Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте сверла по металу с коническим хвостовиком

Mins

Рекомендовані повідомлення

что вы, не сравниваю, всего лишь вставил свои пять копеек, делюсь своим опытом,

не один уже сказал спасибо

сверла у меня есть, немного сотни полторы, может больше, но использую в основном по дереву или пластику.

мне в принципе не нужны отверстия большого димаетра и большой точности, а до 8 мм саморезы есть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что вы, не сравниваю, всего лишь вставил свои пять копеек, делюсь своим опытом,

не один уже сказал спасибо

сверла у меня есть, немного сотни полторы, может больше, но использую в основном по дереву или пластику.

мне в принципе не нужны отверстия большого димаетра и большой точности, а до 8 мм саморезы есть

 

Давненько свидетелем стал ситуации как человеку продавали сверла чтоб прикрутить подкрылки в машине, причем проавец советовал берите с запасом ато сломается... не стал я покупателю говорить что сверлить это просто глупость.

А тема как бы про сверла с хвостовиком под конус и туд диаметры разные и скорее большие чем маленькие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сверла - це не проблема.

Ось, їх заточування - це проблема.

 

Не шукайте проблем :D,за два дні реально навчитись;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к моему стыду так и не научился, может нужды особой нет?

в прошлом году даже аппарат прикупил для заточки, класс!

Только не сверлит!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к моему стыду так и не научился, может нужды особой нет?

в прошлом году даже аппарат прикупил для заточки, класс!

Только не сверлит!

 

Там все просто,потрібно вникнути як відбувається різання металу і стане ясно як точити.А не сверлить після чудоапарату тому що апарат напевно не може затилувати,але я його ніколи не бачив тому можу помилятись.Він працює по принципу стругалки для олівців,замість ножа в нього абразивний круг що крутиться.Після апарату потрібно поправити на наждаку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там все просто

 

Щось не виходить - хоча свердлимо багато і не десь там , а у конструкційній сталі , до того ж - у гартованій.Коли трапляється необхідність просвердлити вже зовсім несамовите та шалено загартоване , то робимо це побідитом.

Там заточка повинна бути професійна , а не така - аби було.

Та і балуватися з кожним сверлом - часу не має та і нервів теж...

 

СТ.3 5 мм. товщиною я і цвяхом, без будь-якої заточки просверлю.

 

Треба якогось станка у кітайозів купити долярів за 300 , але поки що руки не дійшли щось вибрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сверлю навіть швидкорізні сталі,алк це все тому що немає змоги повторної тнрмічної обробки.Якщо є можливість гартувати то звичайно краще не сверлити гартоване а відпустити а потім сверлити,а потім знову загартувати і трохи відпустити.Можна і переточити победітовий бур але то скоріше як вийняток.Переважно з 5 шт працює один,все залежить від самого бура,як припаяна пластина і якість победіту.Якщо при напайці пластину перегріли то потім вона крошиться.От наприклад вчора сверлив отвори у хвг сталі,це змінні ножі для столярної фрези,діаметр 6 мм,звичайно на сверлилці,оберти 650 ,поливав емульсією.Переточив три бури для перфоратора,два в утіль а третій пішов добре і з однієї заточки 24 мм пройшов.З рапітовими сталями такий фокус не пройде.

 

Добавлено через 12 минут

поправити кут нахилу чи що?

 

На ютубі подивіться Леонтьєва,там дятько дуже грамотно показує прийоми ручної заточки.Правда в якому саме уроці не пам'ятаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сверлю навіть швидкорізні сталі,алк це все тому що немає змоги повторної тнрмічної обробки.

 

Вам би про ерозію призадуматись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маєте на увазі станок що ниткою під напругою ріже?

Це "проволочна" єрозія а ще буває електродом графітовим вирізае. В варіанті з електродом бачив варіанти дуже простих саморобних апаратів, там по суті джерело живлення плюс механізм подачі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...