Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оптимальні сходи в існуючий проем

lesha4ever

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

 

Дійшов до замовлення сходів в будинку, який будую, більш детально вивчив сходи в проекті і почав сумніватися в їх зручності.

 

Ітого дано проем під сходи 2250(ш) х 3000(глибина) х 3240 (від чистової до чистової)Так як це сходи на другий поверх, де все спальні, і планую там жити і на старості - то ставились умови зручні сходи. Тому обрав двухмаршеві П-подібні.

 

І от дивлюся що зараз в проекті це 17 сходинок (259мм + 30мм носік ) висотою 188мм. І тут я розумію що висота 188 явно вище зручної, хоча і в межах допустимого. По всіх формулах 2А+Н проходить. Тобто все допустимо, але от сумніваюсь що зручно.

 

Як я зрозумів бажано вийти хоча б на 170мм висоту і 280мм ширину.

Американский стандарт зрунчості 7 на 11 дюймів, тобто 177 на 280. У нас явно понище 150-160 вважають комфортними висоту.

 

Змінити конструкцію вже не вийде, тільки П подібна двомаршева. Також під маршами хочемо закриту кладовку Забіжні сходинки теж дуже не хочеться, ну не уявляю я їх зручними.

 

Ось які варіанти придумав

1) Останню сходинку не робити в рівень з нулем другого поверху, а зробити нище і остання "сходинка" - це вже перекриття. Це грубо кажучи дасть 1 см висоти. Є якісь мінуси цього рішення? може складність виконання? Бо поки якост важко уявити як зробити кут перекриття чистової підлоги під роль сходинки

 

2) Зробити перший марш глибше на 1 сходинку і додати 1 сходинку - тобто винести додаткову сходинку за проем. це теж дасть + 1 см. Але от сходинке буде не заподліцо з усіма сходами і буде як здрасті випиратись на першому поверсі - але можливо це обіграємо дизайном

 

3) Розбити марш і там 1 сходинку. Тобто піднімаючись з першого маршу, ти виходиш на платформу шириною в марш, потім з платформи на платформу перепад в сходинку, а потім з другої платформи ідеш на другий марш. Але от думаю що це завжди буде неочікувано і будемо спотикатись.....

 

4) замість платформи між маршами - забіжні ступені - самий останній варіант як на мене...

 

 

Поки думаю або просто

1 варіант: пункт 1) і хоча б на висоту 180 вийти 180

або

2 варіант: 1)+2): можна вийти на 165 висота і 280 ширина (плюс 30мм носіка)

 

Що думаєте?

s1.jpg.ef2cfaf9b2e7e52dc40d698904582e71.jpg

s2.jpg.3e896ae1baf6d7c4e58ce07b6c7e7548.jpg

s3.jpg.b56296cf0674cc9d9d9f320059577df5.jpg

s4.jpg.0046977b4963c39738296cfac40ae3e2.jpg

s5.jpg.ed204bf35bf40a27262f690e37efb0c2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день,

 

Дійшов до замовлення сходів в будинку, який будую, більш детально вивчив сходи в проекті і почав сумніватися в їх зручності.

 

Ітого дано проем під сходи 2250(ш) х 3000(глибина) х 3240 (від чистової до чистової)Так як це сходи на другий поверх, де все спальні, і планую там жити і на старості - то ставились умови зручні сходи. Тому обрав двухмаршеві П-подібні.

 

І от дивлюся що зараз в проекті це 17 сходинок (259мм + 30мм носік ) висотою 188мм. І тут я розумію що висота 188 явно вище зручної, хоча і в межах допустимого. По всіх формулах 2А+Н проходить. Тобто все допустимо, але от сумніваюсь що зручно.

 

Як я зрозумів бажано вийти хоча б на 170мм висоту і 280мм ширину.

Американский стандарт зрунчості 7 на 11 дюймів, тобто 177 на 280. У нас явно понище 150-160 вважають комфортними висоту.

