Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Хочу пристроить веранду к входу в дом. Расстояние от стены моего дома к дому соседей 7м, расстояние от стены моего дома к забору 5 м, хочу пристроить веранду 2.5х2.5 метра, в противопожарных требованиях моя веранда не проходит(расстояние к соседскому дому менее 8 м). В архитектуре сказали можно построить противопожарную стену, высотой выше крыши на 60 см из негорючих материалов, других способов нет(стена дома у меня высотой 3м + крыша 2,5м, высота противопожарной стены веранды должна быть больше 6 м - бред). По нормам не могу построить веранду. Как быть? очень нужна веранда. Кроме самостроя шансов нет?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Вопрос. Хочу получить разрешение на строительство. Какой пакет документов нужно подать? или где он перечислен. И еще один очень важный вопрос. Сказали что мне нужно 500-ку рисовать на кальке так как в Киеве нужно только на кальке и не как по другому.

Заранее спасибо!!:flag1:

Есть Положення, утверждённой мининфра труктуры, где прописано какие документы необходимы для подачи на СП, и какие параметры строение должны быть, что бы его можна было строить по стройпаспорт.

В кратце: 2 этажа и до 500 мкв.

Документы: паспорт, код, вытяг с реестра о праве собственности на землю/дом, правоустанавливпющие документы на щемлю/дом, съемка 1:500 (на кальке, с нанесенными сетями и красными линиями), эскиз намерений, и схема застройки участка нанесення на съёмку, все это согласно норм ДБН.

Далее все это подаётся в цнап по месту регистрации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть Положення, утверждённой мининфра труктуры, где прописано какие документы необходимы для подачи на СП, и какие параметры строение должны быть, что бы его можна было строить по стройпаспорт.

В кратце: 2 этажа и до 500 мкв.

Документы: паспорт, код, вытяг с реестра о праве собственности на землю/дом, правоустанавливпющие документы на щемлю/дом, съемка 1:500 (на кальке, с нанесенными сетями и красными линиями), эскиз намерений, и схема застройки участка нанесення на съёмку, все это согласно норм ДБН.

Далее все это подаётся в цнап по месту регистрации.

Треба читати закони і нормативні документи.

 

Є "Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки", затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05.07.2011 № 103 zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11.

 

В цьому порядку ніяка топозйомка не згадується.

 

Також на сайті ДАБІ є "Роз"яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта

забудови земельної ділянки" dabi.gov.ua/images/dzpr/1_otrymannya_bud_pasporta.pdf

 

Там є перелік документів, які необхідно подавати для отримання будпаспорта. Ніяка топозйомка там не згадується. Навпаки, там сказано:

"ескізні наміри забудови

(виконується у довільній графічній та текстовій формі і містить інформацію щодо місця розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстаней до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасадів та планів поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, переліку систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);"

 

Окремо там сказано :

"* у разі необхідності з метою конкретизації намірів забудови або уточнення містобудівної ситуації крім зазначених документів за згодою замовника можуть надаватись додаткові матеріали: топографо-геодезична зйомка, технічна інформація про існуючі на ділянці об’єкти будівництва, характеристики запланованих систем автономного інженерного забезпечення тощо. "

 

Тобто вимога надавати топозйомку немає нормативного підгрунтя, тобто є незаконною!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба читати закони і нормативні документи.

 

Є "Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки", затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05.07.2011 № 103 zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11.

 

В цьому порядку ніяка топозйомка не згадується.

 

Також на сайті ДАБІ є "Роз"яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта

забудови земельної ділянки" dabi.gov.ua/images/dzpr/1_otrymannya_bud_pasporta.pdf

 

Там є перелік документів, які необхідно подавати для отримання будпаспорта. Ніяка топозйомка там не згадується.

...

Окремо там сказано :

"* у разі необхідності з метою конкретизації намірів забудови або уточнення містобудівної ситуації крім зазначених документів за згодою замовника можуть надаватись додаткові матеріали: топографо-геодезична зйомка, технічна інформація про існуючі на ділянці об’єкти будівництва, характеристики запланованих систем автономного інженерного забезпечення тощо. "

 

Тобто вимога надавати топозйомку немає нормативного підгрунтя, тобто є незаконною!

Я перепрошую, скільки будівельних паспортів ви отримали по м. Київ?)))

 

2.10. У схемі забудови земельної ділянки визначається місце розташування запланованих об'єктів будівництва, червоні лінії, лінії

 

регулювання забудови, під'їзди до будівель і споруд, відстань від об'єкта будівництва до вулиць (доріг), мінімальні відстані від об'єкта будівництва до меж земельної ділянки, а також будівель і споруд, розташованих на суміжних земельних ділянках, місця підключення до інженерних мереж (за наявності).

