрізняються кардинально, бо робота коштує дорого, а її об'єм той самий. Економити пару сотень доларів на цілому проекті не доцільно.

 

3. Какая все же закладка дров по весу или обьему должна быть что бы топка работала в режиме самоочистки шамота и стекла от излишней нагари? На данный момент больше 4 поленьев не пробовал за 1 раз подкладывать. Средний вес не превышал 4кг

 

Не варто змінювати розмір закладки до вирішення питання з димоходом.

Змінено користувачем Sheridan
доповнив щодо кутової
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та же беда с шамотом.Брал N70*52.Горит красиво вопросов нет.Но с шамотом проблема.Как исправить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль, у нас немає моделі з таким індексом. То або кутова 72х48х52, або 76х62.

 

 

Брали в опціях, чи базову модель?

 

 

 

Скиньте фото проблеми, може просто зсунулись на одну сторону. Технічний зазор потрібен, але якщо між усіма плитами 5-7мм, то не є добре.

 

 

 

76х62 треба 200мм. Для кутової 72х48х52 180мм, на 160мм перевірено не працює.

Вартість димоходу 150-160-180-200 не відрізняються кардинально, бо робота коштує дорого, а її об'єм той самий. Економити пару сотень доларів на цілому проекті не доцільно.

 

 

 

Не варто змінювати розмір закладки до вирішення питання з димоходом.

 

Извиняюсь писал по памяти N76-62. Модель базовая.

 

По дымоходу понял. Не проблема. Просто монтировали под одну печку, а в итоге купил другую.

 

По поводу плит. Скину как буду на месте. Но если сдвинуть аккурат плиты задней стенки в одну сторону получаем общую щель примерно в 1 см это много? или нормально? к примеру у боковых плит там и не видно щелей они очень небольшие 2мм примерно И вопрос а нету таких плит но длиной на всю топку? что бы без горизонтального стыка?

 

Добавлено через 10 минут

Та же беда с шамотом.Брал N70*52.Горит красиво вопросов нет.Но с шамотом проблема.Как исправить?

 

У вас тоже щели?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так як не за горами покупка камінної топки, придивляюсь в тому числі до топки Гаврилів і сини, (спочатку розглядав Jotul I570 або Nordpeis ni-25 panorama, але реклама робить своє, та й сам подумав, моделі старі і чавунні, топити постійно не буду бо є газ, так як альтернатива на всяк випадок і по вихідних гратись підійде і топка G&S).

Сподобалась 70*52ТМ, але потім її зняли з виробництва, появилась 70*52+, але чомусь вважаю що топка 70*52ТМ була краща. Хоча прочитавши форум вважаю що ще кращі топки були серії С, по герметичності то С певно краща (ну.. ефекти горіння, вторинне догорання в топці С були дуже круті), на заміну С серії прийшла серія В, яка була гіршою аніж С.

Але аналізуючи зміни, які відбуваються з продуктами Гаврилових появились сумніви... ітого, що насторожує:

Топка ТМ мала високий димозбірник, 3 вентиляційні отвори і 2 дефлектори (відсічки вогню), а топка + має всього 1 дефлектор, менший димозбірник і 2 вентиляційні отвори.

Діаметр димоходу.. ТМ мала 195мм, в + всього 175 мм.

Номінальна потужність в ТМ була 14 кВт, в + стала 12 кВт.

Топка 70*52ТМ важила 240,6 кг, а 70*52+ важить 185 кг (думаю або на чомусь зекономили, або зробили якийсь технологічний прорив..).

Раніше була порівняльна таблиця між серіями B, N, M, а зараз такого нема, от поставити б в цей ряд + тоді споживач зможе легко звірити параметри топок.

Тай взагалі, топка + мені чимось більше схожа на N серію аніж на ТМ...

 

Невизначеність заставила ізучати мат.часть, прочитав я дану тему повністю, так от, на початку теми ще в 2016 році писали:

 

Що ж таке С-серія? Скоріше наші амбіції на технології горіння, що ще не набули популярності на вітчизняних теренах. Уся команда туже трепетно ставиться до цієї серії через її складність, надійність, ефекивність та широкий функціонал. На топках С-серії ми намагаємось не економити: потрібен нержавіючий дефлектор? Отримайте! Моделювання потоків та тепловізор показали необхідність у ще одному дефлекторі над першим? Зроблено! Потрібен додатковий прогрів повітря, що віє згори на скло? Збільшили корпус контакту з полум'ям! Поглиблене та потовщене дно....

 

Цитата: 1. які інші переваги є у С серії пред В серією?

