Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зареєстрував у ДАБІ Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (зразок)

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Прочитав у Юрія таку новину

Наслідком порушення ДАБІ строку реєстрації декларації або її повернення є визнання такої декларації зареєстрованою!

 

Подав декларацію через цнап у 20-х числах вересня, видали папірець з реєстрац.номером і забирати після 20 жовтня. Прийшов забирати ще немає, з цнапу відправили прямо в ДАБІ поверхом вище, прийшов вони не розглянули. Сказали чекайте, карантин то сьо, на наступному тижні подзвоніть. Зрозуміло всі строки профукали. Також зрозуміло, що коли розглянуть незалежно від результату буде стояти "правильне" число. Якщо позитивно то біс з ним, а якщо відмова?

Як зафіксувати реальну дату, а не ту що вони там заднім числом підсунуть.

При подачі через цнап декларація по ідеї реєструється для розгляду, де можна побачити крім їх зошита? І саме головне коли буде рішення то чи вносять його в базу і яким числом?

Дивився тут e-construction.gov.ua/permits_doc_new нічого немає

Тільки таким шляхом: берете копію вашої деклараціїї, йдете у ЦНАП і вимагаєте (по доброму) поставити реєстраційний номер. Не вхідний, а реєстраційний. Бо цікаво виходить - пишуть вхідний, а для здач потрібна реєстраційна дата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки таким шляхом: берете копію вашої деклараціїї, йдете у ЦНАП і вимагаєте (по доброму) поставити реєстраційний номер. Не вхідний, а реєстраційний. Бо цікаво виходить - пишуть вхідний, а для здач потрібна реєстраційна дата.

Щоб вони поставили реєстраційний треба щоб декларація була зареєстрована, а вона навіть не розглянута. Сваритись у цнапі без толку бо там сидить працівник який бере доки і видає їх, а розглядають у дабі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитав у Юрія таку новину

Справа 2016 року...

Зрозуміло всі строки профукали.

На сайті ДАБІ: "З дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. (Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення)"

Також зрозуміло, що коли розглянуть незалежно від результату буде стояти "правильне" число.
Це як?

І саме головне коли буде рішення то чи вносять його в базу і яким числом?

Спостерігаю за реєстрацією документів по Департаменту у Запорізькій обл. Кожен день щось реєструють.

Для Вас порахувала)): наприклад, 22 жовтня аж 13 штук(9 повідомлень і 4 декларації, по амністії 0), 23 жовтня тільки 1 внесення змін до повідомлення.

Про дотримання строку: у нас на початку жовтня була реєстрація незалежно від дати подачі (не один місяць чекали).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це як?

Це коли приймають через цнап наприклад 1 жовтня, мають 10 днів на реакцію, прострочують терміни, розглядають через місяць-два але дату розгляду і відмови ставлять заднім числом 10 жовтня, все одно ж ніде не фіксується.

А втім, таке твердження не актуальне якщо узаконені карантинні прострочки, вони й так мають законні підстави розглядати коли заманеться.

 

Спостерігаю за реєстрацією документів по Департаменту у Запорізькій обл. Кожен день щось реєструють.

Для Вас порахувала)): наприклад, 22 жовтня аж 13 штук(9 повідомлень і 4 декларації, по амністії 0), 23 жовтня тільки 1 внесення змін до повідомлення.

Про дотримання строку: у нас на початку жовтня була реєстрація незалежно від дати подачі (не один місяць чекали).

Ну, я не кажу що вони зовсім не реєструють, мова була про мою декларацію - на сайті абсолютно ніякої інформації - ні вхідного, ні зареєстровано/відмовлено. З цього роблю висновок там відображаються дані, внесені в реєстр або в автоматичному режимі при подачі через сайт, або по факту розгляду при подачі через цнап або поштою, або й зовсім не фіксуються якщо не через сайт і відмова.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказали чекайте, карантин то сьо, на наступному тижні подзвоніть.

Не додзвонився, сьогодні пішов знову.

Приходжу, пояснюю, шукають ще довше ніж минулий раз - у відповідального на столі пачка нерозглянутих документів вистою з півметра.

Знайшли, зрозуміло за неї ніхто й не брався, кажуть карантин то сьо, ось ми кладемо її на верх пачки, подзвонити в кінці тижня. :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оу, я всё с регистрацией своей декларации мучаюсь - написала в службу поддержки Дии, приложила фото проблемы. Жду ответа.

