Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Поля - це я про те, що ще є обмеження в інших полях (але добре, що у Вас тільки з номером проблема).

 

Я написал в ФБ.

У меня не только с номером. Он так и не пропускает 1110,4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто зможе підказати,ми неможем ніяк увести будинок в експлуатацію.

1.Зробили будівельний паспорт

2.Подали декларацію на початок будівельних робіт

3. Зробили тех паспорт

4.ТЕПЕР НІЯК неможем зарегістрірувати декларацію про завершеня будівництва присилають відкази ,мотиви такі

0.Немає тех паспорта( зробили)

1.Невірно вказана площа (ми вказали та, що вже реальна ,в тех паспорті вона получилась чомусь меншою ) а має бути я так поняв та, що і в деклараціі на початок будівельних робіт

2.Другий відказ ,що невказали правильно особа хто виготовляв тех паспорт(небуло написано повністю по батькові) хоч ми написали так як є написано в тех паспоті фамілія і імя ,а по батькові тільки ініціали:)

3.Знайшли що пропустили цифру у кадарственому номері на землю (бо вже замучились стільки переписувати цю декларацію)

 

Таке питання ,це все нармально,законно, що до таких дрібниць внас в Львові придираються?

Що робити далі все переписувати і відправляти?

Відправляєм через єдине вікно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Текст вот так (Не вірний запит.)-красным. А (Цільове призначення не відповідає коду об'єкта!) -черным

 

Добавлено через 3 минуты

И вот еще вопрос.

Есть такие вот окошки

(Відомості про будівельний паспорт)

Номер документу- так вот в номере документа дает прописать только 10 символов. а у меня номер 17 символов. Чего так?

 

А не проще отправить декларацию по почте ??:)

10 минут на заполнение и 10 минут на почте . Все ! (

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброю утро.

Подал в ЦНАП в Суботу уведомление о начале строительства. Жду до понедельника))))

 

Зашол в электронный кабинет застройщика. Который не работал как по мне пару дней. И вот оно чудо)) исправили все ошибки, которые я писал выше.

Напишу позже о результате после ЦНАП. если что то пойдет не так отправлю в электронный кабинет.

 

 

Всем хорошего дня!!!!:beer::beer::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброю утро.

Подал в ЦНАП в Суботу уведомление о начале строительства. Жду до понедельника))))

 

Зашол в электронный кабинет застройщика. Который не работал как по мне пару дней. И вот оно чудо)) исправили все ошибки, которые я писал выше.

Напишу позже о результате после ЦНАП. если что то пойдет не так отправлю в электронный кабинет.

 

 

Всем хорошего дня!!!!:beer::beer::beer:

 

І навіть усунули проблему з цільовим та 1110.4?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І навіть усунули проблему з цільовим та 1110.4?)

 

Да, проходит и это. Поставил Садовый, дачный и все пошло.

 

На будущее людям. Номер в строй паспорте у меня стоит в низу документа с штрих кодом. Выглядит вот так (№ххх/хх/ххх/ххх-хх від хх.хх.хххх )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, проходит и это. Поставил Садовый, дачный и все пошло.

 

На будущее людям. Номер в строй паспорте у меня стоит в низу документа с штрих кодом. Выглядит вот так (№ххх/хх/ххх/ххх-хх від хх.хх.хххх )

 

Ок.

Але номер на штрихкоді - це не номер будпаспорта), хоча Кивське ДАБІ саме його назвиває номером БП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок.

Але номер на штрихкоді - це не номер будпаспорта), хоча Кивське ДАБІ саме його назвиває номером БП.

 

А где же тогда он. там есть еще два номера выглядят так.

Реєстраційний № ххххх/х/х-хх-хх

Реєстраційний № містобудівного кадастру ххххх_хххх

 

Ну они без даты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где же тогда он. там есть еще два номера выглядят так.

Реєстраційний № ххххх/х/х-хх-хх

Реєстраційний № містобудівного кадастру ххххх_хххх

 

Ну они без даты.

 

Перед номером містобудівного кадастру (реєстраційний №; все інше - це не для повідомлення). А дату вони не ставлять мабуть від ліні, хоча раніше ставили. Коли дати не було, то я зазначав зі штрихкоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед номером містобудівного кадастру (реєстраційний №; все інше - це не для повідомлення). А дату вони не ставлять мабуть від ліні, хоча раніше ставили. Коли дати не було, то я зазначав зі штрихкоду.

 

я указал то что писал с штрих кодом.

Значит не тирять время и подавать наново. Они же наверно пришлют отказ да?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто зможе підказати,ми неможем ніяк увести будинок в експлуатацію.

1.Зробили будівельний паспорт

2.Подали декларацію на початок будівельних робіт

3. Зробили тех паспорт

4.ТЕПЕР НІЯК неможем зарегістрірувати декларацію про завершеня будівництва присилають відкази ,мотиви такі

0.Немає тех паспорта( зробили)

1.Невірно вказана площа (ми вказали та, що вже реальна ,в тех паспорті вона получилась чомусь меншою ) а має бути я так поняв та, що і в деклараціі на початок будівельних робіт

2.Другий відказ ,що невказали правильно особа хто виготовляв тех паспорт(небуло написано повністю по батькові) хоч ми написали так як є написано в тех паспоті фамілія і імя ,а по батькові тільки ініціали:)

3.Знайшли що пропустили цифру у кадарственому номері на землю (бо вже замучились стільки переписувати цю декларацію)

 

Таке питання ,це все нармально,законно, що до таких дрібниць внас в Львові придираються?