 

Змінити конструкцію вже не вийде, тільки П подібна двомаршева. Також під маршами хочемо закриту кладовку Забіжні сходинки теж дуже не хочеться, ну не уявляю я їх зручними.

 

Ось які варіанти придумав

1) Останню сходинку не робити в рівень з нулем другого поверху, а зробити нище і остання "сходинка" - це вже перекриття. Це грубо кажучи дасть 1 см висоти. Є якісь мінуси цього рішення? може складність виконання? Бо поки якост важко уявити як зробити кут перекриття чистової підлоги під роль сходинки

 

2) Зробити перший марш глибше на 1 сходинку і додати 1 сходинку - тобто винести додаткову сходинку за проем. це теж дасть + 1 см. Але от сходинке буде не заподліцо з усіма сходами і буде як здрасті випиратись на першому поверсі - але можливо це обіграємо дизайном

 

3) Розбити марш і там 1 сходинку. Тобто піднімаючись з першого маршу, ти виходиш на платформу шириною в марш, потім з платформи на платформу перепад в сходинку, а потім з другої платформи ідеш на другий марш. Але от думаю що це завжди буде неочікувано і будемо спотикатись.....

 

4) замість платформи між маршами - забіжні ступені - самий останній варіант як на мене...

 

 

Поки думаю або просто

1 варіант: пункт 1) і хоча б на висоту 180 вийти 180

або

2 варіант: 1)+2): можна вийти на 165 висота і 280 ширина (плюс 30мм носіка)

 

Що думаєте?

 

Вибачте, скільки з матеріалами та роботою коштує така конструкція?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще не знаю. Я навіть не визначився з конструктивом загальним (бетон чи метал каркас). Поки збираюсь визначитись з конструктивом, а потім шукати хто це зможе спроектувати і виконати. Звісно це повинні бути професіонали по сходах, і їхнє слово по зручності конструкції буде вагомим, але я хочу точно розуміти всі варіанти і сут питання щоб не навішали лапши а потім все життя мучатись на сходах...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лутше все делать из дерева, и красивей, и дешевле чем каркас плюс обшывка

Пока ровных м. Каркасом и бетонных не встречал, а если так хочется то каркас, и обшывку должены делать одни исполнители.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лутше все делать из дерева, и красивей, и дешевле чем каркас плюс обшывка

Пока ровных м. Каркасом и бетонных не встречал, а если так хочется то каркас, и обшывку должены делать одни исполнители.

 

1) Дерево скрипить і можна не пробувати мене переконати

2) Внутрішній стиль/дизайн - максимум деревяні "проступні" бо спрощено стиль "сучасний", більш детально "скандинавський лофт"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь помилився в розрахунках....

 

Якщо дадати 2 сходинки, де одна за рахунок примикання до перекриття, а інша винос в житлову зону з зони сходів - виходить наступне

Кількість підсходинок: 19

Висота: 171мм

Глубина проступі: 260

Глубина площадки: 920 (знаю що потрібно в ширину маршу, ну але ніяк...)

Але безпека на мінімумі:2*171+260=601мм - що на мінімумі (600 - 650)

 

Тобто все одно краще ніж 188\259 проектні, хоча там вони більш безпесчні - 635мм сумарно

 

Чекаю спецалістів по сходах)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревом может скрипеть на любом основании даже бетон не спасает от скрипка при полной обшывке

Вся суть в технологии монтажа

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось які варіанти придумав

1) Останню сходинку не робити в рівень з нулем другого поверху, а зробити нище і остання "сходинка" - це вже перекриття. Це грубо кажучи дасть 1 см висоти. Є якісь мінуси цього рішення? може складність виконання? Бо поки якост важко уявити як зробити кут перекриття чистової підлоги під роль сходинки

Так робимо майже завжди, 99.9%. На кут перекриття кладеться остання сходинка(ми робимо її шириною 15см), яка закриває всі стики і прижимає ламінат. І правильно щоб така сходинка була на цілу ширину проєму.

