Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Контролер для контактора - який?

bogdan_uzh

Рекомендовані повідомлення

Хочу мати можливість дистанційно включати/виключати різні там лампи. розетки і т.д. споживачі ел. енергії.

Цікавить провідне надійне рішення з адекватною ціною.

Установка в ел щиток на рейку.

 

Потрібно тільки включати/виключати споживачів 1 і 3 фази до 50А.

На реле неваріант бо гріється кажуть.

Хочу контактори - кажуть не гріються і надійні (я не знаю не тримав їх у руках ще))

 

Який контролер використати? Не потрібні всякі там навороти типу wifi і т.д.

 

Тільки ethernet rj45 і локальний HTTP веб інтерфейс.

 

В сумі 70 споживачів.

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно поставленої задачі найкращим рішенням є промисловий контролер накшталт SIEMENS LOGO, OMRON з модулями розширення або щось подібне та модульні контактори. Але чи потрібно воно в приватному будинку? Розумієте що це буде не звичайний щиток на 16 чи 24 юніти і навіть не на 96, а повноцінна електрична шафа. Окрім заліза треба буде докупити ліцензію на SCADA під обраний контролер та написати локальний сервер з потрібним веб-інтерфейсом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

або щось подібне та модульні контактори.

 

Скажіть щось подібне це megad чи wirenboard?

 

Але чи потрібно воно в приватному будинку?

А як можна це зробити простіше?

 

Розумієте що це буде не звичайний щиток на 16 чи 24 юніти і навіть не на 96, а повноцінна електрична шафа.

 

Якщо 70 споживачів контролювати - то скільки це вийде юнітів?

 

Окрім заліза треба буде докупити ліцензію на SCADA під обраний контролер

 

Ліцензію на скада - а це для чого?

та написати локальний сервер з потрібним веб-інтерфейсом.

А нема таких що зразу з коробки з тим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть щось подібне це megad чи wirenboard?
Саме так. Але контролери за вашими посиланнями навряд чи зможуть підтримувати 70 виходів, і я мабудь був неуважним та не побачив яким чином вони керуються через веб-інтерфейс. Тому і кажу, що промислові контролери вам більше підходять.

 

 

А як можна це зробити простіше?
Звісно. Треба по іншому сформувати завдання. Наприклад сгрупувати споживачів в декілька груп, та від"єднувати потрібні 2-4 групи.

 

 

Якщо 70 споживачів контролювати - то скільки це вийде юнітів?
У мене на підприємстві лінію обслуговує контролер OMRON з додатковими модулями входів/виходів на приблизно 20 входів та 45 виходів, то шафа 1800 висотою та 600 шириною.

 

 

Ліцензію на скада - а це для чого?
А яким чином ви плануєте керувати споживачами?

 

А нема таких що зразу з коробки з тим?
Шукайте. Як знайдете що хтось розробив виключно під вашу потребу, то розповісте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На реле неваріант бо гріється кажуть

 

на лампу контактор? )

 

считаем: нормальное реле 15 у.е. * 70 = 1050.

 

дальше продолжаем? )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на лампу контактор? )

 

считаем: нормальное реле 15 у.е. * 70 = 1050.

 

дальше продолжаем? )

 

Зачекайте. Ми ще не дійшли до виконуючих пристроїв. Можливо будуть потібки за 70-100 баксів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Але контролери за вашими посиланнями навряд чи зможуть підтримувати 70 виходів

Так. там щось 14 чи скільки їх. Відповідно треба буде 5 контролерів.

 

, і я мабудь був неуважним та не побачив яким чином вони керуються через веб-інтерфейс.

ab-log.ru/files/Image/smart_house/ethernet/megad-panel/megad-panel2.jpg

У мене на підприємстві лінію обслуговує контролер OMRON з додатковими модулями входів/виходів на приблизно 20 входів та 45 виходів, то шафа 1800 висотою та 600 шириною.

Ого. Може маєте фото?

 

А яким чином ви плануєте керувати споживачами?

Ну я собі уявляв це - що є веб панель на якій можна назвати кожен вихід і його включати/виключати. Якось так

 

ab-log.ru/files/Image/smart_house/ethernet/megad-panel/megad-panel2.jpg

 

Добавлено через 2 минуты

на лампу контактор? )

Я не думаю що на лампу треба контактор. достатньо реле.

А от на бойлер + духовку + кондиціонер - то треба вочевидь буде.

 

считаем: нормальное реле 15 у.е. * 70 = 1050.

