Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ПОКУПКА БРУСА

stah

Рекомендовані повідомлення

незабаром зима...думав про варіант купити сирий брус, дати зиму відлежатися, просохнуть в штабелях...

але... кажуть, треба брати дерево зимового зрізу, воно ніби менш сире, а коли ж його брати і коли (А ГОЛОВНЕ - СКІЛЬКИ ЧАСУ?) сушити якшо навесні треба вже ставить на коробку?...

а ще - брус має бути зі шпунтами-пазами і чашечками... чи не обов"зяково?

які тут принципові моменти? які необов"язкові і здешевлюють матеріал?

як точніше розрахувати кількість брусу на кв.метр площі дому? (1 пов.+мансарда)? яка оптимальна товщина?

де врешті його купити? мені запропонували на рівненському поліссі, але він зовсім сирий, та й не знаю якої якості...

 

А ХТО ВІДБИРАВ ЛІС самолстійно? ХТО ЗНАЄ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для Киева я бы взял толщину не менее 15см.(квадрат), целиндр 20-22.

Брать нужно либо сухой клееный или ложить стены сразу т.к. все остальное так называемой естественной влажности.

Уже в стене оно будет сохнуть и усаживатся на свое место под весом стены. Опять же нагеля держат чтоб не выкручивало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за пораду... а чому саме 15 см в квадраті?

я розумію - якщо 15 по товщині - утеплювати нема особливої потреби?

а по висоті чому? думаю, він буде джорожче?

до речі щодо клеєного брусу - чи реально його знайти дешевше 300-т за куб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за пораду... а чому саме 15 см в квадраті?

я розумію - якщо 15 по товщині - утеплювати нема особливої потреби?

а по висоті чому? думаю, він буде джорожче?

до речі щодо клеєного брусу - чи реально його знайти дешевше 300-т за куб?

Просто я считаю либо каркасник либо сруб. Делать гибрид с утеплением, викинуть кучу бабла на банальный каркасник с дорогим каркасом.

По высоте это я для наглядности.

По цене клеенного не подскажу, да и вам щас продавцы в личку стока рекламы накидают :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

класти на просушку - крутить сильно буде?

радився з будівельниками, кажуть начебто нормальний варіант, оскільки дерево в принципі теж під вагою...

а ще одне - дерев"яна коробка "доходить" рік півтора... коли реально можна ставити кровлю і вікна двері?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

класти на просушку - крутить сильно буде?

радився з будівельниками, кажуть начебто нормальний варіант, оскільки дерево в принципі теж під вагою...

а ще одне - дерев"яна коробка "доходить" рік півтора... коли реально можна ставити кровлю і вікна двері?

Лес сушится кругляком(обкорованные стволы) несколько лет, а лиш потом распиливается.

Накроете времянкой(рубероид или гидроборьер) а к концу лета накроете основной. Вам по нему стучать нужно будет т.к. в процесе интенсивной летней усушки и кручени зажмет нагеля и он сам перестанет садится.

Окна и двери можно сразу, но наличники лудше через годик. Я два раза проем над коробками подрезал, все не верелось что сядет так сильно(как в книжках написано).:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...