Їх багато: вдвічі більша товщина дна регульована подача повітря знизу топки регульована форма та кількість потоку згори топки змінний колектор, що значно розширює функціонал топки, але про це згодом більша пропускна здатність регулятора подачі повітря та системи загалом нержавіючий дефлектор більша надійність та стресостійкість вже згадане вторинне догоряння подвійне скло....

 

Потім появилась В серія...

 

В-серія була створена у відповідь на вимогу ринку знайти баланс між якістю та ціною...., або... Серія B покликана забезпечити ринок доступними та якісними топками, що поєднюватимуть в собі технологічність, надійність та сучасний дизайн камінобудування. Забезпечення цих критеріїв привів нас до такої конструкції топки, де відсутнє вторинне догоряння, наряду з вісутністю багатьох інших переваг C-серії...

 

Потім появилась серія ТМ...

Потім появилась серія +

... а дальше що? як на мене все більше і більше виробник балансує між якістю і ціною.

Може я не правий, але, моделі змінюються, появляються нові моделі, може виробник ще не знайшов "ту саму вдалу модель", яку можна клепати роками і не переживати ні за що, чи маркетинг робить своє???.

Я от думаю чого виробник не робить якусь лімітовану серію топок С, які будуть такі як раніше, з більшим ресурсом, з товстішого металу, більш стресостійкі і т. п. і за яку я буду готовий заплатити більше ніж за той +???

P.S.

Може і неправильно/некоректно в 2021 році вимагати від автовиробника зробити автомобіль який має від'їздити 30 років. Але топка не така річ яку взяв і замінив через 5 чи 10 років, треба так - раз поставив і забув, тому починаю знову дивитись на чугуняки, хай і не такі вони технологічні, як сучасні топки але зато "вічні".

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так як не за горами покупка камінної топки, придивляюсь в тому числі до топки Гаврилів і сини, (спочатку розглядав Jotul I570 або Nordpeis ni-25 panorama, але реклама робить своє, та й сам подумав, моделі старі і чавунні, топити постійно не буду бо є газ, так як альтернатива на всяк випадок і по вихідних гратись підійде і топка G&S).

Сподобалась 70*52ТМ, але потім її зняли з виробництва, появилась 70*52+, але чомусь вважаю що топка 70*52ТМ була краща. Хоча прочитавши форум вважаю що ще кращі топки були серії С, по герметичності то С певно краща (ну.. ефекти горіння, вторинне догорання в топці С були дуже круті), на заміну С серії прийшла серія В, яка була гіршою аніж С.

Але аналізуючи зміни, які відбуваються з продуктами Гаврилових появились сумніви... ітого, що насторожує:

Топка ТМ мала високий димозбірник, 3 вентиляційні отвори і 2 дефлектори (відсічки вогню), а топка + має всього 1 дефлектор, менший димозбірник і 2 вентиляційні отвори.

Діаметр димоходу.. ТМ мала 195мм, в + всього 175 мм.

Номінальна потужність в ТМ була 14 кВт, в + стала 12 кВт.

Топка 70*52ТМ важила 240,6 кг, а 70*52+ важить 185 кг (думаю або на чомусь зекономили, або зробили якийсь технологічний прорив..).

Раніше була порівняльна таблиця між серіями B, N, M, а зараз такого нема, от поставити б в цей ряд + тоді споживач зможе легко звірити параметри топок.

Тай взагалі, топка + мені чимось більше схожа на N серію аніж на ТМ...

 

Невизначеність заставила ізучати мат.часть, прочитав я дану тему повністю, так от, на початку теми ще в 2016 році писали:

 

Що ж таке С-серія? Скоріше наші амбіції на технології горіння, що ще не набули популярності на вітчизняних теренах. Уся команда туже трепетно ставиться до цієї серії через її складність, надійність, ефекивність та широкий функціонал. На топках С-серії ми намагаємось не економити: потрібен нержавіючий дефлектор? Отримайте! Моделювання потоків та тепловізор показали необхідність у ще одному дефлекторі над першим? Зроблено! Потрібен додатковий прогрів повітря, що віє згори на скло? Збільшили корпус контакту з полум'ям! Поглиблене та потовщене дно....

 

Цитата: 1. які інші переваги є у С серії пред В серією?

Їх багато: вдвічі більша товщина дна регульована подача повітря знизу топки регульована форма та кількість потоку згори топки змінний колектор, що значно розширює функціонал топки, але про це згодом більша пропускна здатність регулятора подачі повітря та системи загалом нержавіючий дефлектор більша надійність та стресостійкість вже згадане вторинне догоряння подвійне скло....

 

Потім появилась В серія...