Ще варіант розбити площадку на дві півплощадки. І навіть між ними можна дати ще сходинку. Думаю варіантів достатньо.

IMG_921621.thumb.jpg.6c6bac26d21d3961b7bd75dba87a3b9c.jpg

IMG_20181018_174310.thumb.jpg.403dc15a3936820cc19e49a87c9e51fc.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так робимо майже завжди, 99.9%. На кут перекриття кладеться остання сходинка(ми робимо її шириною 15см), яка закриває всі стики і прижимає ламінат. І правильно щоб така сходинка була на цілу ширину проєму.

Ще варіант розбити площадку на дві півплощадки. І навіть між ними можна дати ще сходинку. Думаю варіантів достатньо.

 

Тобто остання сходинка вже на рівні нуля і стикується з ламінатом? тоді виходить треба класти алюмінієви профіль щоб прикрити стик сходинки і ламіната. Чи я щось не правильно зрозумів? Якби ви виклали фото, було б чудово.

 

А як по зручності двухрівнева площадка? Не спотикаються через неї, які недоліки?

І як щодо пропорції 17 на 26?

п.с: доречі дуже красиві сходи ви робите

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто остання сходинка вже на рівні нуля і стикується з ламінатом? тоді виходить треба класти алюмінієви профіль щоб прикрити стик сходинки і ламіната. Чи я щось не правильно зрозумів? Якби ви виклали фото, було б чудово.

 

А як по зручності двухрівнева площадка? Не спотикаються через неї, які недоліки?

І як щодо пропорції 17 на 26?

п.с: доречі дуже красиві сходи ви робите

 

Не нужны там алюминиевые порожки.

user9829_pic90479_1521384594.jpeg.4f66b4602dc957e9a06d94097225554b.jpeg

user9829_pic78328_1445164716.jpg.6634aa8cbcfe21b26de82aa088ca162f.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто остання сходинка вже на рівні нуля і стикується з ламінатом? тоді виходить треба класти алюмінієви профіль щоб прикрити стик сходинки і ламіната. Чи я щось не правильно зрозумів? Якби ви виклали фото, було б чудово.

 

А як по зручності двухрівнева площадка? Не спотикаються через неї, які недоліки?

І як щодо пропорції 17 на 26?

п.с: доречі дуже красиві сходи ви робите

Остання сходинка з четверттю, виступає зверху за ламінат на 4-5мм. На фото видно( там ламінат буде заходити під сходинку)і на другому фото готове. По зручності, з двома площадками все чудово, навіть якщо і з сходинкою в середині.

17*26 трохи не дотягує до кроку 630-650мм.

IMG_9176888.thumb.jpg.ffbea34f509650ee0945d80ba7780a74.jpg

IMG_20181112_191411.thumb.jpg.5345864c52f2b50bd0c9ffc0d9c6212e.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Остання сходинка з четверттю, виступає зверху за ламінат на 4-5мм. На фото видно( там ламінат буде заходити під сходинку)і на другому фото готове. По зручності, з двома площадками все чудово, навіть якщо і з сходинкою в середині.

17*26 трохи не дотягує до кроку 630-650мм.

 

Варіант безшовного і безбарєрного стику від rul.32 мені більше подобається, там взагалі класно виглядаю. Просто так і уявлаю як носком за 5 мм чіпляюсь.

 

 

Щодо кроку то якось дивно: формула безпеки каже проміжок 600 - 650 і саме зручне це 630. Також саме зручне співвідношення у нас вважаеться сандарт 150 на 300, тобто 600мм - на нижній граничній межі безпеки.. Так легко іти, так само як і навернутися

 

Американський 177 на 280 = 634.

 

3a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант безшовного і безбарєрного стику від rul.32 мені більше подобається, там взагалі класно виглядаю. Просто так і уявлаю як носком за 5 мм чіпляюсь.