Що робити далі все переписувати і відправляти?

Відправляєм через єдине вікно

 

Знову відказ:twisted::twisted::twisted:

Я так розумію, що можна подати декларацію для завершення будівництва зарас онлайн ,якщо так , може хтось скине силку.

ДЯКУЮ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову відказ:twisted::twisted::twisted:

Я так розумію, що можна подати декларацію для завершення будівництва зарас онлайн ,якщо так , може хтось скине силку.

ДЯКУЮ

 

Можна.

Не завжди працює (мається на увазі - не всі зможуть скористатися, бо система в тестовому режимі).

 

e-dabi.gov.ua

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед номером містобудівного кадастру (реєстраційний №; все інше - це не для повідомлення). А дату вони не ставлять мабуть від ліні, хоча раніше ставили. Коли дати не було, то я зазначав зі штрихкоду.

 

Кстати, мы почтой уже дважды получили отказ, на уведомление о начале... то там циферка не та, то не в тот кабинет направили. Буду пробовать днями через электронный кабинет. А дом тем временем уже достроен. И чё с этим делают? В теме 130 страниц, где читать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы первую отправку зафиксировали документом ? Есть бумажка с почты ?

Не претендую на истину , Поправят , но , началом вашей строительной истории и есть дата отправки уведомления ! А отказов может быть много. Заполняйте и отправляйте снова . И стройтесь .

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы первую отправку зафиксировали документом ? Есть бумажка с почты ?

Не претендую на истину , Поправят , но , началом вашей строительной истории и есть дата отправки уведомления ! А отказов может быть много. Заполняйте и отправляйте снова . И стройтесь .

 

Наталья вы это знаете или думаете?

Если знаете то где это написано, может кто то знает напишите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если знаете то где это написано, может кто то знает напишите.

Повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт

 

13. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, та повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1) (далі - повідомлення), повідомлення про зміну даних у зазначених повідомленнях за формою згідно з додатками 1, 2 і 2-1 до цього Порядку подається замовником (його уповноваженою особою) особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронний кабінет до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об’єкта не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання підготовчих або будівельних робіт.

 

Виконання підготовчих або будівельних робіт без подання такого повідомлення забороняється.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF

Т.е. за день до начала отправляете уведомление и право на строительные работы получаете после подання, а не регистрации уведомления.

Про фиксацию даты это уже как следствие...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zakon.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF

Т.е. за день до начала отправляете уведомление и право на строительные работы получаете после подання, а не регистрации уведомления.

Про фиксацию даты это уже как следствие...

 

Ок

Прочел, а вот вопрос еще был отказ о внесении в реестер. Мне тогда что делать. Подавать новый или вносить изменения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подаете новый. Можно до конца стройки заниматься с ДАБИ футболом)), поэтому желательно зафиксировать на бумаге(квитанция с почты, например, или ЦНАПа) первую подачу на случай, если у инспектора ДАБИ возникнут вопросы. Продолжаете стройку и старайтесь сразу подавать новое после отказа.

 

Изменения вносятся, если нужно это сделать, в уведомление, которое зарегистрировано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Подал новый в электронном кабинете. и не понимаю что с этим делать. выглядит вот так.

286741604_.thumb.png.463336b4cfcfc62397f3c0564e18b752.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подал новый в электронном кабинете. и не понимаю что с этим делать. выглядит вот так.

 

Все зареєстровано.

От тільки назва об'єкту трохи дивна)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зареєстровано.

От тільки назва об'єкту трохи дивна)

 

Там адрес и все. Или чем она удивительная?)

 

вы пишете все зарегистрировано. То есть все больше не каких действий не нужно. могу строить, так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там адрес и все. Или чем она удивительная?)

 

вы пишете все зарегистрировано. То есть все больше не каких действий не нужно. могу строить, так?

 

Будівництво садвого будинку на

Чи Ви там витерли текст?

 

Можете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будівництво садвого будинку на

Чи Ви там витерли текст?

 

Можете.

 

Да я там вытер. Там дальше адрес.

 

 

Так это типо мне и есть разрешение на строительство. Больше не чего не нужно. Или все таки где то что то нужно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я там вытер. Там дальше адрес.

 

 

Так это типо мне и есть разрешение на строительство. Больше не чего не нужно. Или все таки где то что то нужно?

 

Нічого вже більше не потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Заполнила повідомлення на сайте ДАБІ. При нажатии на кнопку "Підписати та надіслати" ничего не происходит. Кто-то в курсе, это какой-то баг на сайте или я не все условия для отправки выполнила?

561115943_ScreenShot2020-04-25at20_01_45.thumb.png.ab6aa8442fdef0b4df00895d317c44c8.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...