Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допомога з вибором твердопаливника (не за дякую!!!)

max44

Рекомендовані повідомлення

І так. Будується в мене каркасний будинок( м. Луцьк). Є потреба сконстуювати КОТЕЛЬНЮ.

 

Перерив кучу інфи, зустрічався з продавалами, монтажниками. Того що я хочу ніхто неможе/нехоче запропонувати.

 

 

121 кв, 1.5 поверхи. Перший поверх всюда тепла підлога, 21 поверх радіатори.

 

І так щож я хочу???:)

 

Твердопаливний котел з теплоакумолятором, що разок загружати в добу. Бюджет розумний (ніяких пірозізників). Загружати планую тільки дрова, хороші, куплені.

 

 

Є можливість самому привезти котла з Польщі, якщо звичайно є з цього сенс.

 

 

Що думаю я (як не професіонал):

- котел на 15-21 Кв без автоматики (який сенс з автоматики якщо все буде йти через теплоакумолятор???)

- Теплоакумолятор на 500л.

- Бойлер косвеник на 100-120л.

 

Плоша котельні 5,3 м.кв.

 

 

Проект будинку, www.archon.com.ua/proekt-doma/m4e2426dcaa0e8,dom-miniatiurka-n

 

 

мій 1й поверх ссилка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Твердопаливний котел

Почитайте, думаю кращого не знайдете, і бака-акумулятора не потрібно

tehnogorenie.com.ua/tverdotoplivnye-kotly-na-pellete/tt-kotel-liberator-mini15/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте, думаю кращого не знайдете, і бака-акумулятора не потрібно

tehnogorenie.com.ua/tverdotoplivnye-kotly-na-pellete/tt-kotel-liberator-mini15/

 

Дякую за пораду, але це діло дуже не надійне.

 

Як він мені при -20 зламається (що відбудеться з ймовірністю 90%, всі пелетники проблемні) хто мені його в Луцьку буде ладити??? Правельно нема кому. Пелетник це дуже великий гемор в обслуговуванні - не хочу. Хочу простіше!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пелетник це дуже великий гемор в обслуговуванні - не хочу. Хочу простіше!

Ви так впевненно все пишете, начебто вже їх сотню змінили. Сервіс у них нормальний, при першій заявці з Дніпра приїджає спец, і в регіонах у них є сервісмени. Я порадив, ви міркуйте, ставте що хочете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так. Будується в мене каркасний будинок( м. Луцьк). Є потреба сконстуювати КОТЕЛЬНЮ.

 

Перерив кучу інфи, зустрічався з продавалами, монтажниками. Того що я хочу ніхто неможе/нехоче запропонувати.

 

 

121 кв, 1.5 поверхи. Перший поверх всюда тепла підлога, 21 поверх радіатори.

 

І так щож я хочу???:)

 

Твердопаливний котел з теплоакумолятором, що разок загружати в добу. Бюджет розумний (ніяких пірозізників). Загружати планую тільки дрова, хороші, куплені.

 

 

Є можливість самому привезти котла з Польщі, якщо звичайно є з цього сенс.

 

 

Що думаю я (як не професіонал):

- котел на 15-21 Кв без автоматики (який сенс з автоматики якщо все буде йти через теплоакумолятор???)

- Теплоакумолятор на 500л.

- Бойлер косвеник на 100-120л.

 

Плоша котельні 5,3 м.кв.

 

 

Проект будинку, www.archon.com.ua/proekt-doma/m4e2426dcaa0e8,dom-miniatiurka-n

 

 

мій 1й поверх ссилка

 

Обычный Т.к буфер и обвязка котел 30-35 кв, буфер куб, и 2 раза в сутки будете дрова кидать. Но надо еще разные пасочки, трехходовой, ит.д.

Как то так. Раз в сутки на т.к и буфер и дровами не реально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороший шахтник:Калвис,Венибе,СДК,кил 30-40,2куба ТА,одна загрузка и сутки можно спать спокойно,от 5 до 10 час. будет гореть на все деньги,КПД будет на максимуме,остальное время раздает ТА,в большие морозы после 25 пара топок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Шо означає "не за дякую?"

2. Які тепловтрати будівлі?