 

Без геодезичної зьемки 1:500 як вы збираєтесь отримати червоні лінії, наявні мережі, всі відстані до сусідів, меж, інженерних мереж?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Господа, подскажите.Собираюсь подать на стройпаспорт.Сосед слева тоже в процессе оформления оного(уже подал).И у него уже стоят стены .В связи с этим вопрос: на намірах забудови указывать расстояние до существующих соседских стен(но еще не оформленных) или обозначить его участок,як вільний від забудови?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, подскажите.Собираюсь подать на стройпаспорт.Сосед слева тоже в процессе оформления оного(уже подал).И у него уже стоят стены .В связи с этим вопрос: на намірах забудови указывать расстояние до существующих соседских стен(но еще не оформленных) или обозначить его участок,як вільний від забудови?

 

Обов'язково зазначити, що там в сусіда будується + відстані.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я перепрошую, скільки будівельних паспортів ви отримали по м. Київ?)))

 

2.10. У схемі забудови земельної ділянки визначається місце розташування запланованих об'єктів будівництва, червоні лінії, лінії

 

регулювання забудови, під'їзди до будівель і споруд, відстань від об'єкта будівництва до вулиць (доріг), мінімальні відстані від об'єкта будівництва до меж земельної ділянки, а також будівель і споруд, розташованих на суміжних земельних ділянках, місця підключення до інженерних мереж (за наявності).

 

Без геодезичної зьемки 1:500 як вы збираєтесь отримати червоні лінії, наявні мережі, всі відстані до сусідів, меж, інженерних мереж?

 

Можливо ви неуважно читали, то я для вас повторюю, що на сайті ДАБІ є "Роз"яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта

забудови земельної ділянки" dabi.gov.ua/images/dzpr/1_ot...d_pasporta.pdf

 

Там є перелік документів, які необхідно подавати для отримання будпаспорта. Ніяка топозйомка там не згадується. Навпаки, там сказано:

"ескізні наміри забудови

(виконується у довільній графічній та текстовій формі і містить інформацію щодо місця розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстаней до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасадів та планів поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, переліку систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);"

 

Окремо там сказано :

"* у разі необхідності з метою конкретизації намірів забудови або уточнення містобудівної ситуації крім зазначених документів за згодою замовника можуть надаватись додаткові матеріали: топографо-геодезична зйомка, технічна інформація про існуючі на ділянці об’єкти будівництва, характеристики запланованих систем автономного інженерного забезпечення тощо. "

 

Довільна графічна і текстова форма - це значить довільна (читайте тлумачний словник).

 

За згодою - це значить за згодою. Тобто не обов*язково.

 

Тобто вимога надавати топозйомку немає нормативного підгрунтя, тобто є незаконною!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

Тобто вимога надавати топозйомку немає нормативного підгрунтя, тобто є незаконною!

 

Додам і я - так, не відповідає вимогам порядку.

 

Але спробуйте без неї отримати в Києві, і поділитися досвідом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ещё вопрос.Наносить ли на эскізні наміри терассу,которая будет на столбчатом фундаменте когда-нибудь потом?

Просто расстояние от неё до соседнего дома около 8метров(что может быть проблемой по противопожарному расстоянию,дом соседа-газоблок,мой сип)а от собственно стен- 11 метров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ещё вопрос.Наносить ли на эскізні наміри терассу,которая будет на столбчатом фундаменте когда-нибудь потом?

Просто расстояние от неё до соседнего дома около 8метров(что может быть проблемой по противопожарному расстоянию,дом соседа-газоблок,мой сип)а от собственно стен- 11 метров

 

Наносити можна, але, оскільки, тераси не потребують оформлення дозвільних документів, і не підляшають прийняттю в експлуатацію, то можно и не зазначати. Як Вам зручно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем,и я,изучив представленный в этой теме материал(спасибо большое всем!), решил податься на стройпаспорт на Янтарную.Но не к тетенькам-барыгам,а к архитектору в каб.17.Пойду в понедельник и посмотрим,что с этого выйдет.А пока выкладываю свои наработки

