Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Буде нержавійка 316, в кінці тижня зроблю фото димоходу

Був приємно здивований і гордий за нашого національного виробника, багато салонів у Львові торгують топками G&S, коли шукав де купити димохід, в магазинах були різні топки від b700 до 76x62TM

 

 

Я б нерадив Вам нерж. вона довго не проживе,а мороки буде. Подумайте,чi керамiчний 30рокiв гаранту,чi нерж.6-8 рокiв з проблемами и замiною,а по цiнi рiзниця 10-15%(cендвiч)...за Вами рiшення... мiй знайомий купив керамiчний...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б нерадив Вам нерж. вона довго не проживе,а мороки буде. Подумайте,чi керамiчний 30рокiв гаранту,чi нерж.6-8 рокiв з проблемами и замiною,а по цiнi рiзниця 10-15%(cендвiч)...за Вами рiшення... мiй знайомий купив керамiчний...

Ви доволі агресивно пропонуєте продукт, який привозите і яким торгуєте, я не до кінця розумію, чому Ваша стратегія тупої еволюційної гілки маркетингу "бери, бо нержа погана" ніяк не перейде до "нещодавно тестили на об'єкті\лабораторії\стенді на температуру\кислотостійкість\зручність\дуростійкість і отримали такі результати", чи "є такі унікальні рішення\новинки...". Чому, до прикладу, я маю взяти HELUZ, а не Plewa, Schiedel, Wolfshoeher? Ну і по нержавійці Ваше переконання хоч і мотиваційно зрозуміло, але технічно, чи навіть емпірично не обгрунтоване. Особисто я справді прихильник кераміки, але нержавійка інколи єдиний вибір. Тим паче з конкуренцією Schiedel попустився з неадекватними цінами (показавши, що імпортне не обов'язково унікальне та дороге, а напряму залежить від апетитів імпортерів), а інші й зовсім по якості не відстають, я вітаю прихід нової марки, але ж не брутфорсом "купи, бо нержа погана". Я от читав Ваші пости і так і не в'їхав, чим вона така цукерка.

Бай зе вей, Керамія з Новоград-Волинського зараз суттєво піднялась у якості і виправила геометрію. З готовими кіт-комплектами ще пони не зрослось, але якість зараз зовсім інша. Це теж український виробник, який платить податки і дає роботу.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане Sheridan, оскільки це тема g&s, розкажіть будь ласка, чи плануєте виробництво нових моделей чи модернізацію тизх, що існують, наступного року?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже приєднав до димоходу і протестував. Кинув замало дров і ті були сируваті, тому поки нічого казати не можу, але топка герметична і добре реагує на регулювання подачі повітря

 

df83e6e74716.jpg[/url]

6c00ec9235da.jpg[/url]

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порадите для очистки скла? Якусь хімію побутову чи можна попробувати звичайний попіл?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порадите для очистки скла? Якусь хімію побутову чи можна попробувати звичайний попіл?

 

Мені допомагає звичайна зола на мокрій ганчірці. Далі паперовим рушником.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порадите для очистки скла? Якусь хімію побутову чи можна попробувати звичайний попіл?

Попіл чисте, але краще спец. засобом для чистки скла камінів. Наприклад такий в Епіцентрі:

27.ua/ua/shop/sredstvo-sann-profi-chistyy-kamin-500-ml.html

Собі брав інший, але думаю не принципово. Його на довго хватає і не треба дуже інтенсивно терти скло як при очищуванні попілом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порадите для очистки скла? Якусь хімію побутову чи можна попробувати звичайний попіл?

 

