Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритекуйте план будинку.

svetik2202

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть вирішити.

Маємо: подружжя по 43 роки.Син виріс,живе та навчається за кордоном( буде приїзжати інколи в гості). Земельна ділянка 9 сотих. Сподобався даний будинок,коли переглядала плани.Я б на 2 поверсі з найменшої кімнати зробила ванну, а з ванни - кладовку.Також дуже подобається дах і відсутність горища,але не знаю недоліки. Дякую!!!

Screenshot_20190817-095801_Facebook.thumb.jpg.78a223afda82497afa0e291bc8be4469.jpg

Screenshot_20190817-095745_Facebook.thumb.jpg.7983dfb62cb23cf516f9af1ac154c082.jpg

Screenshot_20190817-095733_Facebook.thumb.jpg.9ce00e90ec55f26fe6ed582e15263659.jpg

Screenshot_20190817-083902_Facebook.thumb.jpg.832aab6653941633269f7bb9707b63de.jpg

Screenshot_20190817-095701_Facebook.thumb.jpg.eebfb925f1cec8449f94c0d8abde43bf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подружжя по 43 роки.Син виріс,живе та навчається за кордоном( буде приїзжати інколи в гості).
Нащо вам такий великий будинок?

Сподобався даний будинок

Його неможливо побудувати - ванна на другому поверсі намальована на тому самому місці, де на першому поверсі намальовані сходи.

дуже подобається дах і відсутність горища,але не знаю недоліки.
Відсутність горища - це і є недолік у нашому кліматі.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть вирішити.

Маємо: подружжя по 43 роки.Син виріс,живе та навчається за кордоном( буде приїзжати інколи в гості). Земельна ділянка 9 сотих. Сподобався даний будинок,коли переглядала плани.Я б на 2 поверсі з найменшої кімнати зробила ванну, а з ванни - кладовку.Також дуже подобається дах і відсутність горища,але не знаю недоліки. Дякую!!!

 

Нет плана второго этажа, вместо него план другого дома.

Подумайте о том, что бы у вам на первом этаже была спальня, гостинная кухня и санузел.

На втором этаже уже спальня гостевая, санузел, кладовка...

А еще лучше подумайте про один этаж.

 

По недостаткам данного дома не скажу, а вот про особенности которые вижу я, напишу.

Крыша без чердака, требует более дорогие решения по утеплению.

Дерево на улице в мокрой зоне, часто нужно приводить в порядок, шкурить красить.

Терасса получается незакрытая, летом от солнца не спрячешься, в дождь тоже не посидишь.

Все равно что столики на улице.

 

З.ы. Дизайнеры любят подкупать всякими картинками, как например дети с внуками приехали, где ж мы их всех поселим.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лише побачила,що не прикріпила 2 поверх,а замісь нього інший будинок) Вибачте.

Screenshot_20190817-085026_Facebook.thumb.jpg.db003a89bf66d0bd0e35e2a39872f1fe.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не прикріпила 2 поверх,а замісь нього інший будинок)
Так а все-таки, нащо вам на 2+1 людини двоповерховий будинок з чотирма кімнатами?
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть вирішити.

Маємо: подружжя по 43 роки.Син виріс,живе та навчається за кордоном( буде приїзжати інколи в гості). Земельна ділянка 9 сотих. Сподобався даний будинок,коли переглядала плани.Я б на 2 поверсі з найменшої кімнати зробила ванну, а з ванни - кладовку.Також дуже подобається дах і відсутність горища,але не знаю недоліки. Дякую!!!

 

 

Планування треба розглядати комплексно, включно з планованим конструктивом будинку. по плану з сайту виглядає що перекриття монолітне, а з мого досвіду проектування в Тернополі - 80% будинків перекриваються панелями. А це вплине на планування. З кухні, душової та ванни не показані витяжки, а вони будуть. Диван у вітальні - розміром з лавку, там двоє людей ледве помістяться, а сама ширина вітальні - 3.4 метри, для малої квартири буде малою, а не те що для будинку.

Я вам написав у приватні повідомлення, можу допомогти та порадити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 поверх будинку без дітей не будете використовуватися. З дітьми і то часто лінь туди бігати. А враховуючи ваш середній вік, через 15 років, вам прийдеться його перекривати, щоб не тратити лишні гроші для опалення.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я при аналогічній сімейній ситації зробив вибір в бік одноповерхового на 2 спальні, метрів 140 загальної+ 50 гараж-котельня.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там загальна площа 110м2. Хіба це багато? Як на мене взагалі не багато, ще й мансардний) І дорослі діти мають мати в батьківському домі місце. Мені будиночок подобається, симпатичний. Мінуси мансардників це неякісно зроблений дах що грозить тепловтратами і протіканням, тут накосячити при будівництві легше ніж з холодним горищем.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там загальна площа 110м2. Хіба це багато? Як на мене взагалі не багато, ще й мансардний) І дорослі діти мають мати в батьківському домі місце. Мені будиночок подобається, симпатичний. Мінуси мансардників це неякісно зроблений дах що грозить тепловтратами і протіканням, тут накосячити при будівництві легше ніж з холодним горищем.