Напомню, что у меня повидомлення от 16.01.2020, зарегистрированное на предыдущем сайте даби.

 

Пока боролась с тех проблемой обнаружила в техпаспорте ошибку. Во-первых, я три раза исправляла бти при выдачи техпаспорта по существенным ошибкам - например, отсутствие ванной в ТП ,когда она есть и при замерах она тоже была. :pozor: Прошло время от получения техпаспорта, мне было лень мерять стены под обои и я взяла данные техпаспорта. Хм, обоев оказалось мало. Взяв цифры из техпаспорта и перемножив, я поняла, что считать мастер бти тоже не умеет. В результате второй этаж меньше первого :shock:, и соответственно площадь дома занижена.

Вот что делать в такой ситуации?

Идти требовать изменить паспорт или вводить в эксплуатацию по текущему ТП? ТП сейчас же ровно год действует потом новый надо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ошибки чисто арифметические? И на сколько расхождение в площади дома в техпаспорте и по Вашим подсчетам?

Вы сдадите в эксплуатацию, к примеру 82,0 м2. Эта площадь в декларации, она же пойдет в реестр недвижимости. Изменить в реестре площадь сейчас можно только после реконструкции или при нотариальных действиях(если небольшое расхождение и БТИ при новых замерах сможет объяснить расхождение в площади в дополнительной справке, ссылаясь, например, на перепланировку в доме - без втручання в огороджувальні та несучі конструкції, которая не требуют разрешений).

Если не собирались регистрировать в реестре недвижимости, изменить в зарегистрированной декларации :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оу, я всё с регистрацией своей декларации мучаюсь - написала в службу поддержки Дии, приложила фото проблемы. Жду ответа.

Напомню, что у меня повидомлення от 16.01.2020, зарегистрированное на предыдущем сайте даби.

 

Пока боролась с тех проблемой обнаружила в техпаспорте ошибку. Во-первых, я три раза исправляла бти при выдачи техпаспорта по существенным ошибкам - например, отсутствие ванной в ТП ,когда она есть и при замерах она тоже была. :pozor: Прошло время от получения техпаспорта, мне было лень мерять стены под обои и я взяла данные техпаспорта. Хм, обоев оказалось мало. Взяв цифры из техпаспорта и перемножив, я поняла, что считать мастер бти тоже не умеет. В результате второй этаж меньше первого :shock:, и соответственно площадь дома занижена.

Вот что делать в такой ситуации?

Идти требовать изменить паспорт или вводить в эксплуатацию по текущему ТП? ТП сейчас же ровно год действует потом новый надо.

 

"Охрана, отмена." Как неудобно вышло - я переживала, что второй этаж меньше чем первый, а оказалось, что разница из-за высоты потолка в мансарде. Там перепад высоты от 1,12м до 2,6м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем, кто помогал заполнить декларацию! :Rose:

Со второго раза таки зарегистрировали!

Может кому пригодится, приняли вариант, где для садового дома была указана болько общая площадь, а жилая и НЕ жилая ставила прочерки. Количество квартир - тоже прочерк.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Не додзвонився, сьогодні пішов знову.

Приходжу, пояснюю, шукають ще довше ніж минулий раз - у відповідального на столі пачка нерозглянутих документів вистою з півметра.

Знайшли, зрозуміло за неї ніхто й не брався, кажуть карантин то сьо, ось ми кладемо її на верх пачки, подзвонити в кінці тижня. :pozor:

Отримав відмову, вчора забрав.

Вхідна дата 30,09,20, вихідна 30,10,20, хоча станом на 10,11 розглянуто ще не було.

Маю ось такі косяки

В принципі нічого критичного

 

І в e-construction.gov.ua жодних слідів, абсолютно, як то й не подавав :pozor:

IMG_20201117_085915.jpg.d758823ab9a5d03f121ac3f681c6caa8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!

Зареєстровано декларацію.

Отже, мої висновки.

1.Переписувати усе точно з повідомлення про початок будівництва.

2.Дату подання повідомлення потрібно перевірити на сайті за номером (тут в темі є), тому що вказують на документі одне, а в базі дата пізніше.

3.Прізвище, ім"я, по батькові хто зробив технічний паспорт - вказувати повністю (а не прізвище та ініціали).