 

В-серія була створена у відповідь на вимогу ринку знайти баланс між якістю та ціною...., або... Серія B покликана забезпечити ринок доступними та якісними топками, що поєднюватимуть в собі технологічність, надійність та сучасний дизайн камінобудування. Забезпечення цих критеріїв привів нас до такої конструкції топки, де відсутнє вторинне догоряння, наряду з вісутністю багатьох інших переваг C-серії...

 

Потім появилась серія ТМ...

Потім появилась серія +

... а дальше що? як на мене все більше і більше виробник балансує між якістю і ціною.

Може я не правий, але, моделі змінюються, появляються нові моделі, може виробник ще не знайшов "ту саму вдалу модель", яку можна клепати роками і не переживати ні за що, чи маркетинг робить своє???.

Я от думаю чого виробник не робить якусь лімітовану серію топок С, які будуть такі як раніше, з більшим ресурсом, з товстішого металу, більш стресостійкі і т. п. і за яку я буду готовий заплатити більше ніж за той +???

P.S.

Може і неправильно/некоректно в 2021 році вимагати від автовиробника зробити автомобіль який має від'їздити 30 років. Але топка не така річ яку взяв і замінив через 5 чи 10 років, треба так - раз поставив і забув, тому починаю знову дивитись на чугуняки, хай і не такі вони технологічні, як сучасні топки але зато "вічні".

 

Советую в живую их посмотреть и пощупать)) это вся аналитика как мертвому припарка)) вон веселый был 2020 год - кто мог быть к этому готовым? а вы тут раз поставил и забыл))) я думаю 5-10 лет топки отработают если с ними правильно обращаться а так и брунер и тд можно убить за 1-2 года)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто вміє аналізувати той може скористається як ви кажете, "припаркою".

"Смотрєл і щупал" я тільки ТМ, поставити в ряд всі ваші серії і порівняти їх вживу небуло можливості.

Я вам не конкурент і не торгаш, я кінцевий споживач тому і спитав.

Дякую за змістовну відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о с шамотом проблема.Как исправить?

 

Шпателем чи старим ножем розташувати плити рівновіддалено.

 

Но если сдвинуть аккурат плиты задней стенки в одну сторону получаем общую щель примерно в 1 см это много?

 

Ні, там позаду 3 плити, на 4 щілини міжними по 2.5мм на кожну. Це норма.

 

 

@Дима22, Я пробував робити це все цитатами, але там зачепили дуже багато всього. Щодо чугунного мислення прошу читати Упередження виживання, є TR-OL2006, є технічна література по питанню, є стандарти.

 

Тепер щодо питань, які я розгледів у вашому фантастичному оповіданні, у тезисному викладенні:

 

1) Вона горить як топка за кілька кілоєвро, має такі ж матеріали, таку ж надійність, таку ж тепловіддачу і ефективність, ще й локальну гарантію:

12-300x242.jpg

 

Конкретно вас це все не влаштовує. Ви вимагаєте топку за 2500євро. Компанія виготовить для вас топку за 2500 євро: два дефлектори, ребристий німецький шамот 40мм, три профіля в колекторі. Навіть додаткові побажання розглянуться, навіть зробимо як С-серію. Одинично, лімітед едішн, конкретно для вас. Може ще для кількох людей на форумі;

 

2) Два дефектори в нових топках таки є:

10-300x242.jpg

 

 

3) вага зменшилась, бо ніхто ні разу не подякував за абсолютно безглузді 4мм у вхідному колектор, та інших частинах, які навантажені трішки менше ніж ніяк. Топка з "+" важча через 40мм шамот;

А ще вага знизилась через зменшення безглуздих нижніх бленд, що дозволило суттєво розширити варінти оздоблення:

7-300x242.jpg

 

4) "тієї самої" моделі не буде ніколи. Тільки завдяки постійному самовдосконаленню компанія постійно розвивається. Зміни пов'язані з критикою. Ви критикуєте - компанія змінює топки :pardon:

Пропускна здатність регулятора знижена саме на заслінці, бо через невміле користування топку часто заганяють у режим мартена. З іншої сторони, пропускна здатність подачі повітря розраховується з задач: модульні топки мали водяну та акумуляційну опції. Останньою так ніхто й не замовляв, а саме там і потрібне більше січення для зниження опору.

Виробник залишив за собою бекдор змінити заслінку, але я не бачу причин щоб це сталось. Камін зараз переважно замовляють для антуражу та атмосфери, тому дуже мало хто встановлює нормальну канальну акумуляцію чи водяну систему;

 

5) якщо ви мислите переконаннями чугун=надійність, то безглуздо вас переконувати аргументами. Можете купити Йотул і перевірити його надійність. Та й гарантійні зобов'язання Йотула ви видно читали трохи менше ніж зовсім.

