Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кухня - порадьте з фасадами і ручками

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Друзі, привіт.

Порадьте з фасадами на кухню. Ламаю собі голову, а на ринку нічого адекватного по грошам запропонувати не можуть.

Фасади неадекватно дорогі. І, в результаті, прайс кухні виходить не гуманний.

Грубо-кажучи, така кухня у фарбованому МДФ обходиться біля 4800-5800$. Якщо з панелей Алвік чи AGT - прайс зростає ще десь на тисячу.

Тисячу баксів можна зекономити якщо здешевити блюм, зробити тумби з ДСП.

Про столешню навіть не говорю - це окремий прайс. Якщо камінь/акрил, то плюс до вартості 1300-2000$.

 

Проект такий

IMG-20190215-210747.jpg IMG-20190215-210753.jpg

 

 

 

Кухня + острівок.

Площа матеріалу фасадного біля 20-22 м2.

По одній стороні кухня біля 4 метри, по іншій - 2,4 десь. Висота - 2,56 м.

 

Мої хотєлкі такі:

  1. матовий фасад на низ,
  2. серединка - фасад під дерево.
  3. Зносостійкість хотілось би кращу, адже у мене 2є дітей.
  4. Ручки делікатні, або їх відсутність. Класичних ручок не хотілось би

 

 

ФАСАДИ

  • На ринку знайшов фарбовані фасади. Недоліки - делікатність, фарба лише з одного боку, слабка терпимість до ударів
    IMG-20190218-154536.jpg
     
  • Також непоганий варіант - акриловий МДФ виробника Алвік. В принципі, він підходить, але ціна 3100+ грн за м2. І фасад під дерево теж має десь такий прайс
    IMG-20190222-170035.jpg
     
  • ДСП не дуже підходить, оскільки фасади без ручок і руками на кромку замацається, пошкодиться. Та й немає матової текстури
     
  • Непоганий на вигляд матеріал - панелі AGT, але матова плита дуже царапається і прайс як у Алвік
    IMG-20190221-182740.jpg IMG-20190221-183243.jpg
     

 

 

 

РУЧКИ

Варіанти ручок такі знайшов:

IMG-7d3cb983985bb3dd788a444809075801-V.jpg IMG-20190219-182130.jpg IMG-20190224-134437.jpg IMG-20190224-134616.jpg

 

 

 

 

 

Можливо, хтось часто робить схожі проекти. Де оптимізувати? З якого матеріалу робити?

Спеціалісти, порадьте варіант по фасадам, ручкам. Думаю, як це все оптимізувати під розумні гроші. І щоб вийшло те, що хочу - кухня з матовими фасадами + під дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тисячу баксів можна зекономити якщо здешевити блюм, зробити тумби з ДСП.

Я вообще не вижу смысла в дорогом блюме. Блюм без наворотов на кухню мне около 5к грн обошелся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вообще не вижу смысла в дорогом блюме. Блюм без наворотов на кухню мне около 5к грн обошелся...

 

 

 

Акриловые панели AGT никак не стоят 3100 грн./м2 , а 3500 за лист 2800 х 1220 мм viyar.ua/catalog/agt/page-7/ , Niemann подороже, но тоже не 3100 за м2. viyar.ua/catalog/mdf_niemann/. Можете посмотреть на панели Arcopa (Турция) fordom.com.ua/mdf-panels/5k-lamigloss-5k/. Но под них необходима ручка или открывание Push to open или Tip on ( путем нажатия на фасад). Что касается фурнитуры Blum или подобной, то качество тербует расходов. Подъемники фасадов в Вшем прэкте могут быть или блюмовские или хеффеле ( стоимость сопоставима). По петлям и направляющим можно применить что-то более дешевое, но с потерей долговечности и надежности. Акриловую стодешницу можно заменить на влагостойкую ДСП ( Лксформ,Еггер , Арпа и т.д. ) 4200 мм будет стоить примерно 7000 грн. (влагостойкая) . Если хотите, могу просчитать вашу кухню, подобрать фуритуру, столешницу и т.д. Предварительные данные пишите в личку или на почту vav98@ukr.net

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотілось би знайти матеріал рівня Алвік мат, на якому не залишається відбитки і який не розіб'ється за 1 рік... Плюс щоб виглядав достойно.

 

Я вірно розумію?

agtplus.ua/plate-materials/panels-alvic/1283-18-mm-supermatt

  • Цена 5850 30 грн/шт
  • Площадь 3,355 м2

Отже, 5850 / 3 і вийде ціна за м2 матеріалу 1950 грн? То чому мені продавці називають ціну 3100 за м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дослідив трохи питання.

Цей Алвік коштує біля 50 Євро за м2, якщо купувати листом.

Якщо замовляти порізаним і з лазерним кромкуванням -ціна виростає до 100 Євро.