 

 

Щодо кроку то якось дивно: формула безпеки каже проміжок 600 - 650 і саме зручне це 630. Також саме зручне співвідношення у нас вважаеться сандарт 150 на 300, тобто 600мм - на нижній граничній межі безпеки.. Так легко іти, так само як і навернутися

 

Американський 177 на 280 = 634.

 

3a.png

Все представленные Вами формулы очень относительны,конечно стремится к идеалу нужно,но идеал для каждого человека будет разным.Я лично считаю лестницу с правильными забежными ступенями очень даже комфортной. А вот параметры 150 на 300 вообще не удобными.Если уж для Вас это столь важно,то не поленитесь сделать какой нибудь макет и попробуйте разные варианты.Скорей всего то что для Вас покажется более удобным для Вашей жены окажется не очень.Пять миллиметров туда сюда не сыграют большой роли в эксплуатации. Уделите внимание ограждению,оно играет не маловажную роль как в безопасности так и во внешнем виде лестницы.Если Вы разрываете площадку то это влияет не только на удобство но и на стоимость,внешний вид, под лестничное пространство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все представленные Вами формулы очень относительны,конечно стремится к идеалу нужно,но идеал для каждого человека будет разным.Я лично считаю лестницу с правильными забежными ступенями очень даже комфортной. А вот параметры 150 на 300 вообще не удобными.Если уж для Вас это столь важно,то не поленитесь сделать какой нибудь макет и попробуйте разные варианты.Скорей всего то что для Вас покажется более удобным для Вашей жены окажется не очень.Пять миллиметров туда сюда не сыграют большой роли в эксплуатации. Уделите внимание ограждению,оно играет не маловажную роль как в безопасности так и во внешнем виде лестницы.Если Вы разрываете площадку то это влияет не только на удобство но и на стоимость,внешний вид, под лестничное пространство.

 

Ну от і думаю що не все то золото що блистить...

 

Так що краще порадите в мої розмірах? Чи запропоноване архетуктором 188 на 259 норм і не варто паритись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от і думаю що не все то золото що блистить...

 

Так що краще порадите в мої розмірах? Чи запропоноване архетуктором 188 на 259 норм і не варто паритись?

 

А разве у архитектора был Выбор.Вы ведь обозначили,что не хотите забежных ступеней.Уменьшите последнюю ступень это Вам даст+10мм к проступи.А что касается высоты,то у большинства застройщиков получается еще больше:) Пока молоды проблем нет,а потом немного напряжно.Если все таки хотите меньше то можно да же и на американский стандарт выйти,пожертвовав шириной марша и разместив между двумя площадками еще одну ступень.Тут выбирать Вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парится нужно по поводу исполнителей которые должны все росчитать, и сделать согласно вашых пожеланий, и это могут реальные спецы по лесьницам а не дилетант без опита, и навыков
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парится нужно по поводу исполнителей которые должны все росчитать, и сделать согласно вашых пожеланий, и это могут реальные спецы по лесьницам а не дилетант без опита, и навыков

 

От як раз щоб відрізнити делітанта від професіонала і треба розуміти суть питання, підходи, стандарти і т.д. - а то делітант красіво навішає під видом професіонала лапши і потім все життя мучатись зі сходами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я лично считаю лестницу с правильными забежными ступенями очень даже комфортной. А вот параметры 150 на 300 вообще не удобными..

 

поддержу... забежная , 17/28 the best

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поддержу... забежная , 17/28 the best

 

Особисто як на мене то 17 / 26 і не забіжна краще чим 17 / 28 забіжна.

 

Поміряв сходи на роботі, по яких хожу багато років і завжди було зручно, на спуск ніколи не було відчуття небезпеки промахнутись. Так от на роботі 155 на 280 => 155*2+280 = 590 - що на 10мм навіть менше мінімальної межі безпеки і тим не менше зручно. Думаю що 17 / 26 = 600мм дуже навіть непоганий варіант і без забіжних сходинок з рівною міжмаршевою площадкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Особисто як на мене то 17 / 26 і не забіжна краще чим 17 / 28 забіжна.

