Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Обязательно ли дожидаться регистрации в базе декларации до подачи документов на право собственности?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обязательно ли дожидаться регистрации в базе декларации до подачи документов на право собственности?

 

Так. Формально дочекатися не в базі треба, а коли декларація буде внесена до Єдиного реєстру документів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж шукаю відповід на подібне питання - я би думав зробити під здачу перший поверх, а другий-мансардний поверх залишити як високе і просторе горище, а не як житлові кімнати (як в мене в екскізі = в буд паспорті).

Хто може підказати - чи можна в такій ситуації просто здати будинок в експлуатацію як перший поверх і горище, чи 1+2 поверх (якщо не будуть придиратися до відсутності сходів та незавершеності робіт на другому поверсі)?

Під час будівництва вирішили на горищі зробити кімнату. Зміни у будівельний паспорт не вносили, під час розробки технічного паспорту кімната була не добудована (драбини ще не було), у документі залишили "як горище". Тому в усіх документах (будівельний паспорт, повідомлення про початок будівельних робіт, технічний паспорт, повідомлення про готовність об'єкта до експлуатації) площа будинку (житлова і нежитлова) була однакова, ви ж знаєте, у ДАБІ у такому випадку, менше нервують))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час будівництва вирішили на горищі зробити кімнату. Зміни у будівельний паспорт не вносили, під час розробки технічного паспорту кімната була не добудована (драбини ще не було), у документі залишили "як горище". Тому в усіх документах (будівельний паспорт, повідомлення про початок будівельних робіт, технічний паспорт, повідомлення про готовність об'єкта до експлуатації) площа будинку (житлова і нежитлова) була однакова, ви ж знаєте, у ДАБІ у такому випадку, менше нервують))).

 

Нам нужно сделать наоборот, поэтому и вопрос - как сдать второй этаж как жилой, если лестницы даже нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам нужно сделать наоборот, поэтому и вопрос - как сдать второй этаж как жилой, если лестницы даже нет

Сейчас техпаспорта делают частные БТИ, обычно очень приветливые имеющие большей практический опыт люди.Из своей практики говорю.Подойдите, все варианты расскажут и подскажут как правильней и почему.Здесь больше общение идет о ГАСКе, это госконтора со всеми вытекающими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Построена коробка дома согласно стройпаспорта. Но в СП в экспликации помещений не учтена терраса, имеющая с домом общую крышу и выход из гостиной (эскиз из СП приложен). В техпаспорте, что бы не включать террасу в общую площадь дома и не получить штраф, мне предлагают указать ее как навес или крыльцо. Возможно ли сделать так что бы избежать штрафа при вводе дома в эксплуатацию? И не придерется ли инспектор в случае выезда ко мне в живую? Спасибо.

991627975_1.jpg.ee2b4b342c22376df998e0502a9311ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пост 149

Будпаспорт «дозволяє» до 300 кв.м.

 

як це повязати з постом 158?

техпаспорте, что бы не включать террасу в общую площадь дома и не получить штраф, мне предлагают указать ее как навес или крыльцо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нас зарегистрировано!!

Ответа еще нет, но мы есть в базе!!!

Спасибо Архитектору в отдельности и всем форумчанам за свои истории и примеры.

 

 

:flag1::flag1::flag1:

 

Изучаю сто дальше

 

Долго ждали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буд паспорт виданий у 2014 році, njls ; зареєстровано декларацію про початок робіт, проте виконано лише підготовчі деякі роботи.

Якщо почати зараз заливати фундамент і наступного року будуватися (особняк 110 кв м)– проблем із вводом в експлуатацію через такий часовий розрив не буде?

Буд паспорт, зареєстрована декларація про початок робіт з 2014 роки дійсні і не мають терміну давності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буд паспорт виданий у 2014 році, njls ; зареєстровано декларацію про початок робіт, проте виконано лише підготовчі деякі роботи.

Якщо почати зараз заливати фундамент і наступного року будуватися (особняк 110 кв м)– проблем із вводом в експлуатацію через такий часовий розрив не буде?

Буд паспорт, зареєстрована декларація про початок робіт з 2014 роки дійсні і не мають терміну давності?

Хоч через 50 років, терміну немає. Деякі взагалі не вводять в експлуатацію та живуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! В мене наступна ситуація.