 

У Львові немає лазерного кромкування :( Майстри кажуть, що у Львові кромлять нормально звичайним поліуретаном

 

Є варіант PUR-поклейки кромки на фірмі "Сучасний дизайн", або "Томек". Ну і ще нюанс - чи є у них матова кромка? Бо багато, куди дзвонив, не мають.

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кромку купите на том же АГТ родную под цвет фасада или еще где подберете . Кто Вам сказал, что с порезкой Цена возрастает в 2 раза. На сайте АГТ есть расценки на порезку и кромковку плитных материалов, форма заказа, можете сами просчитать. Предварительно зарегистрируйтесь у них как клиент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На АГТ відписали:

"1 м2 фасаду колекції Супермат коштує 2 752 грн

крайка рідна під декор (матова)

У нас ПУР-поклейка, за рахунок якої фасади герметичні і вологостійкі

Ми продаємо готов вироби тільки по м2"

 

 

Просто плита коштує біля 1600

Змінено користувачем Andriy_lviv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ВиЯре фасады fenix ntm 2660грн/м2 (10цветов)

Фасады pur

 

Можно плитами (19 цветов) покупать 4200х1300х18/20мм тогда и столешницу можно вырезать из этой плиты

Плиту можно кромеовать laser и pur

 

Pur к слову более водострйкое склеивание

 

Дсп дерево на фасады норм cleaf, saviola

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ви вважаєте, чи доцільно економити таким чином: купити плити Алвік і самому порізати їх і PUR-склейку зробити?

1700 грн плита + 40 грн/м.п. PUR + порізка + закласти 20% площі на відходи.

Думаю, вийде біля 1900-2200 грн / м2

 

Купити на заводі вже порізане і закромлене коштує 2750 грн

Мені треба біля 20 м2 плити.Отже, економія може скласти баксів 500

 

 

Так само можна на Блюмі оптимізувати щось і зекономити баксів 300 :)Хоча майстри казали, що на блюмі знижка дуже мала. Хіба десь діставати з Польщі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. вы еще раз хорошо подумайте о материале , вы отказались от крашенныx фасадов (методом распыления) и планируете покупать опять же крашенные (только другим методом UV)

 

я бы не экономил здесь и смотрел бы плиты с акриловым пластиком или акриловыми смолами NIEMANN, FENIX NTM, RAUVISIО(rehau)

 

2. я бы заказывал там где уже имели опыт порезки таких плит , так как есть нюансы, например плиты бывают в пленке и при срезке нужно станок настраивать так чтоб правильно срезал и кромка не торчала потом после снятия защиты и тп мелочи которые потом могут расстроить

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив робити кухню без ручок, з металевим профілем по довжині кухні.

На тіп-онах, тандембоксах, авентос-ах.

 

п.с. Для мене стало відкриттям, що майстри закладають 65-120% в роботу від вартості матеріалів на кухню

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив робити кухню без ручок, з металевим профілем по довжині кухні.

На тіп-онах, тандембоксах, авентос-ах.

 

п.с. Для мене стало відкриттям, що майстри закладають 65-120% в роботу від вартості матеріалів на кухню

 

 

 

А що тут дивовижного. Ви готові заплатити не малі гроші за високоякісну фурнітуру, а за роботу хочете щоб майстри брали копійки? Високоякісна технологічна фурнітура потребує дуже точного ретельного підходу до неї, що і відображається у вартості робіт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що тут дивовижного. Ви готові заплатити не малі гроші за високоякісну фурнітуру, а за роботу хочете щоб майстри брали копійки? Високоякісна технологічна фурнітура потребує дуже точного ретельного підходу до неї, що і відображається у вартості робіт.

Я бачив, як встановлюється фурнітура. На мою думку, Блюм встановити значно легше, ніж якийсь Китай.

Все продумано на заводі виробником. Зіпсувати Блюм чи неправильно поставити надзвичайно важко. Виробник передбачив, що воно ставиться і працює чітко.

Висновок - я плачу виробнику фурнітури більше, щоб майстру було легше зробити мені кухню краще.

 

Інший приклад - чому монтаж звичайної дверки коштує у % співвідношення дешевше, ніж фарбованої? Бо є ризик зіпсувати фарбовану, тому треба заплатити в 5 разів дорожче за роботу? Але ж статистика каже, що на великому проекті псується 1-2 дверки і 1 система. Собівартість 150$.

При собівартіості усіх матеріалів, скажімо, 4000$. Чому така непомірна надбавка грошей за ризик, яка починається від 50-65?

 

Я за те, щоб мебельщики достойно заробляли, але не шляхом знімання штанів з клієнта ;) Як на мене, треба щоб і мебельщик залишився задоволений, і клієнт.

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вибачаюсь, але Ви надивились роликів по установці фурнітури блюм, де все показано так легко. Відкрийте каталог і подивіться скільки отворів треба правильно дуже точно зробити, щоб поставити якісь механізм. Від цьго залежить нормальна робота всієї ситеми. Подальше регулювання дійсно достатньо легке.