 

Поміряв сходи на роботі, по яких хожу багато років і завжди було зручно, на спуск ніколи не було відчуття небезпеки промахнутись. Так от на роботі 155 на 280 => 155*2+280 = 590 - що на 10мм навіть менше мінімальної межі безпеки і тим не менше зручно. Думаю що 17 / 26 = 600мм дуже навіть непоганий варіант і без забіжних сходинок з рівною міжмаршевою площадкою.

 

Как вариант - лестница с двумя полуплощадками и добавлением еще одной ступени на первом этаже (ширина коридора позволяет это сделать).

Получаться следующие параметры при высоте этажа 3240мм:

- Высота ступеней - 180мм.

- ширина ступеней - 280мм.

Результаты расчета по формулам:

- по формуле шага = 640;

- по формуле удобства = 100;

- по формуле безопасности = 460.

lestnitsa.thumb.jpg.031b76b14e8cf859c156a7a5f659cb9b.jpg

676706537_79.thumb.jpg.7d715651f7cae908d062b420e08bf8b1.jpg

1106909427_80.thumb.jpg.87fa6d2d4241ac59a0bd2d60ca421246.jpg

526641038_81.thumb.jpg.df1ab8046a057e5b7da72e0c7dd15679.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Вітаю Вас знову, шановна спільнота!

 

Відновив я роботу над сходами.

Враховуючи поради форумчан зробити макет - так і зробив і це було дуже корисно!

 

Зробив я макет сходів 260/172 і мені виявилося не зручно. До висоти претензії не було, при підйомі теж, адже з урахуванням нависання 30мм сходів при підйомі для ноги фактично є 290мм і було ок.

Але при спуску нависання не допомагає, і сходинки 260мм виявилося мало - в вільній рослабленій ходьбі, навіть не пробіжкою, в мене зазвичай на 2-3см нога звисала, і це припадало на пальці, що було некомфортно і дуже відчутно, адже це без взуття, дома босоніж ходити будемо.

 

Нога в мене 44 розмір і зріст 180. Тому прийшов до висновку що мені потрібні сходи шириною 280мм при висоті в діапазоні 160-175. Висота 170 мені здалася зручною.

 

А підсходова технічна кімната вносить додаткові обмеження по конструкції.

 

Також варіант з повністю забіжними сходами і розворотом на 180 градусів я відкинув після того як пройшовся по таких. Сама концепція мені була ок, але от на забіжних сходах кожен другий крок припадав на частину сходинки, де ширина була 250. А таких сходинок було більше половини - що одразу невілювало ідею таких сходів, так як для мене треба мінімум 280.

 

Тож на фініші є два варіанти, серед яких я не можу визначитися і прошу поради, який кращий і чому:

 

1) 280/163 з забіжними тільки до половини майданчика, інша частина майданчик пряма. Невелика кількість забіжних сходинок не здається проблемою. Також розрив кроку в районі пів майданчика не повинно бути проблемою

 

2) 280/172 без забіжник, але майданчик з розривом і посередині ще сходинка. Варіант непоганий, взагалі без забіжних і всі 280. Але є побоювання що цей розрив між майданчиками не інтуітивний і при спуску є побоювання що буду проступати перший майданчик і попадати одразу на сходинку і потенційно можна впасти.

 

Хто що думає про ці два варіанта? як то кажуть "плюси/мінуси/підводні камені?"

v1.thumb.png.147e547c0b8f0847ac4ecab915fda239.png

v2.thumb.png.3cd2ddb329c14e15792b4c4130139cdd.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю Вас знову, шановна спільнота!

 

Відновив я роботу над сходами.

Враховуючи поради форумчан зробити макет - так і зробив і це було дуже корисно!

 

Зробив я макет сходів 260/172 і мені виявилося не зручно. До висоти претензії не було, при підйомі теж, адже з урахуванням нависання 30мм сходів при підйомі для ноги фактично є 290мм і було ок.