 

Все те саме можна дізнатись і у наших дилерів, адже вони є ініціаторами багатьох змін у відповідності до побажань замовників. Тобто вас. Мені особисто цешка водна 500-та - краща топка, а найкраща пічна водяна 37х52, яких вийшло всього 5шт. Ну але я багато топок у компанії не купую, тому на мої погляди сильно не зважають.

10.jpg.3ce0b7a8c238b4f606abf1915e91498d.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам не конкурент і не торгаш, я кінцевий споживач тому і спитав.

Справедливості заради, ви не тільки спитали, але й зробили упереджені висновки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи про якість.

Топки компанії Gavryliv&Sons нарізаються на лазері:

attachment.php?attachmentid=713052&stc=1&d=1614239953

 

Ця технологія вже є стандартом індустрії, бо дає високу точність, якість і повторюваність у деталях:

attachment.php?attachmentid=713053&stc=1&d=1614239959

 

Потім листові деталі згинаються на ЧПУ листогині, що в свою чергу дає контрольований розмір. На фото нижче показана передня частина кутової топки. Тут видно, що верхні стикові шви кладуться у контрольований цифрою, технічно передбачений зазор:

attachment.php?attachmentid=713054&stc=1&d=1614240067

 

Це не спейсшатл, але й далеко не гаражні можливості, чи поодиничні проби пера.

154584388_20200810_173032(Small).jpg.7eb703fb66e01ade819ce7c22bf128f4.jpg

1913070606_20201203_164642(Small).thumb.jpg.8b203d4662d505bdc739d5528d03da95.jpg

1252550900_20201203_164803(Small).thumb.jpg.892849d7afeb20266cdb37757dac973c.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо нових топок, то я зробив кілька фото найближчих до мого робочого стола.

Першою була кутова. Вже з нержавіючими молдінгами:

attachment.php?attachmentid=713055&stc=1&d=1614240837

attachment.php?attachmentid=713060&stc=1&d=1614241480

 

Інженерам і маркетологам не сиділось на місці і вони вкотре не попередили користувачів про чергову зміну. Болтова фіксація дверної рами на кутових тепер винесена назовні дверцят. Тепер завершений камін міститиме ще менше техноголічних рудиментів:

attachment.php?attachmentid=713056&stc=1&d=1614240936

 

Через паразитне підсмоктування повітря на стику скло не просто темніє, а чорніє як від паленої гуми. Але й теплового розширення неможливо уникнути через вперту фізику. Зате можна без дозволу і відому споживачів додати спеціально пресовані Л-подібні кутники, які маскують торець скла і компенсують тепловий рух, зберігаючи естетичність торця скла, герметичність топки, і як наслідок, чистоту скла на стику. Та й видимість цього стику суттєво менша, ніж шліфованих торців:

attachment.php?attachmentid=713057&stc=1&d=1614241305

attachment.php?attachmentid=713058&stc=1&d=1614241334

 

Тим не менше, для демферування скла встановлені підпружинюючі пластини:

attachment.php?attachmentid=713059&stc=1&d=1614241405

 

Порошкове покриття на ручках йде у два шари для дюрабіліті і приємної фактури:

attachment.php?attachmentid=713061&stc=1&d=1614241565

 

Ходімо тепер до 76х62. Тут добре видно, що на дні два комплекти дефлекторів: зліва два нижніх, справа один верхній. Спосіб їхнього розміщення добре видно на малюнку у одному з попередніх постів:

attachment.php?attachmentid=713062&stc=1&d=1614241716

 

А, так, кутова теж має два дефлектори. Продовгуваті нижні, і широкий верхній:

attachment.php?attachmentid=713063&stc=1&d=1614241758

 

76х62 також тепер має молдінг:

attachment.php?attachmentid=713065&stc=1&d=1614242058

 

Я б тут дещо щодо молдінгів пояснив: вони несуть не тільки естетичну складову, але й не дозволяють жару застрягати на дверцятах.

 

80х52 вахтер форуму не пускає додати. Додам наступним постом.

