Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Jablotron-охранка+видео+умный дом

uafisher

Рекомендовані повідомлення

Да, презентація і продаж товару - явно не ваш коньок :pozor:

Так слона не продаси.

 

Ви мабуть не розумієте, пересічним, тобто мені і, підкреслю, таким як я, воно нафіг не треба, у нас є аякс - воно треба вам.

Так зацікавте, а не "так і цікавтесь" :pozor:

 

Ось зараз спецом зайшов у плеймаркет глянуть що ж то за звір

play.google.com/store/apps/details?id=net.jablonet.mobile&hl=cs

Скачав, встановив. Заходжу ознайомитись смотрю в книгу - віжу досвідос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть не розумієте, пересічним, тобто мені і, підкреслю, таким як я, воно нафіг не треба, у нас є аякс - воно треба вам.

О, скільки хивлин ви змогли протриматись без того, щоб не згадати аякс?)))

Давайте скажемо його 10 разів, щоб стало краще))

І якщо у вас є система і вона повністю влаштовує-навіщо шукати інше?))

Ось зараз спецом зайшов у плеймаркет глянуть що ж то за звір

play.google.com/store/apps/details?id=net.jablonet.mobile&hl=cs

Скачав, встановив. Заходжу ознайомитись смотрю в книгу - віжу досвідос

Бачите. Знову ви чогось не знаєте, а вважаєте що має бути тільки як у вашій уяві)

Продаючи Яблотрон 100(+), 10 - тобто систем з можливістю хмарного доступу- виробник здійснює прив'язку централі до свого хмарного сервісу. А за захист своєї хмари виробник відповідає більше 1.2 млн грн-на відміну від вашої системи), за роботу якої виробник не несе відповідальності взагалі.

Тобто ви придбали централь, виробник прив'язав її до власника, там буде ваша електронка, телефон і адреса об'єкта (хоч умовна), реєструє під вас обліковий запис на хмарі - вам як власнику на електронку приходить лист-запрошення, за його допомогою ви активуєте свій кабінет.

І після цього, використовуючи свої дані ви залогінюєтесь як на вашому скрині.

ЧИ ви хотіли ввести логін і пароль, яких у вас немає і отримати результат?)

Якщо ви потім продаєте об'єкт з системою - новий власник має переєструвати її на себе. Ну або передати повністю учьотку, у т.ч. від пошти - але але, самі розумієте..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте скажемо його 10 разів, щоб стало краще))

Аякс, аякс, аякс, аякс, аякс, аякс, аякс, аякс, аякс, аякс... Так норм? :lol:

ЧИ ви хотіли ввести логін і пароль, яких у вас немає і отримати результат?)

Ващєта я хотів подивитись на додаток тим самим виконати вашу роботу бо ви не спромоглись його показати повністю, а лише якийсь шматочок :pozor:

 

Якщо це заборонено то як мені його (додаток) оцінити? Хай Мойша наспіває? :o

 

Якщо все так секретно то йопта, зробіть якийсь емуляр, чи це складно і також секретно? :unknown:

 

І взагалі, чого я маю з вас витягати інформацію, воно мені треба? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ващєта я хотів подивитись на додаток тим самим виконати вашу роботу бо ви не спромоглись його показати повністю, а лише якийсь шматочок

Ващета я роблю роботу коли мені за неї платять. Ви мені щось сплатили?) Наче ні.

Роботу вашого додатку повноцінно ви теж можете оцінити, тільки якщо буде придбаний як мінімум хаб.

Так що хочете побачити як користуватись додатком - велкам, тут показано www.jablotron.com/ru/produkty-jablotron/signalizacii/signalizacii-dlya-doma-i-dachi/

Різна ідеологія -ваш додаток потрібний щоб сконфігурувати систему, а вже потім їй користуватись. У Яблотрон розділено на інсталяторську та клієнтську частину - можливостей конфігурування більше, їх треба "запхнути" в оболонку. Тобто роботу виконує інсталятор через своє ПО, а у клієнта ПО не захаращено зайвим і все підтягується автоматично- "само з'являється" на екрані додатка-диво).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...