Річ іде про кінцевий виріб. В преміальному сигменті частка зарплати буде завжди вище , ніж в економ. Хоча операції виконуються аналогічні. Візміть любу сферу життя.

І останнє, якщо замовник рахує, що так легко змонтувати той чи інший виріб, чому він сам цього не зробить, економія коштів дуже суттєва.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Волчок, я процитую себе: я за те, щоб клієнт і майстер обоє були задоволені :)

Щоб і майстер заробив і щоб клієнт отримав кухню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, вийшло так:

  • робота 40000 (були пропозиції від 32000 до 48000)
  • Блюм = 32193
  • ДСП 9*1600=14400
  • ДСП 16 1*1600 = 1600
  • ХДФ 3*500=1500
  • Фасад під дерево 7540
  • Фасад Алвік = 33075
  • Профіль 5*200=1000
  • Підсвітка = 2000
  • Фурнітура = 2000
  • Доставка = 600

 

Разом 136000 без столешні.

 

 

По Блюму вийшло так:

IMG-20190228-223511.jpg

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сячу баксів можна зекономити якщо здешевити блюм, зробити тумби з ДСП.

А з чого ви ще мали намір робити тумби?

Tip-on то зручно для вас, ви перевірили?

Відчиняти то ще так собі, а зачиняти геморно.

 

 

Є тандембокс тір on + blumotion механіка. але чи є такі навіси та авентоси?

servodrive не пропоную.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з чого ви ще мали намір робити тумби?

Tip-on то зручно для вас, ви перевірили?

Відчиняти то ще так собі, а зачиняти геморно.

 

 

Є тандембокс тір on + blumotion механіка. але чи є такі навіси та авентоси?

servodrive не пропоную.

Тумб відвривних вбік у мене мінімум. Напевне, тупон дратуватиме лише коли сміття викидуватиму у тумбу з боковим відкриттям.

 

Не зручно, бо у випадку ручки є 1 рух на відкриття тумби. А у випадку тіпону, рухи два: натиснути і взяти брудними руками за фасад.

 

Бачив альтернативу -

ставити такі ручки або щось подібне

polkemic.com.ua/p494917160-ruchka-profil-hexi.html

 

Але на холодильник чи посудомийку вони не дуже підійдуть....бо там треба масивніші. Або серводрайв, який не влізе в бюджет.

 

Порадьте щось)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Блюму вийшло так:

Можете надати комплектуючі блюм разом з цінами? Зараз також намагаюсь зрозуміти з чого робити кухню. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

95998a72d416e069078806b17330857b.jpg

 

4ef4a170495f3cd34d7f136def499d77.jpg

 

Кращого за Алвік супермата Антрацита не знайшов.

АЛЕ сьогодні на Алвік поклав фасад з ДСП щоб підібрати колір.

От результат.

Вже сумніваюсь, чи варто переплачувати за нього, чи взяти фарбований фасад на 20-30 баксів дешевше за м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Замість того ніжного Алвіка вирішив взяти це

Alvic Oxid 3286 - Оксид 04

і дерево:

SKIN Sagade 6424 SG

 

 

3c058e604a3fe07fd17d518a8a7c5aae.jpg 30cfe08e0e686e294261b6507a1ed5d5.jpg

 

Але то ДСП

Хочу брати, бо більш зносостійке і не залишатимуться пальці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замість того ніжного Алвіка вирішив взяти це

Alvic Oxid 3286 - Оксид 04

і дерево:

SKIN Sagade 6424 SG

 

 

3c058e604a3fe07fd17d518a8a7c5aae.jpg 30cfe08e0e686e294261b6507a1ed5d5.jpg

 

Але то ДСП

Хочу брати, бо більш зносостійке і не залишатимуться пальці.

брал какую то МДФ супермат Лава на Вияре. И аналогичного цвета (на самом деле цвет 1 в 1) ЛДСП Еггер для каркасов.

 

Разницу различить очень трудно.

к тому же слой того супермата на МДФ не толще ламината ЛДСП.

Стоит ли столько платить за плитній материал, если можно подобрать сопоставиміе плиті подешевле.

WP_20180428_16_07_36_Pro.thumb.jpg.971843d325b77ba69a14cd6694981f4f.jpg

WP_20180428_16_08_20_Pro.thumb.jpg.2c6dee2a3aab3e97d574b6bf239124e2.jpg

WP_20180428_16_09_18_Pro.thumb.jpg.0fb9dfd72315da96976c817ee86ae340.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

знаю теперь точно, что лучше брать кухню с глянцевой поферхностью..

потому что с обклееного шпона или чего-то там жир просто не вымывается((( печалька

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сделали кухню? все получилось?

 

На даний момент, ще не зробив. Але Блюм придбав. Частково вже встановлено. Коли реалізують кухню - відпишу.

Дякую усім за допомогу, яку кожен пропонував. Було дуже приємно :)

 

Фасади

IMG-20190509-160228.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...