 

 

Ну якщо мені хтось нормально все розкладе по полочкам, не поверхнево, про що я і сам знаю. То з мене наприклад бутилка хорошого віскаря:flag1:

 

 

2. Тепловтрати порахував цим калькулятором ссилка

Вийшло шось дуже мало 3 Кв, ну хай буде 7-9 Кв.

 

Добавлено через 30 секунд

оффтоп

Якщо не секрет що за фірма будує?

 

Платформа Луцьк

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якщо мені хтось нормально все розкладе по полочкам, не поверхнево, про що я і сам знаю. То з мене наприклад бутилка хорошого віскаря:flag1:

 

Итого в сумме:

 

121 кв.м. с теплопотерями около 8 квт\ч, тт котел на дровах и загрузка раз в 24 часа.

Итого расчетно 180..190 квтч. надо накопить для работы на сутки.

 

Исходя из физики воды и учитывая, что максимально все будет работать с полами, в один куб воды можно напаковать около 50 квтч энергии.

А нам надо 180-190 - приходим к емкости в 3-4 куба.

 

Чтобы нагнать в емкость 180 квтч надо сжечь около 50 кг дров, тоесть котел надо брать не 25 квт, а побольше - чуть ли не 60ку максималку из линейки.

 

5 кв.м. котельного помещения - смешно. Нужно строить пристройку.

 

Итого - задача с котельной по масштабам заморочки сопоставима со стоимостью этого домика.

 

Посему, либо меняйте тех.задачу, либо продолжайте дальше удивляться почему вся королевская конница и вся королевская рать Луцка не может выдать нагора решение.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итого - задача с котельной по масштабам заморочки сопоставима со стоимостью этого домика.

Зарплата истопнику будет в самый раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Теплоакумолятор на 500л.

 

Как уже сказал Андрей 500 л Вам не хватит. Нужно 3-4000 л для аккумуляции на сутки 50 кВт котлом.

Твердопаливний котел з теплоакумолятором, що разок загружати в добу.

Или котел с большими загрузками в сутки меньшей мощности.

Например, БТС14Премиум без теплоаккумулятора, но с буфером, например в 500л, отдавая должное теплым полам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому Ви так категорично налаштовані проти пеллетника? Більшість пеллетників ідуть DUO, тобто при бажанні або аварії можна завантажити камеру дровами і вперед. При дуже великому бажанні можна нашурувати ТА від топки з дровами і засипати бункер пеллетами для комфорту. Тим більше Ви не постійно будете вдома, а отже жінка буде кочегаром, а якщо ще якесь відрядження...

Дарма Ви так про пеллетник. Доречі, напишіть будь-ласка реальні випадки поломки таких котлів з вказанням марки.

P.S. я не продаю, просто сам хочу купляти пеллетник в Польщі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому Ви так категорично налаштовані проти пеллетника? Більшість пеллетників ідуть DUO, тобто при бажанні або аварії можна завантажити камеру дровами і вперед. При дуже великому бажанні можна нашурувати ТА від топки з дровами і засипати бункер пеллетами для комфорту. Тим більше Ви не постійно будете вдома, а отже жінка буде кочегаром, а якщо ще якесь відрядження...

Дарма Ви так про пеллетник. Доречі, напишіть будь-ласка реальні випадки поломки таких котлів з вказанням марки.

P.S. я не продаю, просто сам хочу купляти пеллетник в Польщі.

 

Про поломки це я з цієї теми

 

Ну я не категорично проти. А на які пелетники з польщі диветесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

P.S. я не продаю, просто сам хочу купляти пеллетник в Польщі.

 

А смысл?

 

Доступ к запчастям на протяжении хотя бы трех дней у Вас будет? Если да, то можно думать. Если нет - забудьте.

 

Польские пеллетники из разряда "подешевле" ну ооочень далеко не идеал в плане юзабельности, надежности и эффективности. Хотя в рекламувках оно звучит гарно, да.

А из разряда "подороже" и стоят соответсвенно.

 

Во вторых, если уж так очень охота сэкономить, уж проще брать наши либераторы с горелками - не дороже, до 2 КЕ можно взять пристойную игрушку, с запчастями не скажу что будет прекрасно, но не хуже, чем из Польши.

 

ИМХО.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брать наши либераторы с горелками - не дороже, до 2 КЕ можно взять пристойную игрушку, с запчастями не скажу что будет прекрасно, но не хуже, чем из Польши.