157197946_-.thumb.jpg.7749c2d420d676a86c15061d9a00b4cc.jpg

695568703__000.thumb.jpg.9ff288cbd8dbf2e7f6c8bcc3cb497e9d.jpg

1515091033_ultima2.thumb.jpg.ccd804eddda52b9d6c6ebd767adb2417.jpg

2660665_(1)_000.thumb.jpg.16d0a588608f620b2e2dee2c21b3cfb6.jpg

997144613_(1)_001.thumb.jpg.0c5642f963bef72fb1a5658cedde41bf.jpg

476127518_(1)_002.thumb.jpg.4ca2a8c754541f2b2083dfd7dcdeb899.jpg

553158214_(1)_003.thumb.jpg.8a759af49d476c821d2bb303b5b82d09.jpg

1717144654_(1)_004.thumb.jpg.bff8bff06a024ef125812ef45e301562.jpg

886313179_(1)_005.thumb.jpg.81c70091f5da648de6204fab3307d39a.jpg

1443133326_(1)_006.thumb.jpg.00cb71d79c9cf689066cae15492d4313.jpg

1074613524_(1)_007.thumb.jpg.1338b739f86e4530fb7e86e0c9ed1ca4.jpg

1365530754_(1)_008.thumb.jpg.64a4d823e4bbb19c15d79f5d7367daf4.jpg

1230043435_(1)_009.thumb.jpg.ad670c3d53d4ce7b79d67af95170c4f4.jpg

2009732303_(1)_010.thumb.jpg.61e229ac9310877413fe718089b9b18c.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа,а образец заяви на оформление стройпаспорта где-то можно подсмотреть?

 

Тут - zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Допоможіть новенькій!

Хочемо побудувати будинок 1 поверх 80-100 м.кв. на ділянці в К.-Св. р-ні. Також на ділянці планується септик, гараж, криниця (а з часом - ще й скважина).

 

1) Спочатку потрібно оформити будівельний паспорт? А потім подавати повідомлення про початок буд.робіт ел. формою?

2) Скільки часу і грошей займе оформлення будпаспорту на Янтарній? До кого там звертатись?

3) Ескзні наміри забудови - це схема забудови ділянки+всі фасади+план будинку?

4)План будинку і схема забудови мають бути приблизними? Чи їх потім точно виконати прийдеться?

5) На схемі забудови показувати і майбутній гараж, і криницю?

6) Схема забудови ділянки: Які відстані від дороги до будинку і до гаража? Яка відстань від септика до криниці? Від криниці до будинку?

7) Перелік систем інженерного забезпечення: що вказувати?

 

Добавлено через 5 минут

8) Копія документа, що засвідчує право власності: нотаріальна копія Витягу з держреєстру речових прав? Чи копія договору купівлі-продажу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году в РЭС нужен был СП для получения ТУ на подключение, из-за чего сначала сделал СП. Принес в РЭС, а он там уже не нужен :D

На сайте ГАСКа при подаче декларации о начале СМР тоже вроде бы нигде не упоминается о СП. Может проверяют по общей базе, не знаю. Но этот бюрократический 7 круг ада реально напрягает )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак,в архитектуру пошла супруга,т.к. я уехал в командировку.Я детально проинструктировал ее о линии поведения и собственных правах,снабдил двумя экземплярами пакета документов.И она поехала.Архитектор сначала попытался отправить ее к теткам-барыгам,но супруга ответила,что не нуждается ни в чьих услугах,и ,что у нее уже готовы все документы, и он принял документы,предварительно поставив входящий номер на втором экземпляре заявления.Теперь ждем от него звонка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запитаю ще раз: для БП перелік систем інженерного забезпечення: що вказувати?

 

В Києві - світло, газ, каналізація, вода (іноді ще телефонізація, телебачення).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подал заявление и получил странный будівельний паспорт на строительство индивидуального жилого дома

Участок в селе Вища Дубечня, Вышгорогодского района, Киевской области, на территории села, под строительство и обслуживание жилого дома, территория вокруг застроена с времен СССР (забудова що історично склалася?).

Подавал с заявлением схему забудови 1729527784_applicationcopy.thumb.jpg.38c1440162bdf4f5fb31ba40fe53e14f.jpg,

а в паспорте получил измененную отделом архитектуры схему Passport.thumb.jpg.cccf6228d9024f8e17e423884b7efac8.jpg.

 

При этом отдел отдел архитектуры сделал отступы от границ участка 6 метров (к соседнему участку) и самовольно (без моего согласия как владельца участка) перенес размещение канализационного септика на участке и самостоятельно запланировал мне размещение фильтровочного колодца септика (а может я поле фильтрации хочу стоить?). Кроме этого отдел архитектуры приложил ситуативный план 1:5000

 

IMG_3801.thumb.JPG.e014185cc2633c70be63ee3cab98eef5.JPG

 

Вопросы:

- на основании чего может быть потребован отступ 6 метров от границы с соседом? (ДБН А.2.2-12:2018 - п. 6.1.41 регламентирует отступ 1 метр)

- законен ли самовольный перенос, сделанный отделом архитектуры, места размещения септика и планирование фильтровального колодца?

- могу ли я сейчас начинать стоить дом согласно плана и одновременно запросить у архитектуры основания установки зон ограничения забудови 6 и 3 метра от границы участка и переноса септика?

