Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лаванда

Fidelity

Рекомендовані повідомлення

Как в домашних условиях выростить лаванду?

Купила пакетик с семенами, посадила. Прошло около 1 недели, ничего сходит ( может у кого есть опыт, выращивания этой трыва. Очень хочется дома её иметь) :oops:

search?q=лаванда+в+горшке&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiXve3wtOPgAhWjl4sKHbyxAn4Q_AUoAXoECAwQAQ&biw=360&bih=654#imgrc=5shuQ0LUy0oAFM

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как в домашних условиях выростить лаванду?

Купила пакетик с семенами, посадила. Прошло около 1 недели, ничего сходит ( может у кого есть опыт, выращивания этой трыва. Очень хочется дома её иметь) :oops:

search?q=лаванда+в+горшке&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiXve3wtOPgAhWjl4sKHbyxAn4Q_AUoAXoECAwQAQ&biw=360&bih=654#imgrc=5shuQ0LUy0oAFM

 

Подпишусь.

Так она у Вас не сходит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирощувала неодноразово.

Якщо насіння українського виробника,, то краще брати 2 пакетики на горщик (те, що продається в Україні, все має дуже низьку всхожість. У мене був пакетик німецького простроченого - результат був в рази кращий).

Я висівала в маленьку тепличку, на розсаду, попередньо замочувала в стимуляторі.

Потім був невдалий досвід: коли розсада підросла, найсильніші ростки я пікірувала в окремі горщики, але вони не прижилися. Наступного разу я висіяла все відразу в горщик і накрила плівкою. А коли зійшло, просто повисмикувала слабкі рослини, лишивши у горщику 5-6 найсильніших ростків. Вони сформували кущик.

Кущик висаджувала у грунт в червні, просто виваливши весь горщик у підготовану яму.

Не претендую на істину в останній інстанції, просто ділюся власним досвідом.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подпишусь.

Так она у Вас не сходит?

 

Да, не сходит.

 

Добавлено через 1 минуту

Вирощувала неодноразово.

Якщо насіння українського виробника,, то краще брати 2 пакетики на горщик (те, що продається в Україні, все має дуже низьку всхожість. У мене був пакетик німецького простроченого - результат був в рази кращий).

Я висівала в маленьку тепличку, на розсаду, попередньо замочувала в стимуляторі.

Потім був невдалий досвід: коли розсада підросла, найсильніші ростки я пікірувала в окремі горщики, але вони не прижилися. Наступного разу я висіяла все відразу в горщик і накрила плівкою. А коли зійшло, просто повисмикувала слабкі рослини, лишивши у горщику 5-6 найсильніших ростків. Вони сформували кущик.

Кущик висаджувала у грунт в червні, просто виваливши весь горщик у підготовану яму.

Не претендую на істину в останній інстанції, просто ділюся власним досвідом.

 

 

Спасибо, за советы. Будем искать другого производителя и пробовать.

Но я не буду пересаживать в почву. Хочу чтобы в горшке так и росла. Это для них приемлемо?

И как вы за ними ухаживали? :Rose:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, не сходит.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

 

Спасибо, за советы. Будем искать другого производителя и пробовать.

Но я не буду пересаживать в почву. Хочу чтобы в горшке так и росла. Это для них приемлемо?

И как вы за ними ухаживали? :Rose:

 

Может проще купить за 5 грн. уже кустик? В фейсбуке видел объявления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может проще купить за 5 грн. уже кустик? В фейсбуке видел объявления.

 

 

так я и покупаю.

просто, очень бы хотелось чтобы она именно выросла сама.

 

пару дней назад, посадила из того же покетика семена (что и до этого, но пленкой не закрывала), в этот раз закрыла пленкой, и росточки уже вижу сходят:angel:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
лаванду без проблем сеять в осень! просто высеваете семена в октябре-ноябре в землю, притрамбовали (не закапывать в землю, просто притоптать и ветками сверху накрыть чтоб не выдуло ветром). Весной ждите крепких всходов. Они появятся как только наступят благоприятные погодные условия. ПроверенноЖ-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может проще купить за 5 грн. уже кустик? В фейсбуке видел объявления.

 

за 5 грн никто приличный кустик не продаст. Уж лучше отводками попробовать укоренить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...