Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу бізнес! Курси плиточників, малярів і т.д.

OlgaNew

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня. Мене звати Євгенія (нік OlgaNew - псевдонім не більше). Мені 35 років, планую відкрити курси робітничих професій: на початку це будуть курси плиточників, малярів-штукатурів. Далі – більше: складальників меблів, гіпсокартонщиків і т.д.. Досвід у бізнесі є, розумію що буде складно. Але бачу реальні перспективи за цим напрямком. Прийшла сюди за порадами і можливо, й знайду партнерів)

 

Отже, до ідеї. Вона крутиться в голові 4 роки так точно. В свій час гарно вивчила тему на предмет співпраці з училищами. Обійшла всі будучилища Києва, говорила не з одним директором – висновок – робити там немає чого. Аудиторії вони дадуть, диплом з печаткою училища про закінчення курсів дадуть, але про знання – це не до них, принаймні у форматі курсів.

 

Зараз хочу зрозуміти – наскільки витратним є проект і чи варто шукати партнерів для бізнесу?

Об’єкти для практики планую знаходити як соціальні проекти. Скажімо, є дитячий державний табір. Пропонуємо безкоштовно відремонтувати там санвузли = практика для плиточників + штукатурів. Матеріали - за рахунок учнів, з оплати навчання.

 

Перше питання по організації практичних лекцій і занять. Яка мінімальна к-ть,(+ їх вартість) інструментів має бути у організатора курсів для 1) плиточників 2) малярів-штукатурів. На кожного, на всіх. Де шукати викладачів теорії і практики? Точніше, де шукати ясно - форуми, сарафанне радіо. Як перевірити адекватність, те що вони в курсі останніх тенденцій, якщо я не спец?

 

Якщо тут є люди, кто цікавить участь у проекті – теж ласкаво прошу до обговорення. Для такого варіанту – учасники сплачуватимуть 2 квитанції: 1) організатору курсів, тобто на моє ФО-П. Обов’язки: реклама, просування в інтернеті, набір слухачів, пошук об’єктів, організація занять для слухачів по не робітничому профілю (бухгалтерське юридичне супроводження професії, психологія продажів, психологія зміни професії – якщо люди приходять з іншої сфери), бух фін звітніть, юр. супроводження курсів.

1) Організатору лекцій і практики по темі курсів. Обов’язки: закупка доставка інструментів, витратних матеріалів, проведення теорет. і практичних занять.

 

 

Далі, якщо не зійдемось в характерах, умовах після 1 набору – можна легко розійтися і продовжити окремі плавання, якщо все ок - продовжуємо. Співпраця на умовах нотаріального договору співпраці.

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прогорит бизнес.

Зачем начинающему плиточнику, штукатуру курсы.

Он пойдет сначала в подмастерье,

а затем будет набивать руку на объектах.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прогорит бизнес.

Зачем начинающему плиточнику, штукатуру курсы,

он пойдет сначала в подмастерье,

а затем будет набивать руку на объектах.

 

Варіант іти вчитися найкращий, але не всім доступний. Не у всіх є знайомі майстри, і хто вміє робити - не факт, що захоче ділитися "секретами", та і зможе зрозуміло пояснити + ці курси будуть позиціонуватись не тільки як нова професія - а і як нові знання для економії на власному ремонті. З сучасним рівнем доходів - багато хто сам робить ремонти, косо-криво за допомогою ютубу. А так - пройшов 1 курс складальника меблів і вже можеш на всю нову квартиру сам меблі скласти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З сучасним рівнем доходів - багато хто сам робить ремонти, косо-криво за допомогою ютубу.

Ога. Потому что «Халява, сэр!» ©

А у Вас:

Матеріали - за рахунок учнів, з оплати навчання.