Будівельний паспорт є, повідомлення про початок буд. робіт зареєстроване і є в реєстрі.

Побудувався. Зробив технічний паспорт. Треба подавати декларацію і тут виникла проблема.

Повідомлення було зареєстровано на один номер, наприклад Миру 79, а сільрада змінила нумерацію і надала довідку про поштову адресу Миру 5.

Як подавати декларацію, на яку адресу?

 

Дякую.

Змінено користувачем DAlexUA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При прийомі декларації про завершення вимагають, щоб усе буква до букви збігалось з декларацією про початок. Висновок очевидний.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При прийомі декларації про завершення вимагають, щоб усе буква до букви збігалось з декларацією про початок. Висновок очевидний.

 

Добре. Але... Техпаспорт теж на стару адресу? І відповідно права власності на стару адресу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене адреса без змін, але після 2014 року (коли отримано буд паспорт і подано декларацію на початок робіт, проте будова не почалась) червона лінія минулого року змістилася на 1,0-1,5м на нашу ділянку.

Якщо я подам документи на поділ ділянки (там треба відрізати від ділянки десь 40-50 м кв, які опинилися в червоній лінії), то чи після поділу я зможу закласти фундамент і вести будівництво за попереднім буд паспортом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене адреса без змін, але після 2014 року (коли отримано буд паспорт і подано декларацію на початок робіт, проте будова не почалась) червона лінія минулого року змістилася на 1,0-1,5м на нашу ділянку.

Якщо я подам документи на поділ ділянки (там треба відрізати від ділянки десь 40-50 м кв, які опинилися в червоній лінії), то чи після поділу я зможу закласти фундамент і вести будівництво за попереднім буд паспортом?

При разделе участка поменяется кадастровый номер и номер акта на землю.В стройпаспорте и уведомлении есть номер акта, кадастрового в те года вроде не было.Наверное нужно будет внести изменения в оба документа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ця земля в оренді з правом будівництва. Договір оренди, який вказаний у будпаспорті зараз закінчується. Якщо просто, без поділу ділянки, продовжити оренду в тих самих межах, то теж треба вносити зміни в будпаспорт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! В мене наступна ситуація.

Будівельний паспорт є, повідомлення про початок буд. робіт зареєстроване і є в реєстрі.

Побудувався. Зробив технічний паспорт. Треба подавати декларацію і тут виникла проблема.

Повідомлення було зареєстровано на один номер, наприклад Миру 79, а сільрада змінила нумерацію і надала довідку про поштову адресу Миру 5.

Як подавати декларацію, на яку адресу?

 

Дякую.

 

Хотілося би почути думку експертів. Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотілося би почути думку експертів. Що порадите?

 

Не експерт, але: подав би декларацію з новою адресою і довідку з сільради.

 

Як варіант: приготувати два комплекти документів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не експерт, але: подав би декларацію з новою адресою і довідку з сільради.

 

Як варіант: приготувати два комплекти документів.

 

З'явився один варіант, якщо запрацює обов'язково напишу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Долго ждали?

 

 

Подала 4 декларації, пока іх устроило.

 

Добавлено через 8 минут

Доброго утро, подскажите, отнесли бумаги к регистратору. Нужно ли уведомлять сельсовет, мчс и тд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 раза!!! а причину указывали?, каждый раз разная? я подала через цап,был инспектор рвал и метал,, будем говорит вас штрафовать. За что , спрашиваю?а он в ответ-найдем за что). во первых грит, 3 вас

стройпаспорт какой то странный. .. на мои аргументы что не я же его делала а отдел архитектуры и при подаче уведомления на начало строительства гаск все устроило. в ответ :как устроило так и разустроит(. Завтра забираю ответ. есть ли сроки межлу подачами уведомления, штрафы за это могу ведь я чисто теоретически исправлять недостатки месяц,два-три?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 2 минуты

З'явився один варіант, якщо запрацює обов'язково напишу.

Не профи, но ситуция была на подобии вашей, нужно подать сначала уведомление "про зміну даних в повідомленні про початок буд. робіт" через ЦНАП, когда внесут изменения, подать декларацию о готовності.)))

Змінено користувачем КУРСОР
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...