Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

у всех дома по 250-400 квадратов. Хуже чем у соседей/родычей быть не должно
Щас прикол расскажу. Есть у меня родыч, а у него 3-этажный коттедж на 350 квадратов. Когда мы начинали проектироать свой домишко, он спрашивал "А че так мало?". Сейчас собирается свой коттедж продавать и строить 2-этажный дом поменьше. Ж-)
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь прогрессивный мир идет в сторону ремоут воркинга (ибо это сокращение расходов на офис и уменьшение пробок) и только у нас - офисы открывают непременно в центре и непременно хотят что б все на работе были и в точно указанное время. А потом удивляются что пробки на дорогах с каждым годом все больше. Блин долбаный совковый менталитет. Ребята - вам нужна работа или видимость работы

Не хочется рисовать много, но не могу не пожелать, чтобы товары, которые теоретики заказывают удаленно через Интернет, им выдавали тоже только так же удаленно - через телевизор. А виртуальный электрик удаленно, не выходя из дому, починил оборванный провод. Опуститесь на землю - только малая часть отдельных видов работ может быть выполнена удаленно. Да и то, как показала практика, добиться нужного результата в таком случае - ровно в два конца дольше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас тут на Черкащині дрібний блекаут трапився :), кілька діб сиділи без світла. Нема світла - нема опалення. Так от в мене за дві доби з 21 впала температура до 17,5 градусів у будинку (стіни утеплені 5+5 см перліт та пінопласт, дах 10 см пінопласт, опалення - ТП товщиною 12 см), у матері в квартирі з 20 до 7,5 градусів десь за добу.

Ну от і не знаю, що краще, дім чи квартира...

 

Нет электричества-нет отопления в доме это вопрос решаемый. А вот если нет электричества-нет воды и нет каналюги в квартире ( Прилуки как пример), то даже не знаю. Когда вся многоэтажная рать усядется в палисаде, то :o:o

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі...всі мої знайомі, хто зараз проживає в будинках - шкодують про це...

Ой, типа в квартире будет дешевле. Карман шире. Ну, разве шо это будет что-то из современных квартир-пеналов по 10-12 квадратов. Те самые мышиные норы. Только нет их в стране 16 млн. штук.

А если завра заботливый Президент установит по тыще уе за куб газа, то Вы переедете в мышиную нору?

То отопление в многоэтажках подорожает во столько же раз.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас тут на Черкащині дрібний блекаут трапився :), кілька діб сиділи без світла. Нема світла - нема опалення. Так от в мене за дві доби з 21 впала температура до 17,5 градусів у будинку (стіни утеплені 5+5 см перліт та пінопласт, дах 10 см пінопласт, опалення - ТП товщиною 12 см), у матері в квартирі з 20 до 7,5 градусів десь за добу.

Ну от і не знаю, що краще, дім чи квартира...

 

ну мы вот тоже ждем блекаут. часный трансформатор, ктото видно тырит эл-во, рес это все вешает на собственников, а учасники не особо спешат чтото решать.:) прийдется видимо налягать на камин. но конечно блекаут это жесть - помимо отопления и вода и свет и инет. :roll: да автономности чуть больше чем в квартире, но и гемора (с теми же транформаторами) больше. вобщем пункт не защитан.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, типа в квартире будет дешевле. Карман шире. Ну, разве шо это будет что-то из современных квартир-пеналов по 10-12 квадратов.
Не, ну может быть и дешевле. Если в квартире автономка и выключать котел, уходя утром на работу.

А если платить за отопление от ТЭЦ - то нифига не дешевле, потому что придется оплатить все потери по пути.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То отопление в многоэтажках подорожает во столько же раз.

Я пытаюсь донести мысль о том, что даже самое скромное жильё может стать непосильной ношей, не по вине того, кто его построил.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от в мене за дві доби з 21 впала температура до 17,5 градусів у будинку (стіни утеплені 5+5 см перліт та пінопласт, дах 10 см пінопласт, опалення - ТП товщиною 12 см), у матері в квартирі з 20 до 7,5 градусів десь за добу.

Ну от і не знаю, що краще, дім чи квартира...

Ви порівняли Лексус і Жигулі, як люблять робити в цій темі.

Поряд з цими цифрами було б доцільно навести ті сумми, які витратили ви на утеплення та ін. нюанси і які витратила ваша мати. Вони будуть діаметрально протилежні.

Без нічого нічого не буває.

У мене температура в приватному будинку падає без опалення точно так, як у вашої матері в квартирі. То ж тут справа не в будинок / квартира.

Порівнювати потрібно те, що є рівноцінним. Ну не може будинок, який обійшовся в Х грн. бути таким же теплим, як той, на якого було потрачено Х2.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви порівняли Лексус і Жигулі, як люблять робити в цій темі.

Поряд з цими цифрами було б доцільно навести ті сумми, які витратили ви на утеплення та ін. нюанси і які витратила ваша мати. Вони будуть діаметрально протилежні.