Вітання

Можу порадити будь-який засіб для духовок,але обов'язково на гелевій основі

Наприклад:засіб від фирмі Amway для духовок

Не раджу використовувати аерозольні засоби для скла,т.я. вони протікають на ущільнуючий шнур,а далі він просто поглинає в себе цей засіб,твердіє та починаю руйнуватись,що згодом призведе до негерметичності топки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня. Вирішив поділитись враженнями від топки G&S 70x52WM. Експлуатую 2-й опалювальний сезон. В домі - ремонт і темперетуру підтримую на рівні 7-12 градусів аби не заморозити систему. Топка працює на ТА (1350 л). З ТА іде розбір води на теплі поли та на ГВС. Торік будинок був не утеплений... Обігрівав каміном. Десь 3-4 закладки дров, кожні 2 години приблизно. Навесні почистив димоход та труби водяного контуру топки. Також обладнав топку стабілізатором тяги (рекомендую! Істотна економія дров). В цьому сезоні одна, інколи 2 закладки дров на добу (інколи взагалі не розпалюю протягом доби). Будинок уже утеплений мінватою. Скло (подвійне) мив 1 раз на прикінці опалювального сезону. В цілому дуже задоволений топкою, навіть не можу сказати, що там можна покращити. Хоча, можливо, я б волів збільшити постійну часу в контролері каміна (TECH ST 392 стоїть) можливо в 5-6 раз. Після зміни положення вхідної заслонки наступний крок регулювання контролер робить надтто швидко, що призводить до деякого перерегулювання (2-3 рази заслонка встає к крайні положення). Хоча, коли дрова обвуглились, процес стає стабільнішим. Стабілізатор тяги істотно подовжує роботу топки на одній закладці дров (десь з 2-х до 3-3,5 год). Замовив і отримав у фірми Ethernet-приставку до контролера каміна. Ще не підключав... Скоріш за все вже наступним літом. Кому буде цікаво - відрапортую. Якщо комусь треба більш детальна інформація - готовий ділитися. Хлопцям з G&S теплий привіт!:flag1:
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Sheridan,

Порадьте, яка модель топки G&S найкраще підходить для мого одноповерхового будинку площею 150м2. Планування вклав у повідомлення. Орієнтовне місце для каміну обведене червоним кольором. Комин не гільзований, вимурований з повнотілої ходорівської цегли.

В першу чергу готілося б естетичного задоволення від каміну, але великим плюсом буде можливість обігріву кімнат 11,12 та 9.

Думав брати кутову топку але і пряма теж може бути.

 

дякую

планування-edited.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Sheridan,

Порадьте, яка модель топки G&S найкраще підходить для мого одноповерхового будинку площею 150м2. Планування вклав у повідомлення. Орієнтовне місце для каміну обведене червоним кольором. Комин не гільзований, вимурований з повнотілої ходорівської цегли.

В першу чергу готілося б естетичного задоволення від каміну, але великим плюсом буде можливість обігріву кімнат 11,12 та 9.

Думав брати кутову топку але і пряма теж може бути.

 

дякую

Миниатюры

 

Доброго дня, wariat!

У випадку розгляду повітряних топок для обігріву суміжних кімнат великий ризик того, що між кімнатами погіршиться звукоізоляція, що у випадку спальня-вітальня може створити нестерпний акустичний дискомфорт. Такий проект можливий тільки у випадку фахового проекту та виконання. У іншому випадку раджу обмежитись обігрівом однієї кімнати.

Якщо плюс від опалення є справді великим, а приміщення одноповерховим, то розгляньте можливість встановлення водяного опалення, до прикладу, на базі топки 70х52WM. У цьому разі слід обов'язково подбати про акумулюючу ємність.

 

Добавлено через 4 минуты

Що порадите для очистки скла? Якусь хімію побутову чи можна попробувати звичайний попіл?

Якщо не вистачає звичайного попелу та вологої серветки, то щось не так: режим роботи, дрова, тяга, герметичність. Можете надати фото брудного скла?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 4 минуты

 

Якщо не вистачає звичайного попелу та вологої серветки, то щось не так: режим роботи, дрова, тяга, герметичність. Можете надати фото брудного скла?

Палив мокрими дровами, трохи підкоптило скло. Але серветки з попелом вистачає. Просто хотів запитати за більш технологічні варіанти очистки скла. А тяга на максимумі така що сірник гасне якщо до парубка для подачі піднести.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, wariat!

У випадку розгляду повітряних топок для обігріву суміжних кімнат великий ризик того, що між кімнатами погіршиться звукоізоляція, що у випадку спальня-вітальня може створити нестерпний акустичний дискомфорт. Такий проект можливий тільки у випадку фахового проекту та виконання. У іншому випадку раджу обмежитись обігрівом однієї кімнати.

Складність в тому, що кімнати 11,12 та 9 віддалені від каміна? Чи проблеми з акустикою є у всіх повітряних топках?

Якшо камін для естетики і додаткового обігріву кімнати де він стоїть, то чи є зміст купляти топку у такому випадку? Чи є альтернатовою гарно облицьомана "саморобна" піч з шамотки + пічні дверцята вашого виробництва?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После новоселья сделали первые протопки камина, эмоции самые положительные! Топка очень качественная, пока трудности были только из-за разводки тепла по трубам по холодному чердаку, но то уже вопросы не к G&S. Стекло после каждой 3й протопки успешно чистится пеплом, уплотнитель очень добротно сделан, шамотные плиты реально самоочищающиеся. Дизайн топки B700 с шелкографией вообще на высоте. Также отмечу автора темы Sheridan - сервис отличный, очень помог мне в решении проблемы. Уже порекомендовал вас двум своим друзьям, браво! Молодцы :flag1:

9C021052-FB4B-4592-8354-69B7931F81F8.jpeg.0c53c096350be7fde75fdbed1ceecd2a.jpeg

F5CB0EA1-66F2-41E7-B51E-8D3E3768454E.jpeg.d23f8edba70ba49011fb26f6807fe008.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После новоселья сделали первые протопки камина, эмоции самые положительные! Топка очень качественная, пока трудности были только из-за разводки тепла по трубам по холодному чердаку, но то уже вопросы не к G&S.

