Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розподіл відповідальності в багатоквартирному будинку.

Німець

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

 

Відразу витбачаюся, якщо не в ту гілку запитую - перенесіть в такому випадку.

 

Виникло питання: ДЕ є межа розмежування/відповідальності на водопостачання (холодна вода) у багатоквартирному будинку?

З електрикою все зрозуміло, на скільки я розумію це ЛІЧИЛЬНИК, а от з водою як бути? Ткніть носом в статтю бажано, а не весь Закон (якщо такий є), де вказано зону розмежування та відповідальності. Уявімо рванула труба в розподільчому шкафі (що і трапилося) - як знайти винного?

 

 

Дяка всім, хто відгукнеться!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило це прописується в договорі. Наприклад Типовий договір на водопостачання та водовідведення

 

6. Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця

споживачеві

6.1. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві,

у багатоквартирному будинку є:

постачання холодної води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від

стояка у квартирі споживача;

водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

 

www.kmu.gov.ua/ua/npas/19230802

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило це прописується в договорі. Наприклад Типовий договір на водопостачання та водовідведення

 

6. Точки розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця

споживачеві

6.1. Точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві,

у багатоквартирному будинку є:

постачання холодної води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від

стояка у квартирі споживача;

водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів.

 

www.kmu.gov.ua/ua/npas/19230802

 

 

О! Дякую! Тобто в якомусь законі це не прописано, а прописується в договорі між постачальником і кінцевим споживачем? Якщо такого пункту немає (не в мене біда трапилася, а у знайомих, от і намагаюся їм якось допомогти) в договорі - як тоді бути? Як знайти "крайнього?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не юрист і не можу стверджувати, що це не прописано на рівні закону, але по своїй проф. діяльності межі балансової приналежності визначаємо Актами.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не юрист і не можу стверджувати, що це не прописано на рівні закону, але по своїй проф. діяльності межі балансової приналежності визначаємо Актами.

 

Буду чекати юриста:shout:

 

А вам дуже дякую за лікбез. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...