В Киеве с либераторами уже есть некая подвижка по сервису. При необходимости запчасти с новых котлов на складе уже снимают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про поломки це я з цієї теми

А на які пелетники з польщі диветесь?

 

Pereko KSP DUO або

Metal-Fach SEG Bio.

Потужність зараз підбираю.

 

Добавлено через 21 минуту

А смысл?

 

 

Согласен, котел без сервиса выглядит хорошо неопределенное время до первой поломки...

На дешевые польские с позволения сказать "пеллетники" даже смотреть без слез сложно, я присматриваюсь к среднему классу, производители PEREKO и Metal-Fach .

При желании у нас есть сервисный центр, я думаю с ними можно будет договориться о сервисном обслуживании за сладкие пирожки с какао.

Основная причина покупки там ,есть ОЧЕНЬ сильно ощутимая разница в цене (кому интересно посмотрит цены на наших и польских сайтах). Еслибы наши снизили цены, зачем бы я искал себе приличный гемор?

На всякий случай у меня будет котел который может работать как от пеллеты так и от дров, а если и так не захочет, то будет электро...

Живу близко возле Польши, смогу купить или поменять запчасть даже там.

Хотя здравый смысл подсказывает все-таки купить его (котел) у нас. Вот и чухаю репу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почекайте трохи. Тишком-нишком підкрадаюсь до вирішення цієї проблеми. Зробив собі котла. Якщо коротко, треба було встановити ТПК в тамбурі житлового будинку на обмеженій площі. Нічого крім Стропуви-10 не входило, але ж до Стропуви було багато питань. То ж пройшовся нетом (в т.ч. цим Форумом) і вирішив робити своє. Завдання було приблизно таке:

1. Габарити в плані 450х600 мм

2. Час горіння закладки (тільки дрова або тирса) - 12 год

3. Діапазон ефективної роботи - 3-15 квт

4. Зручність обслуговування

5. Схожий не на паровоз, а хоча б трохи, на холодильник.

Що вийшло:

1. Габарити 450х550х2600 мм

2. Об*єм шахти 170 л, 55кг сухого дубу,або два мішка тірси.

3. Неохолоджувані камери згоряння і допалювання, роздільна подача ПВ і ВВ, підігрів ВВ,автоматика с димососом, змінна площа ТО.

4.Бездимне дозавантаження палива за рахунок відсмоктувння диму в потрібних місцях, чистка ТО в будь який момент ,в т.ч. під час роботи шляхом обертання турбулізаторів.

5. На паровоз вже не схоже, хоча і на холодильник ще не дуже.

Враховуючи, що запалив я його наприкінці лютого, випробувати на повну потужність не було можливості, поки що працював на один поверх з теплою підлогою.

889821125_.thumb.jpg.087ede55f46f98755f0eeace24c26a23.jpg

IMG_4352.thumb.JPG.a63d7d7c83a10a63043157423597525c.JPG

1926642890_2.thumb.jpg.04e2cf99b9036d09cc22a51830da014d.jpg

365921457_3.thumb.jpg.28134d55ea39316580930278fdb7fbe8.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виглядає дуже пристойно. Все ж більше на холодильник схожий:)

Особливо вражає фото відкритої шахти з дровами під час роботи котла. Цікавлять подробиці.

Як виглядає теплообмінник, як можна його чистити.

Яка температура в димовій трубі в максимальному режимі?

На скільки вистачає закладки?

Ну і ще, скільки він вам коштував?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На паровоз вже не схоже, хоча і на холодильник ще не дуже.

А мені здалося на коптильню:) Може щей такий девайс до ньго обдумайте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слободарий, ТО - чотири труби ф76, чиститься турбулізаторами,що обертаються(планується електропривід), на максимальній потужності ще не працював. По схемі - класичний шахтний(нижнього горіння)котел. По вартості,не враховуючи власного часу і праці, трохи дешевше Стропуви. Про коптильню треба подумати...:D

IMG_6425.thumb.JPG.b960ac56bce638cae5b13798b800565c.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схемку намалюєте?

Яка площа теплообмінника?

Гарна ідея чистити турбулізаторами. Самі придумали?

Я бачу Вам рекламодавці вже доплачують?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...