Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

підкажіть спеціаліста у Львові по гідроізоляції фундаменту/стін будинку

Divchysko

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, контакти спеціаліста, з ким можна проконсультуватися.

Дано: 3-и поверховий будинок у Львові, з 30-х років. Ми живемо на 2 поверсі, сусіди з 1 поверху скаржаться на високу вологість в квартирі (в нас теж не надто сухо, хоча дерева не заважають - зараз дощ, 74% вологості) і хочуть зрубати 2 невеликі, але з густими кронами дерева (кизил і ліщину), що ростуть в нас у внутрішньому дворику - садочку і затуляють їм сонце.

На мій зовсім неозброєний погляд, крім дерев, там є ще наступні проблеми: 1) сусідам відключили газ, вони опалюють зимою електричними обігрівачами, постійно ходять закутані; 2) внутрішній двір (10 на 12 метрів приблизно) є схил до будинку, мабуть, волога з ґрунту туди стікає). 3) в сусідів пластикові вікна; 4) утеплення фасаду в них немає.

 

Хотілося би проконсультуватися у фахівця, який підкаже якесь комплексне (але бажано не надто коштовне) рішення, бо я переживаю, що дерева зрубають, а волога так і залишиться :( Хоча сусідам, звісно, не позаздриш, в них сонце і з боку вулиці майже не потрапляє в квартиру.

Буду дуже вдячна за рекомендації і контакти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...