Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зимою замерзло вапно

pruymak

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Прошу поради в бувалих будівельників, а проблема така. В мене в підвалі зберігалось 3 тони гашеного вапна для штукатурки, підвал під гаражем, гараж не добудований, тобто без вікон і дверей :), того року зима була мякою і вапно збереглося добре, а цього року в нас морози стояли за -30 і зрозуміло що вапно замерзло, тепер весною коли воно розмерзлося я побачив що воно має зовсі другі властивості, немов би пісок, і втратило всю еластичність, знайомі будівельники говорять що це кінець, вапно на штукатурку не годиться, може порадить хтось мені із знавців чи є методи відновлення вапна після замерзання.

Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Прошу поради в бувалих будівельників, а проблема така. В мене в підвалі зберігалось 3 тони гашеного вапна для штукатурки, підвал під гаражем, гараж не добудований, тобто без вікон і дверей :), того року зима була мякою і вапно збереглося добре, а цього року в нас морози стояли за -30 і зрозуміло що вапно замерзло, тепер весною коли воно розмерзлося я побачив що воно має зовсі другі властивості, немов би пісок, і втратило всю еластичність, знайомі будівельники говорять що це кінець, вапно на штукатурку не годиться, може порадить хтось мені із знавців чи є методи відновлення вапна після замерзання.

Буду дуже вдячний.

 

Возможно, это не то, что вы хотели услышать, но ...

Есть методы замены извести для штукатурки и кладки.

Вот пример (ссылка устарела)

 

5 л канистра этого средства заменяет 1 тонну извести.

Стоит 125 грн.

 

Возможно проще использовать его?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...