Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте матеріал для звукоізоляції

Адміністратор

Рекомендовані повідомлення

Ванна сусідів прилягає до моєї спальні. В мене графік роботи стандарнтний з 9 до 18, а сусіди контрабасять. Цілу ніч рух. Приїзджають з кордону в 2 години ночі і починають митися а потім зясовувати відносини. Роблю в квартирі ремонт, поклав вату роквол, зашив гіпсокартоном. Будь-яких інших матеріалів не знайшов. Пропонували термозвукоізол, але пояснили, що він підходить лише для підлоги. Можливо хтось з шановних учасників має досвід боротьби з шумом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радикально - будуватися та переїжджати. :-D

Локально – звукоізоляція пов’язана з масою та еластичністю конструкції. Якщо дуже коротко: ідеально - це має бути масивна конструкція (наприклад 1/2 цегляна стінка), акустично відокремлена від стінки сусіда (повітряний проміжок, чим більший , тим краще), встановлена на гумовий ізолятор та не маюча жорсткого контакту зі стінами та стелею. Але це зменшує площу кімнати, та залишається проникнення звуків через перекриття стін та підлоги. Легкі звукоізоляційні конструкції послаблюють проникання тільки високих частот – розбірливість сварки знижується, але “бубоніння” залишиться.

Гіпсокартонова стінка частково відповідає цим вимогам – вона жорстка, має повітряний прошарок, але її металеві профілі необхідно добре ізолювати від стіни та стелі, інакше ви можете отримати збільшення окремих звуків.

А мінвату краще не використовувати з точки зору здоров’я. Пошукайте інший, більш екологічній утеплювач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже купив ділянку - 56 сотих. Влітку розпочну з будівництва забора - 2 м в висоту мінімум. Наближчі років пять доведеться слухати сусідів. Поскільки нічого іншого не знайшов, так і залишилась мінвата роквол та гіпсокартон. Наверх буду клеїти шпалери. Іншого виходу немає. Після закінчення ремонту поділюся досвідом про те, чи зменшився шум. Поки йде ремонт - сплю на 1 поверсі в залі, приїзджаю з роботи, наведу порядок після будівельників, і сплю так. що напевно постріл "Аврори" мене б не розбудив.

ИЗОЛОН навряд чи я зможу в наближчі кілька годин купити, в Іжевськ їхати трошки далековато.

Переживаю на рахунок екологічності мінвати, але якщо я скажу дружині, що треба мінвату викидати, а ставити що небудь інше, думаю, вона мене не зрозуміє;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже купив ділянку - 56 сотих. Влітку розпочну з будівництва забора - 2 м в висоту мінімум...

 

У меня 20 соток, и блин, забор вылазит в копейку еще ту %) Это у Вас по периметру где-то 550-570 м получается? :shock: Смело!! Можно свой лес иметь! Круто, уважаю :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

%)

 

Я б вам порадиив би купити рушницю і прогулятися з нею біля сусідського будинку під час сварки... а краще БАБАХНУТИ в повітря! =@

Можливо допоможе... :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа у тому, що я на даний час проживаю в девятиквартирному зблокованому котеджі. У мене 8 кв., а у сусідів, які люблять ночами митися у ванній - 9-та. Центральна труба з холодною водою проходить від 3 кв. - до 9-ї. У пятницю ввечері труба полнула між мною та 7 кв., в суботу замінили трубу на металопласт, відновили водопостачання у 7 кв. та у себе. Сусідам з 9 кв. не вдалося відновити, оскільки мій прораб купив на 4 см. менше труби, ніж було необхідно. Сьогодні вранці докупили кусок металевої труби і поставили кран між мною і 9 кв. Поскільки хороший матеріал для звукоізоляції не знайшли, то тепер, як тільки мої любі сусіди приїдуть додому і почнуть митися у ванній (до речі на 1 поверсі у них ще є душова кабіна, могли б і там митимся - в мене в залі ніхто не спить), я спускаюсь в підвал і виключаю воду! А вранці включаю. Цілу ніч сплю спокійно. тЕПЕР ЩЕ ПОТРІБНО ЗНАЙТИ КРАН НА ПУЛЬТУ, ЩОБ НЕ СПУСКАТИСЯ У ПІДВАЛ, А ЗРАЗУ НЕ ВСТАЮЧИ З ЛІЖКА ПЕРЕКРИВАТИ ЇМ ВОДУ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до речі поки що сварок не було, навпаки, мені шумні сусіди з Польщі привезли за собівартістю блоки на прибудову, за якістю не порівняти з вітчизняними
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Если есть возможность - ищите варианты замены пока обои не поклеили. У меня панельный дом и сосед любит по ночам музыку слушать вроде не громко. Так я его через роквол и гипсокартон прекрасно слышу. Может меньше чем через стенку до ремонта, но спать не дает :o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас между соседями в панельном доме было две гипсовых стены толщиной по 75 мм (эта стена у нас в спальне , а у них зал). Мы на эту стену положили 50мм мин. ваты и зашили ее гипсокартоном в 2 слоя на профилях . Вместо обоев наклеили пробку и о существовании соседей забыли!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Есть хороший вариант это изоляция Шуманет, использовал у себя дома неплохой ефект получил

www.sdl.net.ua/nonsk.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...