- в случае если эти границы покажутся мне не обоснованными и я буду оспаривать их в суде как это может задержать ввод дома в эксплуатацию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подал заявление и получил странный будівельний паспорт на строительство индивидуального жилого дома

Участок в селе Вища Дубечня, Вышгорогодского района, Киевской области, на территории села, под строительство и обслуживание жилого дома, территория вокруг застроена с времен СССР (забудова що історично склалася?).

Подавал с заявлением схему забудови [ATTACH]663684[/ATTACH],

а в паспорте получил измененную отделом архитектуры схему [ATTACH]663681[/ATTACH].

 

При этом отдел отдел архитектуры сделал отступы от границ участка 6 метров (к соседнему участку) и самовольно (без моего согласия как владельца участка) перенес размещение канализационного септика на участке и самостоятельно запланировал мне размещение фильтровочного колодца септика (а может я поле фильтрации хочу стоить?). Кроме этого отдел архитектуры приложил ситуативный план 1:5000

 

[ATTACH]663682[/ATTACH]

 

Вопросы:

- на основании чего может быть потребован отступ 6 метров от границы с соседом? (ДБН А.2.2-12:2018 - п. 6.1.41 регламентирует отступ 1 метр)

- законен ли самовольный перенос, сделанный отделом архитектуры, места размещения септика и планирование фильтровального колодца?

- могу ли я сейчас начинать стоить дом согласно плана и одновременно запросить у архитектуры основания установки зон ограничения забудови 6 и 3 метра от границы участка и переноса септика?

- в случае если эти границы покажутся мне не обоснованными и я буду оспаривать их в суде как это может задержать ввод дома в эксплуатацию?

 

Доброго дня!

 

Можливо я не правильно зрозумів, але не бачу "заборони" розміщення Вами будівель так, як Ви бажали.

Там є примітка, що Ви можете розміщувати будівлі та споруди будь-де в межах плями забудови. І це так правильно пише лише Вишгородська архітектура!

Щодо відстаней та ДБН - ДБН Б.2.2-12:2018 ніколи не був чинним і не є чинним зараз. На сьогодні маєте керуватися ДБН 360-92 - гляньте, що там по септикам і т.п.

З 01.10.2019 року буде взагалі новий ДБН Б.2.2-12:2019.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ!

 

1) Большие зоны обмеження забудови существенно ограничивают мои возможности в будущей застройке. Возможно в будущем я захочу построить гараж на участке, например. Также не хочу строить фильровочный колодец и переносить септик.

 

2) в ДБН 360-92 пункт 3.25* "Для догляду за будівлями і здійснення їх поточного ремонту відстань до межі сусідньої ділянки від найбільш виступної конструкції стіни треба приймати не менше 1,0 м. При цьому повинно бути забезпечене влаштування необхідних інженерно-технічних заходів, що запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів будівель на територію суміжних ділянок." 'В проектном ДБН А.2.2-12:2019 также норма 1 метр.

1761337133_ScreenShot2019-07-03at21_44_30.png.22fe6b35d9841d2f148684ecfcd0fe1c.png

 

Таки нужно запросить письменные разъяснения о введенных ограничениях и переносах.

 

Попробую пообщаться с ними завтра, хоть у них и не приемный день, может просто ошиблись и исправят без суда (слабая надежда).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ!

 

1) Большие зоны обмеження забудови существенно ограничивают мои возможности в будущей застройке. Возможно в будущем я захочу построить гараж на участке, например. Также не хочу строить фильровочный колодец и переносить септик.

 

2) в ДБН 360-92 пункт 3.25* "Для догляду за будівлями і здійснення їх поточного ремонту відстань до межі сусідньої ділянки від найбільш виступної конструкції стіни треба приймати не менше 1,0 м. При цьому повинно бути забезпечене влаштування необхідних інженерно-технічних заходів, що запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів будівель на територію суміжних ділянок." 'В проектном ДБН А.2.2-12:2019 также норма 1 метр.

[ATTACH]663706[/ATTACH]

 

Таки нужно запросить письменные разъяснения о введенных ограничениях и переносах.

 

Попробую пообщаться с ними завтра, хоть у них и не приемный день, может просто ошиблись и исправят без суда (слабая надежда).

 

Якщо буде зовсім формалістом, то є ще правила добросусідства... І можуть вимагати на цій пвідставі відступати по 4 м від межі.

 

Перечитайте поточні норми про розміщення септика та джерел водопостачання, а також відстані до будівель і споруд. Зараз просто не маю часу проаналізувати Вашу схему.

 

PS: ІМХО, повірте, суд - це екстракрайній захід. Думаю, в Вашому випадку - це буде пуста трата грошей та часу, і не факт, що отримаєте кращий результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...