Але при спуску нависання не допомагає, і сходинки 260мм виявилося мало - в вільній рослабленій ходьбі, навіть не пробіжкою, в мене зазвичай на 2-3см нога звисала, і це припадало на пальці, що було некомфортно і дуже відчутно, адже це без взуття, дома босоніж ходити будемо.

 

Нога в мене 44 розмір і зріст 180. Тому прийшов до висновку що мені потрібні сходи шириною 280мм при висоті в діапазоні 160-175. Висота 170 мені здалася зручною.

 

А підсходова технічна кімната вносить додаткові обмеження по конструкції.

 

Також варіант з повністю забіжними сходами і розворотом на 180 градусів я відкинув після того як пройшовся по таких. Сама концепція мені була ок, але от на забіжних сходах кожен другий крок припадав на частину сходинки, де ширина була 250. А таких сходинок було більше половини - що одразу невілювало ідею таких сходів, так як для мене треба мінімум 280.

 

Тож на фініші є два варіанти, серед яких я не можу визначитися і прошу поради, який кращий і чому:

 

1) 280/163 з забіжними тільки до половини майданчика, інша частина майданчик пряма. Невелика кількість забіжних сходинок не здається проблемою. Також розрив кроку в районі пів майданчика не повинно бути проблемою

 

2) 280/172 без забіжник, але майданчик з розривом і посередині ще сходинка. Варіант непоганий, взагалі без забіжних і всі 280. Але є побоювання що цей розрив між майданчиками не інтуітивний і при спуску є побоювання що буду проступати перший майданчик і попадати одразу на сходинку і потенційно можна впасти.

 

Хто що думає про ці два варіанта? як то кажуть "плюси/мінуси/підводні камені?"

 

Для начала подумайте хорошенько, как Вы будете делать ограждение. Все почему то об этом не думают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала подумайте хорошенько, как Вы будете делать ограждение. Все почему то об этом не думают.

 

А які нюанси можуть бути з кожним із варіантів?

Я ніколи не робив їх тож і не можу уявити, саме тому і питаю на форму.

 

Конструктивно буд який з варіантів, як на мене в плані перил, наближений до забіжник 180 - а там же роблять якось перила?

 

АПД:

Подивився фотки, таки забіжні сходи і перила - погано сумісні речі...

Ось найкраще що знайшов, щоб з мінімальним фізичним розривом і естетично

 

51651f99d497f.jpg

maxresdefault.jpg

%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-180-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%81%D0%BE%D0%B2-1024x765.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перила важный момент но не основной, гнутое перило это очень дорого и в основном делаються перила по проще и дешевле.

 

Касаемо скрипа есть отолько одна технология монтажа которая работает на всех типах каркасов.

Из основного детали должны изготавливается в тёплую пору года или в отапливаемой мастерской что мало вероятно в 80% случаев. Также основной момент это ремонтно пригодность лкп эта проблема будет в будущем.

 

И не мало важно чем больше людей участвует в изготовлении и монтаже тем больше брака и косяков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які нюанси можуть бути з кожним із варіантів?

Я ніколи не робив їх тож і не можу уявити, саме тому і питаю на форму.

 

Конструктивно буд який з варіантів, як на мене в плані перил, наближений до забіжник 180 - а там же роблять якось перила?

 

АПД:

Подивився фотки, таки забіжні сходи і перила - погано сумісні речі...

Ось найкраще що знайшов, щоб з мінімальним фізичним розривом і естетично

 

51651f99d497f.jpg

maxresdefault.jpg

%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-180-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%81%D0%BE%D0%B2-1024x765.jpg

вот по этому и говорю, что изучать нужно все в комплексе. Если Вы эстэт, а Вам нагородят, как получится, то будут проблемы. Найти исполнителей на гнутый поручень почти не реально и космически дорого. Один метр гнутого поручня от 300 условных единиц.С прямыми маршами проще и впринципе дешевле. А с забежными нюансов полно. У нас сразу льют и варят не вникая, А потом когда начинается обшивка У мастера руки связаны.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...