110 і там нічого немає. Топочна 3 м, комірчини немає, кухня в своїй хаті 12 м?) вітальня 22?) Кімнатки на мансарді 12 м по підлозі?) Ви реально це уявляєте?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

110 і там нічого немає. Топочна 3 м, комірчини немає, кухня в своїй хаті 12 м?) вітальня 22?) Кімнатки на мансарді 12 м по підлозі?) Ви реально це уявляєте?

 

Дуже добре уявляю) у мене майже така кухня і вітальня, тим більше їх в цьому проекті логічно об'єднати. Для двох постійно проживаючих людей це не мало)

Комірку можна і під сходами зробити

Мені тут санвузли малуваті якщо про мінуси говорити, але думаю цей проект цілком можна доробити під свої потреби.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене питання: у Вас і у Свєтіка є досвід проживання в своєму будинку, чи будуєте/ будуватимите проживаючи в квартирі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже добре уявляю) у мене майже така кухня і вітальня, тим більше їх в цьому проекті логічно об'єднати. Для двох постійно проживаючих людей це не мало)

Комірку можна і під сходами зробити

Мені тут санвузли малуваті якщо про мінуси говорити, але думаю цей проект цілком можна доробити під свої потреби.

 

Интересно откуда же вы уявляэте, если прожили 10 лет в квартире, а дом только коробку строите?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвіду у мене хоч відбавляй у батьківському домі.В квартирі у мене така кухня, в будинку вийшла 12.5. Вітальня в квартирі 20, в будинку 23. Сім'я у нас також невелика.Ну і побудовано вже трохи більше за коробку. Ще питання є?

Ні, я нічого не маю проти, якщо комусь потрібні великі площі, але тоді б автор явно не розглядала б дім на 100квадратів.А маєте що порадити автору - радьте! Але не вважайте власну думку єдино вірною. Люди різні і вимоги до комфортного житла бувають різні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвіду у мене хоч відбавляй у батьківському домі.В квартирі у мене така кухня, в будинку вийшла 12.5. Вітальня в квартирі 20, в будинку 23. Сім'я у нас також невелика.Ну і побудовано вже трохи більше за коробку. Ще питання є��?

Ні, я нічого не маю проти, якщо комусь потрібні великі площі, але тоді б автор явно не розглядала б дім на 100квадратів.А маєте що порадити автору - радьте! Але не вважайте власну думку єдино вірною. Люди різні і вимоги до комфортного житла бувають різні.

Мене не лише метражі турбують. Людям по 43, поки збудують - по 45.

Щось забула в спальні (ну якусь деталь гардеробу, наприклад) і вже біжиш з передпокою на другий поверх. Я грунтуюсь виключно на своєму досвіді.

За останній рік перетягнули з мансарди вниз орбітрек, гладілку. В планах пралку опустити вниз.

Я про те, що краще на етапі проектування ретельно поміркувати, ніж потім пристосовуватись.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвіду у мене хоч відбавляй у батьківському домі.В квартирі у мене така кухня, в будинку вийшла 12.5. Вітальня в квартирі 20, в будинку 23. Сім'я у нас також невелика.Ну і побудовано вже трохи більше за коробку. Ще питання є��?

Ні, я нічого не маю проти, якщо комусь потрібні великі площі, але тоді б автор явно не розглядала б дім на 100квадратів.А маєте що порадити автору - радьте! Але не вважайте власну думку єдино вірною. Люди різні і вимоги до комфортного житла бувають різні.

 

Ездить в машине на пассажирском и за рулем - разные вещи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам уже советовали, я просто поддержу.

Поищите среди типовых проектов одноэтажник с двумя спальнями до 120м2. Приедут дети с внуками - как-нибудь разместятся на пару дней в гостевой спальной и гостинной.

А вам - комфортная жизнь. Меньше бегать по ступенькам (и падать с них, особенно внукам), все рядышком, проще окна мыть. Принести с кухни чаёк в постель любимому человеку - легко.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вам уже советовали, я просто поддержу.

Поищите среди типовых проектов одноэтажник с двумя спальнями до 120м2. Приедут дети с внуками - как-нибудь разместятся на пару дней в гостевой спальной и гостинной.

А вам - комфортная жизнь. Меньше бегать по ступенькам (и падать с них, особенно внукам), все рядышком, проще окна мыть. Принести с кухни чаёк в постель любимому человеку - легко.

 

У меня модифицированный z10, 122метра полезной, три спальни, два санузла, гостинная с кухней 45, котельная почти 8. Терраса 26 вроде бы(в 122 не входит)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...