Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю майстрів, які зможуть утеплити горище в таун-хаусі

sasha.m119

Рекомендовані повідомлення

Власне є таун-хаус, в якому холодне горище, потрібно його утеплити (скоріше всього мінватою, але рекомендації від вас можу вислухати і прийняти), перед цим ще зашити підлогу плитами OSB і відгородити від сусіда плитами. Площа по підлозі - 47 м2.

 

Таун-хаус знаходиться в П.Борщагівці в районі Епіцентру (не за мостом від кільцевої, а перед).

 

З пропозиціями телефонуйте: 097 870 96 50 Олександр

Змінено користувачем sasha.m119
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
Вже не актуально.

 

 

 

 

Привіт, теж потрібно утеплити на горищі підлогу. Які зараз розцінки і як саме ви утепляли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт, теж потрібно утеплити на горищі підлогу. Які зараз розцінки і як саме ви утепляли?

 

Доброго дня, робив не так як спочатку думав (горище залишилось холодним), робив утеплення між другим поверхом і горищем, тобто підлогу горища залили пінополіурітаном, за 1 м2 товщиною 10 см платив 250 грн, порахували, що в моєму випадку такої товщини має вистачити, так як у мене там вже є мінвата, товщиною 13-14 см. Для цього спочатку прикручував бруски 10 см, щоб потім на них можна було підлогу прикрутити.

Плюси ППУ: дуже швидко (за день все зробили +ще балкон утеплили ним), вроді як вирішили питання з тим що у мене пароізоляція була не дуже добре проклеєна.

Мінуси ППУ в моєму випадку - в даним момент положити повноцінну підлогу не вийде, хіба нашити ще бруски, так як ППУ не рівномірно наноситься і в багатьох місцях горбки, які зараз заважають положити підлогу, можна їх обрізати, але це дуже не зручно робити, ще можна їх прижимати досками (плитами OSB), як мені радили, але це також не варіант, бо ППУ вдавлюється і може відстати від бокових брусків, а це вже не добре. В деяких місцях він сам відстав від стіни. Одним словом трохи делікатна штука.

Якщо цікавить більш детальніше, наберіть мене по телефону що в першому повідомленні, розкажу нюанси які виникли у мене в процесі цієї процедури.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...