То може треба одразу порівнювати і вартість опалення+утеплення за 10 років? Квартира програє...

Я це взагалі до чого написав: в квартирі з 4 сторін - теплі квартири, втрати тепла якось не тойво має бути. А воно так... І я сам утеплював собі будинок, квартиру на третьому поверсі фіг би я сам утеплив.

У мене температура в приватному будинку падає без опалення точно так, як у вашої матері в квартирі. То ж тут справа не в будинок / квартира.

В приватному будинку Ви можете самі зробити, що хочете. В квартирі Ви залежите від сусідів, мало лі які довбні попадуться. От і вся різниця.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То може треба одразу порівнювати і вартість опалення+утеплення за 10 років? Квартира програє...

 

Якщо до Жигулів примостити двигун від Мерседеса, Мерсом він все одно не стане. Можливо щось зробити, щось покращити, але в даному випадку похідна невірна - якщо проект (читаємо споруда) не має ресурсів для виконання низки необхідних для грамотного утеплення кроків, то витрачені кошти ніколи не окупляться - і порівновати таки нічого. Це невірно. Так, щось покращиться, але на ідеальний результат годі сподіватись.

Я це взагалі до чого написав: в квартирі з 4 сторін - теплі квартири, втрати тепла якось не тойво має бути. А воно так... І я сам утеплював собі будинок, квартиру на третьому поверсі фіг би я сам утеплив. В приватному будинку Ви можете самі зробити, що хочете. В квартирі Ви залежите від сусідів, мало лі які довбні попадуться. От і вся різниця.

Сьгодні ситуація трохи інша, і люди змінились. Зміни йдуть тім скоріше, чим більшають цифри у рахунках.

Ми, наприклад, із сусідами власним коштом утеплили всю нашу торцеву стіну, місто допомогло повністю замінити вікна на сходових клітинах, встановлені якісні трикамерні пакети, підтримуємо справні вхідні двері, побудований просторий тамбур, справні горищні двері, лічильник тепла на дім (індивідуальні неможливі), тобто, при бажанні можливо багато чого зробити, і як результат - різниця між навіть не дуже енергоефективним будинком та заміським не суттєва. Принаймні мої витрати на метр в обох випадках не мають великої різниці.

Але чомусь при розгляді варіантів до вартості заміського проживання чомусь забувають додавати вартість транспорту, плату за прибирання снігу, вивіз сміття, внески за охорону/податок/членські/ремонт доріг -а це зараз далеко не копійчані витрати, і це радикально змінює картину.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але чомусь при розгляді варіантів до вартості заміського проживання чомусь забувають додавати вартість транспорту, плату за прибирання снігу, вивіз сміття, внески за охорону/податок/членські/ремонт доріг -а це зараз далеко не копійчані витрати, і це радикально змінює картину

Ну в мене з тих всіх витрат тільки вартість проїзду на роботу. Але я там з"являюся максимум раз на тиждень, працюю віддалено. Тому якось і не додаю, бо того немає.

тобто, при бажанні можливо багато чого зробити
Ну так і я про те. В мене є бажання, а сусідам пофіг. Тому і втік в приватний сектор - перевиховувати інтелектуальний люмпен ніяких сил не вистачить.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в квартире автономка и выключать котел, уходя утром на работу.

Это только дома последних лет постройки, где автономки по проекту. Учитывая их слабое утепление (5см утеплителя обычно), выключив котёл утром вечер придётся начинать со сбивания сосулек.

А если платить за отопление от ТЭЦ - то нифига не дешевле, потому что придется оплатить все потери по пути.

Там даже не потери, а жадность владельцев ТЭЦ. Ну, и и затратное ценообразование.

 

Добавлено через 12 минут

Я пытаюсь донести мысль о том, что даже самое скромное жильё может стать непосильной ношей, не по вине того, кто его построил.

Да. Но это выходит за рамки топика. В этом смысле дом или квартира — без разницы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

втік в приватний сектор - перевиховувати інтелектуальний люмпен ніяких сил не вистачить.
В приватному секторі з інтелектуальним люмпеном ще гірше. Місцями. ;)

Это только дома последних лет постройки, где автономки по проекту. Учитывая их слабое утепление (5см утеплителя обычно), выключив котёл утром вечер придётся начинать со сбивания сосулек.
Ну это если все дружно уйдут на работу, повыключав. В реальности половина сидит дома (пенсионеры, семьи с детьми) и топит постоянно. За хитросделанных соседей. ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне, обсуждение "где жить хорошо?" свелось к "где жить проще и дешевле?". Эти понятия совсем не тождественны.
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В приватному секторі з інтелектуальним люмпеном ще гірше. Місцями.

Ну неправда ж... Правильніше буде сказати, що там нормальні люди є місцями :D А так, то да, пічаль... Але вони хоч через стіну не живуть та в під"їзді не гадять. А враховуючи, що я собі зробив пів гектара землі, то мені на сусідів якось тойво :) Хоча поряд живуть один у одного на головах... Капець...

