Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не працює електромагнітний газ. клапан

EGOR

Рекомендовані повідомлення

www.heat-cool.com.ua/1992/valves/sol_valves/gas_valves/2376.html

Хто з таким мав справу? мені не зрозуміло, до електромагніта підведено змінну напругу? Я не зовсім зрозумів, як втримується шток? Чи можливо потрібен постійний струм???

Я не сильний фахівець в таких прибамбасах, попросили налагодити, бо з новини не працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.heat-cool.com.ua/1992/valves/sol_valves/gas_valves/2376.html

Хто з таким мав справу? мені не зрозуміло, до електромагніта підведено змінну напругу? Я не зовсім зрозумів, як втримується шток? Чи можливо потрібен постійний струм???

Я не сильний фахівець в таких прибамбасах, попросили налагодити, бо з новини не працює.

 

ЭТО ЭЛЕКТРОМАГНИТНЫЙ КЛАПАН БЕЗОПАСНОСТИ водонагревательной колонки, работает от напряжения подводимого от термопары установленной сразу за запальником. Если запапльник горит, тонагревает термопару, от нагрева вырабатуется напряжение, которого хватает для удержания якаря на катушке, но не хватает для включения якоря. Поетому включается якарь кнопкой вручную, а через определённое время кнопка отпускается, а клапан остаётся включенным.

 

Если запальник по какой либо причине погаснет, то якорь отпадает и перекрывает доступ газа к водонагревателю. Безопасность, чтобы не отравится :rolleyes: :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напряжение на клапан подается импульсно, каким либо предназначенным для этих целей прибором. Хорошо под это заточены газоанализаторы.

Штука хорошая, но глючит часто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь Сергей 31.

Я вже розібрався трішки.

Цей клапан й правда підключений до газоаналізатора, але я не зрозумів, чому на нього подається постійно напруга, не імпульсно... Мабуть монтажники виявилися рідкими (бакланами)...

Я зрозумів що цей клапан, у разі пропадання електричного струму можна увімкнути вручну, він без напруги має фіксацію, а при спрацюванні аналізатора, електричним імпульсом знімається блокування , що спричиняє перекриття подачі газу.

Мій клапан вручну не фіксується, а напруга подається постійно...., так як даний пристрій не працював з самого початку я думаю йому капець. Пізніше спробую розібрати, позирю, гірше вже не буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЭТО ЭЛЕКТРОМАГНИТНЫЙ КЛАПАН БЕЗОПАСНОСТИ водонагревательной колонки, работает от напряжения подводимого от термопары установленной сразу за запальником. Если запапльник горит, тонагревает термопару, от нагрева вырабатуется напряжение, которого хватает для удержания якаря на катушке, но не хватает для включения якоря. Поетому включается якарь кнопкой вручную, а через определённое время кнопка отпускается, а клапан остаётся включенным.

 

Если запальник по какой либо причине погаснет, то якорь отпадает и перекрывает доступ газа к водонагревателю. Безопасность, чтобы не отравится :rolleyes: :rolleyes:

 

Це дещо інший клапан, і використовується для інших цілей. А на обмотку подається напруга 220 вольт...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій клапан вручну не фіксується, а напруга подається постійно...., Пізніше спробую розібрати, позирю, гірше вже не буде...

Напряжение на клапан подается только при срабртке анализатора.

И не лазьте в клапан. Взводится он нажатием пальца, резко нажмете, он срабатывает. Правильно подключите его к газоанализатору, дайте нюхнуть анализатору табачного дыма.

Только не провоцируйте работку анализатора газом из зажигалки, отобьете ему нюх напрочь.

2083900035_160220101073(Large).thumb.jpg.3d0971e20a78e71375daaeedd7f5313f.jpg

570713239_160220101074(Large).thumb.jpg.b0fc059b40230f4ce817c6cb32eb5d6a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О!!! Точно це і є мій клапан!!!

У моєму випадку він точно увімкнений неправильно, при нормальній роботі подається 220, а при спрацюванні 0 В.

Але це пів біди, він, чомусь, не вмикається вручну... без напруги чи з..

Мабуть так і буде увімкнений за допомогою проволоки. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...