 

дальше продолжаем? )

Так) А що робити якщо потрібно мати можливість включення кожного з тих споживачів окремо.

Ну і нормальне реле - це яке на вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как реле отработает в аварийном режиме? При коротком или перегрузке? Не забывайте, должно работать годами, а не пару недель до нового года ))

Можно сыграть на твердотельных реле или мощных (пик до 250А) качественных (не из Китая, а с mouser.com) симисторах плюс защита по току.

А 70 контакторов все равно потребуют логику обратной связи через нормально-замкнутые группы для определения срабатывания, да и гул ночью будет слышен. Только если питать их по DC будет тихо.

Голосую за твердотельные реле, хотя понимаю, что будет необходим некоторый теплоотвод, но это решаемо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. там щось 14 чи скільки їх. Відповідно треба буде 5 контролерів.
І п"ять веб-інтерфейсів? Незабагато буде?

Я чому казав про промислові рішеннія? Там до 128/256 адресних І/О. Там елементна база незмінна десятиріччами та навіть якщо вийшли більш нові прилади, то вони підтримують програмне забезпечення що розроблялося для більш старих. А що будете робити якщо вийде з ладу якась тестова саморобка фірми-одноденки? Міняти все?

Але о ваша справа.

 

Ну я собі уявляв це - що є веб панель на якій можна назвати кожен вихід і його включати/виключати. Якось так
Тоді навіщо мудрувати з якимись контролерами та вебами? Поставте панель з перемикачами. Не треба ніякої електрогіки. Звичайні тумблери. На плитку на більшу потужність, на освітлення менш потужні.

 

Так) А що робити якщо потрібно мати можливість включення кожного з тих споживачів окремо.

Ну і нормальне реле - це яке на вашу думку?

От чесно! Нема такої потреби. Ніколи. Буває що потрібно зробити вимикач всіх приладів коли йдеш з дому, але це вирішуеться значно простіше.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який контролер використати? Не потрібні всякі там навороти типу wifi і т.д.

 

ПО gsm управлению не хотите решить?

никаких вайфай, никаких интернетов, никаких вебинтерфейсов и т.д..

стоимость будет просто несоизмеримо дешевле во много раз.

Могу решить такую задачу.

Это удаленное управление, или это домашнее?

если домашнее, то... тоже есть вариант, но тогда по локальной сети дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно сыграть на твердотельных реле или мощных (пик до 250А) качественных (не из Китая, а с mouser.com) симисторах плюс защита по току.

 

Голосую за твердотельные реле, хотя понимаю, что будет необходим некоторый теплоотвод, но это решаемо.

Дійсно. Гріти буде доволі потужно. До 10 відсотків іде в тепло. А 70 пристроєв, то тепла може бути від кіловата до семи кіловат. Тобто беремо в середньому кіловат за годину то отримуєм 720 кіловат годин на місяць зайвого навантаження за яке потрібно сплатити 1200 гривень на місяць.

 

Релецні рішення, як намене, значно дешевші в обслуговуванні. Симістори має сенс використовувати там, де потрібне регулювання потужності.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала просчитайте исполнительные устройства, а sim800c прикрутить это уже вишенка на торте :beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПО gsm управлению не хотите решить?

никаких вайфай, никаких интернетов, никаких вебинтерфейсов и т.д..

стоимость будет просто несоизмеримо дешевле во много раз.

Могу решить такую задачу.

Это удаленное управление, или это домашнее?

если домашнее, то... тоже есть вариант, но тогда по локальной сети дома.

 

А що пан дуде робити коли щось вийде з ладу, а ви вирішете що робити самопал нема сенсу та підете торгувати насінням на базарі?

 

Скупий сплачує двічі, а дурень завжди по життю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що пан дуде робити коли щось вийде з ладу, а ви вирішете що робити самопал нема сенсу та підете торгувати насінням на базарі?

 

Скупий сплачує двічі, а дурень завжди по життю.

кто скупой? вы ?:)

 

рассказываю как решается:

ввиду того, что проекты делаю исключительно редкие и особенные - я сам обьясняю клиенту, что да, пройдет год два.. чтото с устройством например случилось(380в пришло в дом вместо 22оВ нвпример), а меня вы мол не нашли. Ну что то со мной случилось (хотя обращаются клиенты которые единожды ччтото покупали 9 и 11 лет назад и решаем вопрос).

вопрос решается на удивление просто - покупается в запас еще одно устройство. Ну имеет оно уникальные возможности и стоит 2-3 т.грн... Сложно купить еще одно такое для надежности? Но часто и этого нетребуется.

