Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Все, что Вы хотели спросить у ветврача

megera

Рекомендовані повідомлення

Все, що Ви хотіли спитати у ВЕТЕРИНАРНОГО ЛІКАРЯ.

Вас запрошує Рощіна Руслана Володимирівна.

(ссылка устарела)

 

 

Курс організовано за сприяння:

  • "Форум допомоги тваринам UA-Vet"
  • компанія (ссылка устарела)
  • (ссылка устарела)

Зібрані з курсу кошти підуть до Фынансвого фонду форума на лікування тварин*.

Безліч питань щодо здоров’я домашнього улюбленця виникають відразу з його появою в домі: які щеплення і коли робити, що тварина може підхопити під час прогулянки на вулиці, що робити, якщо вона захворіє, чи можете Ви чимось заразитися від свого пухнастого друга... Вичерпні відповіді на усі питання Ви почуєте на курсі.

Найбільше уваги буде приділено саме можливим хворобам котів та собак: міфи, з ними пов’язані, причини, симптоми, лікування та профілактика. Ви навчитеся діагностувати більшість із них і знатимете, як в разі чого допомогти тваринці.

 

Завдяки курсу Ви:

  • навчитеся розпізнавати захворювання тварин на ранніх стадіях;
  • ознайомитеся з основними методами діагностики;
  • дізнаєтеся, як правильно проводити профілактику захворювань;
  • навчитеся надавати тварині першу медичну допомогу;
  • зрозумієте, які щеплення потрібні, а що - зайве;
  • зможете скласти оптимальний для вашої тварини харчовий раціон.

Після курсу Ви отримаєте електронний конспект з найважливішою інформацією.

Лектор: (ссылка устарела)

Тривалість: 2,5 години з перервою.

Мова лекції: російська.

Вартість квитка: 59 грн.

(ссылка устарела)

* Лектор гарантує що її гонорар за відрахуванням податків в повному обсязі буде переведено до Фінансового фонду форума.

Також, компанія "Кругозір" зазначила, що всі додаткові грощі за відрахуванням накладних витрат будуть переведено до Фінансового фонду форума.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От себя добавлю, врач очень толковый!

 

это чего, наша Русик?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а где будет проходить?

Время уточняется и место тоже-где-то на Подоле у метро т. Шевченко, думаю, не раньше 19-00. Как точно буду знать-скажу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от себя скажу, что Руслана - огроменная умница, прекрасный специалист и просто отличный человек, имеющий огромную ветеринарную практику и уникальную практику по вирусным инфекциям
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дата и время проведения: 13.12.10, в 19:00

Лектор: (ссылка устарела)

Тривалість: 2,5 години з перервою.

Мова лекції: російська.

Вартість квитка: 89 грн.

Місце події: Зал Кругозір. Вул. Межигірська, 56. На куті будинку зі сторони двору. 1 хв. від ст.м. «Тараса Шевченка».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребят, звоните, пожалуйста, по телефону.

(044) 223-88-97

Я так поняла, что можно забронировать, но тогда надо прийти раньше чтоб выкупить!

Поверьте, не пожалеете, Руся очень толковый ветеринар и избавит Вас от многих мифов.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Все, що Ви хотіли спитати у ВЕТЕРИНАРНОГО ЛІКАРЯ.

Вас запрошує Рощіна Руслана Володимирівна.

lection5.jpg

 

Курс організовано за сприяння:

  • "Форум допомоги тваринам UA-Vet"
  • компанія "Кругозір"
  • ЗооМаркет

Зібрані з курсу кошти підуть до Фінансвого фонду форума на лікування тварин*.

Безліч питань щодо здоров’я домашнього улюбленця виникають відразу з його появою в домі: які щеплення і коли робити, що тварина може підхопити під час прогулянки на вулиці, що робити, якщо вона захворіє, чи можете Ви чимось заразитися від свого пухнастого друга... Вичерпні відповіді на усі питання Ви почуєте на курсі.

Найбільше уваги буде приділено саме можливим хворобам котів та собак: міфи, з ними пов’язані, причини, симптоми, лікування та профілактика. Ви навчитеся діагностувати більшість із них і знатимете, як в разі чого допомогти тваринці.

