Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Норми розташування електротрансформатора

inspektor

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, чи є якісь норми розташування електротрансформатора? Мене цікавить відстань до житлового будинку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, чи є якісь норми розташування електротрансформатора? Мене цікавить відстань до житлового будинку?

 

сколько должен метров быть гараж чтобы поместилась машина?

 

намек понятен ? :) :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сколько должен метров быть гараж чтобы поместилась машина?

 

намек понятен ? :) :)

Прошу вибачення.

Високовольтний трасформатор (10000 вольт).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трансформатор, к которому подключен мой дом, находится в 3-4 м от дома (не моего). Но пока тот дом недостроен полностью.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трансформатор, к которому подключен мой дом, находится в 3-4 м от дома (не моего). Но пока тот дом недостроен полностью.

Мене цікавить питання чи не суперечить це санітарним нормам або ще чомусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавить питання чи не суперечить це санітарним нормам або ще чомусь.

 

 

Ну установкой трансформатора занимался РЭС, недумаю что они заблаговременно его с нарушениями ставили и подключали. Вот только шумно возле него всеравно, да и с точки зрения безопасности и эстетики во дворе дома мне тоже ненравится такое сооружение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавить питання чи не суперечить це санітарним нормам або ще чомусь.

 

Охранная зона - 3 м по периметру.

Но еще есть какие-то санитарные - надо поискать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Охранная зона - 3 м по периметру.

Но еще есть какие-то санитарные - надо поискать.

Буду Вам вдячною.

Такий трансформатор стоїть неподалік від будинку моїх батьків. Заважає шум і мама вважає, що часті головні болі спричинені саме близьким розташуванням трансформатора до будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду Вам вдячною.

Такий трансформатор стоїть неподалік від будинку моїх батьків. Заважає шум і мама вважає, що часті головні болі спричинені саме близьким розташуванням трансформатора до будинку.

 

Тримайте:

8.45. При розміщенні окремо розташованих розподільних пунктів і трансформаторних підстанцій напругою 6 - 20 кВ, при кількості трансформаторів не більше 2, потужністю кожного до 1000 кВт і виконанні заходів по захисту від шуму відстань від них до вікон житлових і громадських будівель слід приймати не менше 10 м, а до будівель лікувально-профілактичних закладів - не менше 15 м. При більшій потужності розриви встановлюють розрахунковим шляхом з урахуванням акустичних характеристик трансформаторів і шумозахисних заходів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть еще противопожарные нормы, по ним расстояние 8 или 10 метров, сейчас не помню точно надо, в справочнике смотреть.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 років потому...

п. 7.4.4 Електроустаткування з оливним заповненням (трансформатори, батареї конденсаторів, вимикачі та інше) може встановлюватися на відстані не менш 0,8 м від зовнішньої стіни будинку з пожежонебезпечними зонами за умови, що відстань по горизонталі і вертикалі від прорізів у стіні будинку до встановленого електроустаткування буде не менш 4 м. (ПРАВИЛА БУДОВИ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК. ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК Інструкція СОУ-Н ЕЕ 40.1-21677681-88:2013 (НАПБ В.01.056-2013/111)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...