4. Загальна площа господарських споруд - тут мені повернули декларацію (усно, не було реєстрації повернення) - вказати загальну площу господарських сопруд і в дужках (сарай (лат.В) - 18,9 кв.м і тд). Я спочатку вказала лише загальну площу.

Гараж конкретно в моєму випадку - прибудова до житлового будинку і враховується у нежитлову площу будинку.

 

 

Планую зробити шаблон підказку на основі декларації і повідомлення (що куди).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав відмову, вчора забрав.

Вхідна дата 30,09,20, вихідна 30,10,20, хоча станом на 10,11 розглянуто ще не було.

Маю ось такі косяки

В принципі нічого критичного

 

І в e-construction.gov.ua жодних слідів, абсолютно, як то й не подавав :pozor:

В пункті 7 Декларації пропустили вказати кількість поверхів?

 

"7. Характеристика індивідуальних житлових, садових, дачних будинків (за результатами технічної інвентаризації)

 

Кількість поверхів 2 Загальна площа, кв. метрів Житлова площа, кв. метрів Нежитлова площа, кв. метрів

2 194,1 90,7 103,4 (сума має зійтися житлова+нежитлова, й таке буває ;))

Кількість квартир 1. ( для житлового будинку з ОДНИМ власником).

Кількість кімнат 5 (ЖИТЛОВІ КІМНАТИ ПОРАХУВАТИ)

Перелік інженерного обладнання: холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, опалення: централізоване, пічне (необхідне підкреслити), від індивідуальних опалювальних установок (зазначити). - я виділила жирним шрифтом з підкресленням.

 

Питань не було. І у відомостях про декларацію зазначаються лише основна будівля і господарські споруди (які є НА МОМЕНТ здачі в експлуатацію, а не по буд.паспорту. У мене в буд.паспорті є ще будівлі, навіть інші по розміру. Але по факту здала те, що є. В БТІ сказано: при будівлі цих госп.сопруд потім потрібно лише ще раз декларацію НА НИХ здати, дозвільні документи вже виготовлені (буд.паспорт)).

 

Не натрапляла тут про це.

 

Мої метання: не могла знайти бланк декларації, хотіла вручну заповнити на місці в ЦНАПІ (бланк там не дали і посилання не дали, прямим текстом відправили до "рішал"). Бланк знайшли вже потім. Подала в Чернівці. Міський відправив у район. АЛЕ, район "хоче" заяву ЇХ зразка про те, що подається декларація (при першому візиті взяла у них).

 

 

Відправляла рекомендованим листом з письмовим оповіщенням (смс-ку не потрібно, з державою і смс-ками потім не розберешся))).

 

 

Обов"язково заповнюйте в електронному вигляді. Трошки пограєтесь з редактуванням у MS Word, але то того варто.

Моє особисте - вашу декларацію сприймають "серйозніше")))

 

Та й виправляти легше, ніж переписувати усе.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В пункті 7 Декларації пропустили вказати кількість поверхів?

@Tetris))), дякую за підказки :beer: Але у мене не житлова будівля, декларація СС1.

ТТХ в п.16

 

Зараз більше цікавить про страхову організацію п.6 - там написано "за наявності", а ці жоріки вимагають зазначити - не понятно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дарування/продаж 1/2 іншому з подружжя.

 

Для розділення майна в шлюбі не потрібно купувати чи дарувати СВОЄ майно.

Це є спільно нажите майно БЕЗ ВИДІЛЕНОЇ ЧАСТИНИ.

Якщо земельна ділянка ДОшлюбна на одного з подружжя - тоді так, будинок - спільнонажитий, а земельну ділянку для виділення частини потрібно або подарувати, або продати іншому з пари.

При виділенні майна переєстровуються свідоцтва права власності на двох.

Виділяють частину майна при бажанні - щоб чітко можна було розпорядитися майном в разі смерті. Інакше спадкоємцем буде той з подружжя, хто залишився в живих теж, нарівні з дітьми (і батьками, які мають інвалідність або пенсійного віку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз більше цікавить про страхову організацію п.6 - там написано "за наявності", а ці жоріки вимагають зазначити - не понятно.

Сьогодні був в дабі на консультації, сказали якщо є страховик - вписати дані, якщо немає - поставити риску :pozor: бо в мене не було нічого, просто пропущено

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав відмову, вчора забрав.

Вхідна дата 30,09,20, вихідна 30,10,20, хоча станом на 10,11 розглянуто ще не було.