Поздравляю! Контролируйте образование конденсата в этих трубах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот поэтому и трудности.. Уже утеплили оцинковку ватой 80мм, все равно конденсат был (анемостаты забыл прикрыть посое протопки). К тому же похоже в этих анемостатахтмостик холода, т.к в этих комнатах на 1 гр.холоднее.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто хотів запитати за більш технологічні варіанти очистки скла.

Це дуже технологічно, серйозно. Вода без розчинників, лугів та солей практично не наносить шкоди ущільнювачу, а якщо використовувати вологу серветку, то й вода не потраплятиме на ущільнювач. Уся біда миючих засобів саме у тому, що вони руйнують основну властивість ущільнювача - еластичність, тому є ризики, що від температурного розширення топка втратить регульованість, чи навіть трісне скло.

 

Складність в тому, що кімнати 11,12 та 9 віддалені від каміна? Чи проблеми з акустикою є у всіх повітряних топках?

Так, в усіх системах повітряного розподілу через січення каналів. У Вас у стіні просто повинна бути діра діаметром у 150мм. Частково звук гасять ізольовані повітреводи та додаткові короба, частково дистриб'ютор, але увесь проект має вести майстер, який у випадку акустичного дискомфорту вже на місці вирішуватиме проблему ще на етапі монтажу (до прикладу, додатково ізолюватиме повітреводи).

Також є проблема ефективності природньої циркуляції в залежності від матеріалів, до прикладу:

1) гладкі металеві труби мають найменший аеродинамічний опір, тому дистрибуція тепла буде найкращою, але вони також добре проводять звук;

2) гофровані труби створюють більший опір, але й звук у них поширюєтьяс гірше;

3) терморукави створюють найбільший опір, але найкраще подавлюють звук.

Враховуючи це та варіації січення можна скласти систему, яка матиме задовільну як аеродинамічну властивість, так і шумоподавляючу. А ще там багато всього, тому я й сказав про фахового майста.

 

Якшо камін для естетики і додаткового обігріву кімнати де він стоїть, то чи є зміст купляти топку у такому випадку? Чи є альтернатовою гарно облицьомана "саморобна" піч з шамотки + пічні дверцята вашого виробництва?

Така система не вийде суттєво дешевшою, а от намуруватись доведеться.

 

 

дякую

Це цікаве питання, коли маю можливість - обов'язково намагаюсь відповідати, тож дякую Вам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пане Sheridan, оскільки це тема g&s, розкажіть будь ласка, чи плануєте виробництво нових моделей чи модернізацію тизх, що існують, наступного року?

А це питання не цікаве?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це питання не цікаве?

Дуже цікаве! Але поки я не готовий дати на нього розгорнуту відповідь крім скупого "так, плануємо і постійно модернізуємо існуючі моделі".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот поэтому и трудности.. Уже утеплили оцинковку ватой 80мм, все равно конденсат был (анемостаты забыл прикрыть посое протопки). К тому же похоже в этих анемостатахтмостик холода, т.к в этих комнатах на 1 гр.холоднее.

 

У меня утепление сантиметров 20. Именно прикрытие анемостата может быть наиболее благоприятно для образования конденсата. Придется уловить минимальное сечение. Проверяйте под трубой на чердаке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan,

Підкажіть, де у Львові найширше представлений асортимент ваших камінів? Зоокрема цікавить топка з кутовим склом 74x37x44.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У відповідь на приватне повідомлення додаю розміри топки 70х52WM з задніми дверцятами.

516064166_70x52WM.thumb.JPG.4c4027a453badee8a238f7f69d8ef61a.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan,

Підкажіть, де у Львові найширше представлений асортимент ваших камінів? Зоокрема цікавить топка з кутовим склом 74x37x44.

 

Доброго дня, wariat!

Наразі найширше представлено за адресою: вул. Городоцька, 223 "Камінна студія дизайну".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У відповідь на приватне повідомлення додаю розміри топки 70х52WM з задніми дверцятами.

 

 

На чертеже указаны размеры дверцы, но не всей топки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...