788764211_20210225_093808(Small).jpg.79e7623202548bba3d890fc10b8c8ad5.jpg

942891765_20210225_094005(Small).jpg.d8e6348132aeb0a0eb4d60739d370c27.jpg

36944985_20210225_094031(Small).jpg.00ead985a233d726c95dc064740b7d14.jpg

1891019704_20210225_094046(Small).jpg.fc81815995148abd2c0e2e682fa36fc4.jpg

2068980831_20210225_093937(Small).jpg.ca8bec0fcf209cbc46c1647e520695c6.jpg

1319186483_20210225_093926(Small).jpg.6a62dd887190bae9df22c5fc166cec6d.jpg

1065481322_20210225_093820(Small).jpg.4228ae5ffe656ebcc71798c6b5b51e42.jpg

2118727956_20210225_094220(Small).jpg.6b7ae616ef3cccf25e39604c6fa81f01.jpg

1159992543_20210225_093953(Small).jpg.016cf5568de0d72ec1a6cf8346eddef3.jpg

20210225_094220.thumb.jpg.6f210742f06e3e0daac5d66d628f4d1e.jpg

1940775721_20210225_094132(Small).jpg.90d95480d652450ebd113102c64129c9.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно, как кастомер 95×52, пожелания оставлю.

1. Самое выбешивающее и при этом элементарное - нанесите на ручку заслонки маркировку +/- бо каждый раз это прямо беда куда закрывать куда открывать

2. Тут скорее всего не исправимо но озвучу, в широкой топке шамот нифига не самочищается. Вернее самоочищается только небольшой сектор в самом центре, для очистки пришлось разсовывать дрова по всем углам и активно прожигать, хз сколько продержится

3. При затухании дров начинает активно коптится нижние левый+правый угол.

 

а так больше вопросов не имею, солидно добротно, сравнительно не дорого

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тепер 80х52. Коментувати її не буду, все в попередньому пості пояснено:

attachment.php?attachmentid=713071&stc=1&d=1614242766

attachment.php?attachmentid=713072&stc=1&d=1614242789

attachment.php?attachmentid=713073&stc=1&d=1614242805

 

Тепер щодо витривалості топок. Зараз корпус має приварні швелери, який після зварвання з корпусом формують замкнену жорстку конструкцію, збільшують жорсткість і тепловіддачу. Це дорого у металі, бо деталі більшого габариту важче розкладаються для різу. Це дорого у підготовці, бо проходять додатковий процес гнуття. Це дорого у зборці, бо вони виставляються і приварюються. Зате жорсткість на порядок більша:

attachment.php?attachmentid=713074&stc=1&d=1614245418

 

Також слід пам'ятати, що пічний німецький шамот є природнім високоякісним продуктом і має допуск +-1% по розміру через технологічну неможливість контролювати випікання 100% натуральної глини. +-1% - це 200мм +-2мм, тобто розмір може гуляти на 4мм від партії до партії. Компанія намагається уникати видимих для користувача проблем, але якийсь допуск все ж передбачається.

1841979386_20210225_101253(Small).thumb.jpg.25bd8d78f2216095f534a304100102dd.jpg

47999178_20210225_094350(Small).jpg.cda7d1d8601eae565ab1dc0b806028a9.jpg

865977514_20210225_094417(Small).jpg.e9d0beb5a1039b10e57461ae013499f4.jpg

775333356_20210225_094430(Small).jpg.e2e6e5fcc8f9913642d479f2fc165add.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно, как кастомер 95×52, пожелания оставлю.

1. Самое выбешивающее и при этом элементарное - нанесите на ручку заслонки маркировку +/- бо каждый раз это прямо беда куда закрывать куда открывать

2. Тут скорее всего не исправимо но озвучу, в широкой топке шамот нифига не самочищается. Вернее самоочищается только небольшой сектор в самом центре, для очистки пришлось разсовывать дрова по всем углам и активно прожигать, хз сколько продержится

3. При затухании дров начинает активно коптится нижние левый+правый угол.

 

а так больше вопросов не имею, солидно добротно, сравнительно не дорого

 

1. Зліва тормоз, справа газ. Є маркуємо на склі, але в деяких моделях буде додано і на планці чи регуляторі.

 

2. та 3. То від користування. Подивіться як працює наша 140х52:

Ось дуже живі люди біля ціього каміна:

attachment.php?attachmentid=713092&stc=1&d=1614247447

А ось зліва на фото 95х52, справа 76х62:

attachment.php?attachmentid=713093&stc=1&d=1614247483

 

Спробуйте рівномірно по камері розкладати дрова і не перекривати подачу повітря просто так.

1217788707_0-02-05-ccb1a428d1689fa135c74fe98448de84542f8d2800f9c492c39d9511ae5af083_92176bf1(Small).jpg.6a2f11217f437b7aa34180b78b8a8c17.jpg

1886288143_0-02-05-b754edd77aae1ecc82f7e134c7d6bad505d8857e6480644517c2717838ff5d37_bdd128fd(Small).jpg.8b0cdcfb8507390e8ff511f64c575db6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...