Маю ось такі косяки

В принципі нічого критичного

 

І в e-construction.gov.ua жодних слідів, абсолютно, як то й не подавав :pozor:

 

На картинці у їхній відповіді зазначено слово "етажність" (поверховість). Ще ті "грамотєї", бл....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На картинці у їхній відповіді зазначено слово "етажність" (поверховість). Ще ті "грамотєї", бл....

Та то таке.. Мені їхати, а не шашечки )

Сьогодні подав знову, до мого екземляру прикріпили цеплика забирати після 10 числа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Привіт!

Після реєстрування декларації потрібно забрати її у районному ЦНАПі.

Подавали в район, звідти - вони відправили в обласний ЦНАП, там мен дзвонили щодо госп.будівель. Туди ж нову декларацію підвозили.

Сільську раду повідомили про здачу в експлуатацію, поки немає свідоцтва права власності на нерухомість.

Кого ще потрібно повідомляти на цьому етапі?

Пожежників, податкову? Чи після отримання свідоцтва? що для цього потрібно?скільки коштує це свідоцтво?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день

Подскажите, куда и как лучше сейчас подавать декларацию по строиамнистии??

Просто ж карантин - цнап (в данном случае бориспольского) района принимает ?? Или нужно только на Днепровскую набережную 19 ехать ??

Или сейчас только по почте??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт!

Після реєстрування декларації потрібно забрати її у районному ЦНАПі.

Подавали в район, звідти - вони відправили в обласний ЦНАП, там мен дзвонили щодо госп.будівель. Туди ж нову декларацію підвозили.

Сільську раду повідомили про здачу в експлуатацію, поки немає свідоцтва права власності на нерухомість.

Кого ще потрібно повідомляти на цьому етапі?

Пожежників, податкову? Чи після отримання свідоцтва? що для цього потрібно?скільки коштує це свідоцтво?

Свідоцтва на право власності вже не видаються. Після реєстрації декларації Ви звертаєтесь до державного реєстратора(або нотаріуса) для реєстрації права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і в результаті отримаєте Витяг з реєстру(або Інформаційну довідку).

Нікого ні про що повідомляти вже не потрібно. "Забрати декларацію" - це особливості роботи Ваших ЦНАПів. Реєстратору в більшості випадків достатньо повідомити номер реєстрації декларації.

Реєстратора шукайте в ЦНАПі, місцевій(сільській/селищній) раді. Коштує у державного - 210 грн (за 5 днів). У кожного може бути свій перелік вимог.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня, а хтось намагався подати декларацію онлайн через Дію? Я зіткнувся з проблемою, що номер декларації про початок будівництва не знайдено, хоча в реєстрі я цого знахожу. Ні в кого не було такої проблеми?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, а хтось намагався подати декларацію онлайн через Дію? Я зіткнувся з проблемою, що номер декларації про початок будівництва не знайдено, хоча в реєстрі я цого знахожу. Ні в кого не було такої проблеми?

 

Дякую.

можлива відповідь на Ваше запитання на цій сторінці: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=220829&page=23

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, а хтось намагався подати декларацію онлайн через Дію? Я зіткнувся з проблемою, що номер декларації про початок будівництва не знайдено, хоча в реєстрі я цого знахожу. Ні в кого не було такої проблеми?

 

Дякую.

 

Підтягує лише документи, які через Дію зареєстровано!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Сьогодні подав знову, до мого екземляру прикріпили цеплика забирати після 10 числа

Набридло видзвонювати, сьогодні пішов особисто, картина приблизно така:

Приходжу, пояснюю, шукають - у відповідального на столі пачка нерозглянутих документів вистою з півметра.

Знайшли, зрозуміло за неї ніхто й не брався, кажуть карантин то сьо, ось ми кладемо її на верх пачки, подзвонити в кінці тижня.

:pozor:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Активно курю тему, пытаюсь заполнить декларацию. Подскажите, найменування та місце розташування закінченого будівництвом об'єкта згідно з документом, що дає право на виконання будівельних робіт я переписываю из Повидомлення про початок робит и там Індивідуальний садовий будинок, Київська область, Києво-Святошинський район. Какой район писать в декралацию? Києво-Святошинський или Фастовский? Я склоняюсь писать Києво-Святошинський, так как именно он был в Повидомленни про початок и не будет формального повода отказать. Но с другой стороны вроде как такого района больше нет...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...