Завдяки курсу Ви:

  • навчитеся розпізнавати захворювання тварин на ранніх стадіях;
  • ознайомитеся з основними методами діагностики;
  • дізнаєтеся, як правильно проводити профілактику захворювань;
  • навчитеся надавати тварині першу медичну допомогу;
  • зрозумієте, які щеплення потрібні, а що - зайве;
  • зможете скласти оптимальний для вашої тварини харчовий раціон.

Після курсу Ви отримаєте друкований або електронний конспект з найважливішою інформацією.

Дата и время проведения: 26.02.11 (суббота), в 14:00

Лектор: Рощіна Р.В.

Тривалість: 2,5 години з перервою.

Мова лекції: російська.

Вартість квитка: 79 грн. (вартість квитка збільшується від часу що залишився до лекції)

Місце події: Зал Кругозір. Вул. Межигірська, 56. На куті будинку зі сторони двору. 1 хв. від ст.м. «Тараса Шевченка».

Телефон для справок: (044) 223-88-97

ЗАБРОНЮВАТИ / ПРИДБАТИ КВИТОК

(форма заказа - внизу открывшейся страницы курса)

* Лектор гарантує що її гонорар за відрахуванням податків в повному обсязі буде переведено до Фінансового фонду форума.

Також, компанія "Кругозір" зазначила, що всі додаткові грощі за відрахуванням накладних витрат будуть переведено до Фінансового фонду форума.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю что не совсем по теме, но новую тему из-за маленького вопроса не хотелось создавать. Подскажите по прививкам. Раньше делали Nobivak rabies, но там где сейчас с собакой его нет нигде, нашли Nobivak RL. Если его использовать и вклеить наклейку с черными полосочками в паспорт, будут ли проблемы с поездками по СНГ? Есть на руках вакцина сухая Nobivak RL и Lepto, и 2 баночки с жидкостью DHPPi. Нужно смешать 1 DHPPi c Lepto,2 c RL и 2 укола? или 1 разделить пополам на Lepto и RL? как их использовать? Ветеринаров, которые согут обяснить что и как здесь не нашли совсем!!! Помогите советом
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю что не совсем по теме, но новую тему из-за маленького вопроса не хотелось создавать. Подскажите по прививкам. Раньше делали Nobivak rabies, но там где сейчас с собакой его нет нигде, нашли Nobivak RL. Если его использовать и вклеить наклейку с черными полосочками в паспорт, будут ли проблемы с поездками по СНГ? Есть на руках вакцина сухая Nobivak RL и Lepto, и 2 баночки с жидкостью DHPPi. Нужно смешать 1 DHPPi c Lepto,2 c RL и 2 укола? или 1 разделить пополам на Lepto и RL? как их использовать? Ветеринаров, которые согут обяснить что и как здесь не нашли совсем!!! Помогите советом

Анна Сю ветеринар, а я нет. По собакам не подскажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
подскажите как попасть на прием к Руслане и сколько стоит и когда следующая лекция?

Когда будет след.лекция, не знаю, напишите, какого рода Вам нужна консультация мне в ЛС, я потом кину Вам телефон.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Megera, если это возможно, пожалуйста сбросьте и мне телефон Русланы. В темке о кастрации кошки я просила у форумчан телефон опытного ветврача, но как-то никто не отозвался. Заранее благодарна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Девочки, Руслана Владимировна, большой специалист по кошкам, по расшифровке анализов и т.д. в первую очередь, поэтому я и спрашиваю Вас, какого рода консультация нужна! Я знаю половину, минимум, ветврачей города и многие из них-узкие специалисты, поэтому и спрашиваю, какого рода проблемы Вас волнуют. Может это и не к Руслане Вам надо.:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня коты (ранее отписывалась под ником своего мужа - Дачник из Глевахи.) Иногда появляется необходимость консультации с ветврачом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня коты (ранее отписывалась под ником своего мужа - Дачник из Глевахи.) Иногда появляется необходимость консультации с ветврачом.

Свет, не узнала Вас в гримме, пишу ЛС.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...