Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по укладанню плитки на стяжку ТП

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

ТП залитий більше місяця тому. Впринципі все висохло і стяжка готова до укладання плитки. Плитка - дощечки 15*60 та квадрати 40*40.

Є кілька питань:

 

1. Для укладання на ТП використовують спеціальні суміші. Але так трапилося, що серед моїх знайомих лише один укладав на таку суміш плитку. Всі інші (4 будинки) в силу різних обставин використали СМ-11. Найстарішому будинку 8-9 років, наймолодшому 2-3 роки. В усіх все гаразд, плитка не відпадає і не бухтить. Причому в найстаршому будинку плитка розміром 60*60 в основному. Всі ці товариші переконують мене не витрачати кошти і теж використовувати см-11 (можна СМ-11 плюс). Різниця в ціні досить суттєва, особливо коли заходиш жити в будинок без міжкімнатних дверей. Тому я дійсно був би зацікавлений в укладанні плитки на СМ-11. До того ж є ще один момент - в моєму місті важко знайти клей для ТП в необхідній кількості і ще й не просрочений. Власне кажучи - цікавить думка фахівців і людей котрі пройшли цей шлях.

 

2. Плитку планувалося укладати до жовтня. Але я вже бачу, що не встигну. І робтиму це в жовтні-листопаді. Як краще зробити? Класти на підлогу з вимкненим опаленням? чи може краще задати підлозі невисоку температуру (щось середнє між температурою робочого ТП і вимкненого опалення влітку) ~ 25-27гр. Коли після укладання можна виходити на робочу температуру? Через добу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас , прежде всего плитка требует другого клея.

А никак не см11. Или ему подобные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Теорію зна знаю. Але ще є факти про які я написав вище.

В них і досточки 15*60 і 60*60 і 40*40...

 

І це не чіїсь чужі будинки. Це будинки де я часто буваю і на власні очі бачу що все ок...

 

Рішення не прийняте, пишу тут щоб почути поради тих хто пробував. Теорію я давно вивчив.

 

Чи є люди, котрі поклали на см-11 і пошкодували про це?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть Вы хотите сделать неправильно, но получить на это благословение сдесь.

Удачи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думается здесь никто не одобрит вашу затею,по поводу СМ11.

Стяжку греть не надо для укладки.

Если еще не запускали тп,то лучше это сделать до укладки плитки,чтобы стяжка нашла все свои слабые места. После отключения и как остынет стяжка,можно приступать к укладке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благославляю!

 

Лично у себя дома я специально клал плитку на самые левые и голимый клея,типа Мастеров и Моментов,11.Лет уже 10 или 15 полёт нормальный.

 

П.С.так делать заказчикам за деньги нельзя!

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благославляю!

 

Лично у себя дома я специально клал плитку на самые левые и голимый клея,типа Мастеров и Моментов,11.Лет уже 10 или 15 полёт нормальный.

 

П.С.так делать заказчикам за деньги нельзя!

11й уже давно не тот. Вот раньше времена были..)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благославляю!

 

Лично у себя дома я специально клал плитку на самые левые и голимый клея,типа Мастеров и Моментов,11.Лет уже 10 или 15 полёт нормальный.

 

П.С.так делать заказчикам за деньги нельзя!

 

Тільки думав спитать в мастєрка, а він тут як тут...

Дякую :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе Вы можете сделать как угодно и из чего угодно.

Но мастер, за деньги, такого делать не имеет права.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM 10-15років тому батько теж купував тільки см11, причому при укладці каміню на огорожу навіть цементом розбавляли і т.д. Станом на сьогоднішній день такий фокус навряд чи вдастся.

Зі свіжого прикладу мій, багато плитки положено на см16, було для порівняння 2 мішки, свіжий і річної давності, то вже були інші описи на мішку, з простішими властивостями, плиточник дивувався. Я хотів накращі клеї, а він казав що немає потреби.

Якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благославляю!

 

Лично у себя дома я специально клал плитку на самые левые и голимый клея,типа Мастеров и Моментов,11.Лет уже 10 или 15 полёт нормальный.

 

П.С.так делать заказчикам за деньги нельзя!

 

У меня балконная плита имеет уклон 4 см на 1 м. Делать стяжку было в падло - положил на липухи. Рама деревянная , с одним стеклом ( зимой температура не сильно отличается от "забортной"). Больше 10 лет все Гут .К стати плитка настенная ( глина ). Но , как уже многие говорили , это у себя дома :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бггг...

 

я у себе вдома і я ж майстер

Так що мені можна - це ж собі, а не людям да ще й за гроші...

 

як правильно плиту пола прогріть перед укладкою? Завтра планую почать. Бо сьогодні котел увімкнув, але мав деякі нюанси по управлінню, то ж тільки до вечора розібрався, вирішив завтра продовжити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всех практически фирмах где прорабы рулят сплошь используют СМ-11.

У меня в двух селах плитки на нем и уже лет 12 как лежит. Но это исключительно из-за того что в Мухосрансках в магазинах нет ничего другого.

Но в то же время уже пару десятков квартир на сегодня передела где плитка отвалилась именно от него. При чем происходит это как то моментально отстает вся стена целиком или весь пол. Заказчики рассказывали что буквально вчера все было нормально а сегодня вот все забухтело.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут ведь ещё какой нюанс,что то никто не акцентирует внимание что главное даже не клей,а технология укладки-подготовка основания,грунтовка,двойной промаз,правильная консистенция клея,максимальное заполнение клеем плитки и т.д.Как по мне,то комплекс этих факторов намного важнее марки клея.Кривыми ручками и мозгами можно запороть укладку на любой супер-пупер крутой клей.

Кстати у меня тоже 15 м2 открытого балкона стоит на 11 клее уже фиг знает сколько лет.Но прикольно даже не это,а то что фугованно это всё какими то остатками вообще не водостойкой фуги и сама плитка гресс за 30 грн м2.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да вот как раз во всех случаях все было сделано правильно. Укладка под гребенку, пустот практически нет. При этом клей до основания держится что отбить невозможно. Отстала во всех случаях плитка от клея при чем на клею даже рисунок внутреней стороны отчетливо отпечатался.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...