На самолетах дублируют системы для надежности? 2 а то и 3 шт.. А там тоже уникальные приборы.

 

Добавлено через 3 минуты

а ви вирішете що робити самопал нема сенсу та підете торгувати насінням на базарі?

и попрошу впредь за меня не решать, я сам решу чем заниматься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До 10 відсотків іде в тепло.

Китай греется. Хороший симистор имеет падение напряжения около 1.4в. то есть на 100вт 220(rms) он рассеет не более 1 ватта, то есть 1%

Так что вы в 10 раз преувеличили )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала просчитайте исполнительные устройства, а sim800c прикрутить это уже вишенка на торте :beer:

это моя узкая специализация... А там и блютуз есть, и программы по блютуз уже готовые есть, и голосовые сообщения там тоже есть.. И все это не один раз прикручивалось в различных комбинациях.

могу скинуть фото девайсов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто скупой? вы ?:)

 

 

 

и попрошу впредь за меня не решать, я сам решу чем заниматься.

 

Ні. Я ж у вас не купляю нічого. Коли щось потрібно під якісь потреби, то обираю рішення здебільш промислові. На крайній випадок, коли щось потрібно нашвидкоруч, наприклат той самий сонофф.

 

Я за вас не вирішую. Я кажу що життя така штука, що інколи міняє докорінно все. Я особисто знаю лікаря, який кинув хірургію та поїхав за кордон на будівництво.

Ви ж не дасте гарантії на технічну підтримку ні на 25 років ні навіть на 10. А такі системи як єлектрозабезпечення будинку, зазвичай проектуються саме на такі терміни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть щось подібне це megad чи wirenboard?

 

 

А як можна це зробити простіше?

 

 

Якщо 70 споживачів контролювати - то скільки це вийде юнітів?

 

 

Ліцензію на скада - а це для чого?

 

А нема таких що зразу з коробки з тим?

5 юнітів x16 = 80 портів. контактори за потребою.

 

BOX-Overview.png

 

щось на зразок такого. denkovi.com/smartden-lan-ethernet-16-relay-module-din-rail-box потiм можете прикрутити Raspberry Pi з Home assistant.

звичайно, це далеко не Siemens або WAGO але дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голосую за твердотельные реле

А контролер для них який?

 

Добавлено через 9 минут

І п"ять веб-інтерфейсів? Незабагато буде?

Та я вже потім об'єднаю їх в один це просто.

 

Там до 128/256 адресних І/О.

 

Це яка конкретно модель? я щось не бачив такої.

 

А що будете робити якщо вийде з ладу якась тестова саморобка фірми-одноденки? Міняти все?

 

Ну я думав в такому випадку поміняти контролер тай усе.

 

Тоді навіщо мудрувати з якимись контролерами та вебами? Поставте панель з перемикачами. Не треба ніякої електрогіки. Звичайні тумблери. На плитку на більшу потужність, на освітлення менш потужні.

Чи можна буде тими тумблерами керувати через веб? якщо ні то толку то.

 

От чесно! Нема такої потреби. Ніколи. Буває що потрібно зробити вимикач всіх приладів коли йдеш з дому, але це вирішуеться значно простіше.

А я от думаю що є. Та банально включити опалення зазделегідь. або вентиляцію. або зробити ефект присутності випадковим чином вмикаючи певні лампи у будинку. Ну або якщо йдеш спати і згадуєш що світло в підвалі не вимкнув і т.д. це зручно.

 

Добавлено через 2 минуты

ПО gsm управлению не хотите решить?

стоимость будет просто несоизмеримо дешевле во много раз.

Якщо дешевше то звісно. але я не вірю в то що таке може бути дешевше.

 

если домашнее, то... тоже есть вариант, но тогда по локальной сети дома.

Так. локальна. а локальну зробити доступною через інтернет це дуже просто.

 

Добавлено через 1 минуту

могу скинуть фото девайсов.

скидайте. дуже цікаво.

 

Добавлено через 2 минуты

це далеко не Siemens або WAGO але дешевше.

А що відрізняється?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дешевше то звісно. але я не вірю в то що таке може бути дешевше.

прикиньте примерную стоимость на фирменных модулях.

на сколько выходов вам реально нужно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сколько выходов вам реально нужно?

На 70.

 

Добавлено через 19 минут

Смотрели на такие, цена от 700грн штучка

А в чому шум - звук "клац-клац"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...