А взагалі для мене найкращим показником є моя жінка, яка категорична не хотіла в село. Тепер пропоную їй продати будинок і купити велику квартиру в місті - крутить пальцем біля скроні.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В доме лучше.Только вот строить его,это просто жесть)в квартире ремонт сделал за 2 мес и не вспотел,а от строительства одни нервы,скоро буду на строителей с ножом бросаться.А вот жить конечно лучше в доме,квартира это клетка)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем любителям квартир на верхних этажах: на вчерашнее возгорание в Сумах на 12-м этаже приехала лестница до 5 этажа.

www.0542.ua/news/1932160

www.0542.ua/news/1932081

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv, так ещё с советских времён эвакуационные лестницы от 5-го этажа и выше в проектах. На лоджиях во всех квартирах. Но многие жильцы люки позаваривали, а лестницы посрезали. ССЗБ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эвакуационные лестницы от 5-го этажа и выше в проектах
Ну мы ж не о проектах, а о реалиях жизни.

Кстати, в новостроях (дополнительно утепленных пенопластом по фасаду ;)) я эвакуационных лестниц не видел.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv, так ещё с советских времён эвакуационные лестницы от 5-го этажа и выше в проектах. На лоджиях во всех квартирах. Но многие жильцы люки позаваривали, а лестницы посрезали. ССЗБ.

 

Выше 9 этажей. И чаще незадымляемая( отдельная). Но темная и обосранная. Но то в такой ситуации не важно.

 

Добавлено через 2 минуты

Ну мы ж не о проектах, а о реалиях жизни.

Кстати, в новостроях (дополнительно утепленных пенопластом по фасаду ;)) я эвакуационных лестниц не видел.

 

Аналогично. Не связанные с лифтовой шахтой.

 

С пенопластом не все однозначно. Уже обсосано давно.

 

Добавлено через 2 минуты

Всем любителям квартир на верхних этажах: на вчерашнее возгорание в Сумах на 12-м этаже приехала лестница до 5 этажа.

www.0542.ua/news/1932160

www.0542.ua/news/1932081

 

Киевлян этим не удивишь. Пару лестниц до 17 ( если не соврал) . А домов выше пруд пруди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выше 9 этажей.

Вырос в городе, где во всех девятинах от 5-го до 9-го этажей на лоджиях были эвакуационные лестницы.

Над метро «23-го Августа» стоит шанхай 25-этажек последних лет постройки. На некоторых чётко видны эвакуационные лестницы на балконах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как такой прикол.

в новострое за млн по проекту должен быть мусоропровод.

его заваривают, но он есть, без него нельзя сдать дом в эксплуатацию.

 

и в высотке в каждой квартире газовый котел, тут в частном доме пока котел запустишь надо соблюсти кучу требований, а там в каждой квартире по бомбе.

 

А почему вы решили, что там не соблюдено? Так же как в старых домах газ. колонки. И почему газ это бомба? Взрывается? Ну да. Так и швабра стреляет. Электрика чащее.

 

Добавлено через 2 минуты

Вырос в городе, где во всех девятинах от 5-го до 9-го этажей на лоджиях были эвакуационные лестницы.

Над метро «23-го Августа» стоит шанхай 25-этажек последних лет постройки. На некоторых чётко видны эвакуационные лестницы на балконах.

 

Возможно. Это особенности проекта. Но отдельная внутрення есть однозначно. Может не все помещения на нее выходят. Бывают наружные полностью. Но там по этажности ограничения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как такой прикол.

в новострое за млн по проекту должен быть мусоропровод.

его заваривают, но он есть, без него нельзя сдать дом в эксплуатацию.

 

Чето никогда такого не слыхал. Полно домов, без мусоропроводов, их там и впихнуть некуда. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отдельная внутрення есть однозначно. Может не все помещения на нее выходят. Бывают наружные полностью.
Летом были в 9-этажке-новострое у знакомых. На 6-м этаже. Лестница одна (основная), второй нет (по крайней мере я не нашел), лестниц на балконах нет. Путь на основную лестницу через длинный коридор. В случае чего (возгорание квартиры между ихней и лестницей) - либо ползти по коридору, либо ждать пожарных и молиться, чтобы у них оказалась лестница хотя бы до 6-го этажа.

 

В общем, частный лом - он как-то ближе к земле, особенно одноэтажный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Летом были в 9-этажке-новострое у знакомых. На 6-м этаже. Лестница одна (основная), второй нет (по крайней мере я не нашел), лестниц на балконах нет. Путь на основную лестницу через длинный коридор. В случае чего (возгорание квартиры между ихней и лестницей) - либо ползти по коридору, либо ждать пожарных и молиться, чтобы у них оказалась лестница хотя бы до 6-го этажа.

 

В общем, частный лом - он как-то ближе к земле, особенно одноэтажный.

 

Я писал про " более 9 эт"

 

Я не допускаю таких глобальных нарушений ППБ . Все есть в нормах. И вариантов много. Исключения в наше продажное время возможны. Как и в вашем примере проезда переезда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...