Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тепла підлога та гідроізоляція

yooj

Рекомендовані повідомлення

Стрічковий фундамент без гідроізоляції утеплений 50мм єппс

Висота над рівнем грунту десь 40-50см

Всередину засипаний пісок, потім 10см щебня

Далі залито 10-13см плити

Тобто висота чорнової підлоги над грунтом - 50-60см

 

Далі планую 50+50мм єппс (не пінопласт), потім труби теплої підлоги, потім металева сітка й 6-7см "чистової стяжки"

Стіни - газобетон (під ними гідроїзоляція є, й ще 10-15см гідроізоляції виходить за межі стіни)

Чи потрібна гідроізоляція чорнової підлоги (тобто плити) до того, як класти єппс?

 

На мій погляд плита суха й вологу не тягне, але будівельники радять

В чому сумніви стосовно гідроізоляції? Спочатку йде пісок. його там багато (десь 80см, може навіть більше). Капілярне піднімання, як скрізь кажуть, по піску - 30см. Але якщо навіть волога піде вище, то там все одно щебінь. Єдиний варіант проникнення вологи - спочатку стрічка фундаменту тягне вологу, потім вона розширюється по плиті... але там все одно єппс...

 

Якщо гідроізоляція коштувала б три копійки - нема питань, але на 150 метрів підлоги гідроізоляція буде коштувати 20-25 тищ гривень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляция по плите, затем разводка труб воды, радиаторов, каналии с креплением к плите.

Далее 50 мм ЭППС с прирезкой под трубу и 50 мм. стяжки над трубой.

IMG_1606.thumb.JPG.03c0693bfd2fab79c55333d7e748b53c.JPG

P70429-193937.thumb.jpg.a7cf0e47687059790f68539170ccc660.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляция по плите, затем разводка труб воды, радиаторов, каналии с креплением к плите.

Далее 50 мм ЭППС с прирезкой под трубу и 50 мм. стяжки над трубой.

 

Не бачу гідроізоляції на ваших фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бачу гідроізоляції на ваших фото

На перршому є.

Такого яскравого помаранчового кольору. В ній прорізані штроби для транзитних труб. І в неї ж забиті гарпуни для труби ТП, в бетон складнувато забити пластиковий гарпун. ;)

Але 50 мм мало. Собі зробив 10, шкодую, що на етапі проектування не заклав 15.

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але 50 мм мало. Собі зробив 10, шкодую, що на етапі проектування не заклав 15.

Саня Корни вакладывал интересный график. Потери тепла в зависимости от толщины изоляции.

Ось Вам.

926745740_...jpg.7ae912bfd11af78558e86d91d329a0ae.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но она там есть.

фірма/назва/cкільки коштує? :)

якась наливна мазюка? :)

бо мені пропонують техноэласт, а він коштує 800грн за 10 квадратів...

 

Такого яскравого помаранчового кольору.

теплоізоляцію з гідроізоляцією не плутаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фірма/назва/cкільки коштує? :)

якась наливна мазюка? :)

бо мені пропонують техноэласт, а він коштує 800грн за 10 квадратів...

Я не продаван и изоляциями не занимаюсь.

теплоізоляцію з гідроізоляцією не плутаєте?

Исключать этого конечно нельзя, при определенных условиях могу и спутать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фірма/назва/cкільки коштує? :)

якась наливна мазюка? :)

бо мені пропонують техноэласт, а він коштує 800грн за 10 квадратів...

 

 

теплоізоляцію з гідроізоляцією не плутаєте?

ЕППС за думками багатьох виконує функцію і ГІ . Треба тільки стики клеїти. Мураві і Корні я схильний довіряти.;)

 

Добавлено через 3 минуты

Саня Корни вакладывал интересный график. Потери тепла в зависимости от толщины изоляции.

Ось Вам.

 

Саме цей графік я і мав на увазі.

Але з уточненням все залежить від того на які параметри хочемо вийти. :beer:

Мені 5 см мало. 10 нормально а 15 трішки перебор але я не вважаю це заритими в землю грошима. Якщо на перекритті я з 30 до 40 нарощування без проблем то в підлогу це треба сходу робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стрічковий фундамент без гідроізоляції утеплений 50мм єппс

Висота над рівнем грунту десь 40-50см

Всередину засипаний пісок, потім 10см щебня

Далі залито 10-13см плити

Тобто висота чорнової підлоги над грунтом - 50-60см

 

Далі планую 50+50мм єппс (не пінопласт), потім труби теплої підлоги, потім металева сітка й 6-7см "чистової стяжки"

Стіни - газобетон (під ними гідроїзоляція є, й ще 10-15см гідроізоляції виходить за межі стіни)

Чи потрібна гідроізоляція чорнової підлоги (тобто плити) до того, як класти єппс?

 

На мій погляд плита суха й вологу не тягне, але будівельники радять

В чому сумніви стосовно гідроізоляції? Спочатку йде пісок. його там багато (десь 80см, може навіть більше). Капілярне піднімання, як скрізь кажуть, по піску - 30см. Але якщо навіть волога піде вище, то там все одно щебінь. Єдиний варіант проникнення вологи - спочатку стрічка фундаменту тягне вологу, потім вона розширюється по плиті... але там все одно єппс...

 

Якщо гідроізоляція коштувала б три копійки - нема питань, але на 150 метрів підлоги гідроізоляція буде коштувати 20-25 тищ гривень...