Это, на минутку, не самые слабые деньги. В итоге такому «ученику» дешевле плиточника будет нанять, чем на такое обучение тратиться. Тем более, что ему работать надо на основной работе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що означає відсутність коментів? Що ідея гарна і створить зайву конкуренцію учасникам форуму, тому ніхто не хоче коментувати?Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що означає відсутність коментів? Що ідея гарна і створить зайву конкуренцію учасникам форуму, тому ніхто не хоче коментувати?Ж-)

 

идея - провальная:beer: лень даже комментировать..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это с какой стороны посмотреть,лично себе я держу в голове эту темку как подроботок в старости.Скажу более-кое какие денежки на этом я уже заработал.Но фишка в том,что я и так постоянно делаю из простых пацанов мастеров,но вот как это организует посторонний от темы человек?Чем он может заинтересовать мастера передавать свой опыт?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що означає відсутність коментів? Що ідея гарна і створить зайву конкуренцію учасникам форуму, тому ніхто не хоче коментувати?Ж-)

Что мешает дать объявление о наборе на такие курсы? Цену сложите +- от запланированных трат, можете даже без своего профита. И когда к Вам выстроятся в очередь будущие курсанты, сразу все станет на места.

Делаю ставку: за месяц позвонят 95 идиотов. Расстаться с деньгами согласятся еще 5. Из них 3 будут необучаемы, т.е. бумажка с печаткой будет, а плитку ложить он так и не сможет.

є дитячий державний табір

Кто ж вас пустит в госучреждение санузлы курочить без отката и тендера?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Об’єкти для практики планую знаходити як соціальні проекти. Скажімо, є дитячий державний табір.

 

Ага, там где государственное - там сразу тендер, не забывайте.

То есть у Вас просят кучу бумаг, Вы работаете над этим -а потом говорят "сорри выиграли другие". Хотя коррупции/откатов на Ваших объемах я думаю не будет. Просто головняка много лишнего без гарантии выиграша и получения денег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Периодически заходил в эту тему, грустно улыбался, сегодня - наверное "писательное" направление.

 

Отже, до ідеї. Вона крутиться в голові 4 роки так точно. В свій час гарно вивчила тему на предмет співпраці з училищами. Обійшла всі будучилища Києва, говорила не з одним директором – висновок – робити там немає чого. Аудиторії вони дадуть, диплом з печаткою училища про закінчення курсів дадуть, але про знання – це не до них, принаймні у форматі курсів.

Если вы не работали в теме своего будущего бизнеса ранее - вероятность прогореть максимальная; как вариант пробовать, чтобы получить опыт/набить шишки и затем пробовать повторно, но вообще это очень смело - планировать открыть бизнес и задавать по нему примитивные вопросы.

 

Зараз хочу зрозуміти – наскільки витратним є проект

:ROFL: в Киеве это будут одни затраты, в Крыжополе - другие...

 

і чи варто шукати партнерів для бізнесу?

Партнеры - зло, и сам пробовал, и видел очень малый процент успешных партнерских отношений.

 

Об’єкти для практики планую знаходити як соціальні проекти. Скажімо, є дитячий державний табір. Пропонуємо безкоштовно відремонтувати там санвузли = практика для плиточників + штукатурів. Матеріали - за рахунок учнів, з оплати навчання.

Хотел бы я посмотреть, какой ученик согласится ремонтировать туалет дяде, еще и заплатить за это своих денег :fool:

 

Я не вижу "законченности" в вашей идеи. Пример, который бы мне хоть как-то понравился бы - обучение + лучших учеников берет к себе на стажировку дядя из Польши/Германии и платит пусть небольшую ЗП, но в евро, тогда - да, интересно, а так - похоже на очередной лохотрон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Идея интересная. Вам нужно определить длительность курсов, например 2 недели теория + 2 месяца практики. Фотографировать работы.

А на счет практики, я думаю в стране достаточно не мало людей, которые не против, чтоб им положили бесплатно плитку, не говоря уже чтоб поштукатурили и помалярили, тем более уже после теоретических курсов, должно получаться отлично.

Что дадут эти курсы рабочим? У них уже будут свои личные фото работ и им не придется хитрить и никого обманывать, что они плитку ложат много лет и все довольны. Они точно будут знать, что у них получится, так что для них тоже это будет нормально.

Один плиткорез стоит 10 000 грн. примерно, его тоже надо заложить в стоимость, а позже сдавать в аренду, кто окончил курсы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...