 

по цінах і гідроізоляції можна звернутись до Propeller

 

www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=1790

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висота над рівнем грунту десь 40-50см

Всередину засипаний пісок, потім 10см щебня

Далі залито 10-13см плити

Тобто висота чорнової підлоги над грунтом - 50-60см

чи не означає це, що чорнова підлога вище на 10 см від фундаменту?

Стіни - газобетон (під ними гідроїзоляція є, й ще 10-15см гідроізоляції виходить за межі стіни)

ось цей рівень і бажано для рівня чорнової підготовки підлоги

Гидроизоляция по плите

вибачте, теж не розумію необхідність гідроізоляції, якщо можна, пояснить

Далее 50 мм ЭППС с прирезкой под трубу и 50 мм. стяжки над трубой.

здається забули про пароізоляцію, ні?

Мені 5 см мало. 10 нормально а 15 трішки перебор

розрахунок простий, оснований на різниці температур. Наприклад, зовні -20 всередині +20, різниця 40С, стіна при цьому має мати теплоопір 3,3 для України, це приблизно по ЕППС 12 см. Тепер у підлозі: зовні +3, всередині в трубах +45-50, різниця 41-47, значить товщина ЕППС біля 12см.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здається забули про пароізоляцію, ні?

Это не крыша, а теплый пол. Если Вы о фольге, то это деньги на ветер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И уже началась тема с обсуждением...

Но почему никто не задался вопросом-зачем там вообще гидроизоляция???

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но почему никто не задался вопросом-зачем там вообще гидроизоляция???

 

вибачте, теж не розумію необхідність гідроізоляції, якщо можна, пояснить

 

Это не крыша, а теплый пол. Если Вы о фольге, то это деньги на ветер.

ні, звичайно не про фольгу. З іншої сторони, ТП це зазвичай плитка, а вона сама є пароізолятором.

Ось тільки з гідроізоляцією незрозуміло - навіщо вона

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо гідроізоляція коштувала б три копійки - нема питань, але на 150 метрів підлоги гідроізоляція буде коштувати 20-25 тищ гривень...

Мне гидроизоляция обошлась в дом "Технониколь- Полибуд" (стеклохолст) 15 рулонов по 180гр. Это лучше всякой пленки.Кореш помог запаять горелкой. Думаю немного поможет от теплопореть,когда цоколь дома с камня.

15052017247.thumb.jpg.e177afd3984b807bdeb4c0e75b5fdadf.jpg

15052017248.thumb.jpg.89ac1ad23eeca95ebb7baa81600d8759.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Мне гидроизоляция обошлась в дом "Технониколь- Полибуд" (стеклохолст) 15 рулонов по 180гр. Это лучше всякой пленки.Кореш помог запаять горелкой. Думаю немного поможет от теплопореть,когда цоколь дома с камня.

це шикарно, мені дуже подоюається, але цікаво зрозуміти, що вас спонукало робити таку гідроізоляцію, які сенси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 

розрахунок простий, оснований на різниці температур. Наприклад, зовні -20 всередині +20, різниця 40С, стіна при цьому має мати теплоопір 3,3 для України, це приблизно по ЕППС 12 см. Тепер у підлозі: зовні +3, всередині в трубах +45-50, різниця 41-47, значить товщина ЕППС біля 12см.

 

Объясните пожалуйста почему именно для Украины 3.3? Недостаточно просто условий, т.е. указанной разницы температур? Хочу глубже вникнуть в этот вопрос. Еще один момент. Если ТП будет на 50% площади есть ли смысл на оставшейся ставить тоньше утеплитель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пожалуйста почему именно для Украины 3.3? Недостаточно просто условий, т.е. указанной разницы температур? Хочу глубже вникнуть в этот вопрос. Еще один момент. Если ТП будет на 50% площади есть ли смысл на оставшейся ставить тоньше утеплитель?

 

3 і 3 задається в ДБН.

Звісно там де немає тп товщину можна менше. Різниця температур менша тому можна і тонший утеплювач.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 і 3 задається в ДБН.

 

Я так понимаю это исхндя из условий: -20 вне и +20 внутри...или есть еще факторы?

Змінено користувачем Vchv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Доброго дня, дозвольте підняти тему.

Підлога по грунту, залита чорнова стяжка, під неї гідроізоляцію не робили. Утепляти буду ЕППС з гребенем 2 шари по 5 см. Перший суцільним шаром, пропіню стики без гребенів. В другому підуть підводки до радіаторів.

Чи потрібна пароізояція враховуючи те, що вона буде просверлена для того щоб закріпити труби підводок для радіаторів та, можливо, грибки для кріплення ЕППС? Якщо потрібна, як її краще зробити? На чорновій стяжці також їдуть кабелі в гофрах.

 

Дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=235519

Читаєте повідомлення під номером 2, від Мастерок, а все іньше далі можете не читати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради!

Спочатку проводите всі труби в ІЗОЛЯЦІЇ. Кріпете до чернової стяжки. Першиий шар ЕППС кріпите на грибки. Другий шар на піну-клей. Таким чином для укладки труб ТП у вас буде суцільний шар ЕППС. І ви взмозі кріпити повноцінно труби. Якщо так не зробити, ви обов.язково натрапите на магістральні труби і трубу ТП не буде до чого кріпити. IMAG2018.thumb.jpg.e82f449220709c6196c2581de400d272.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, за за поради. Демпферну стрічку варто ставити на шар першого ЕППС і прижати другим шаром?

Чи можна прокласти підводки для радіаторів по першому шару, ізоляцію купив тонку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...