Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чим краще штробити стіну?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Питаня таке: на днях має штукатуритись будинок, проводка кинута по низу, 20 см від чистої майбутньої підлоги

Спочатку опалення думав робити після штукатурки, тут колега підказує нівякому разі бо потім поріжуть провід, закладай зараз труби, заглушки, в штробах випробовуємо їх під тиском і заштукатурюємо, а потім після штукатурки циплєм радіатори....

Якщо зараз то чим штробити стіну з піноблока якщо на участку нема світла і неясно коли буде? Може є якісь болгарки на акамуляторах...розумію що зубило і молоток рішить всі питання але ж))) варіант з бензогенератором розглядаю в останю чергу (машина в ремонті, прокат, таксі...) щтроба має бути 8х6см

Чи краще сфоткати проводку і штукатурити....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штробу 6х8 см зробити ручним інструментом дуже трудозатратно. Акумуляторні болгарки є. Зокрема бачив Макіту. Проте по ціні вона, під 115 диск, коштувала більше 3 тис. грн. Не знаю як зараз. Якщо пошукати дешевші марки,може постати питання з ресурсом акумуляторів. Взагалі,я б запитав в прокаті , Варіант з генератором ,на мій погляд, найбільш реальний. Може хтось порадить щось краще. Успіху!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

генератор 750вт 800грн, болгарка 300-900грн, Генератор еще пригодится в хозяйстве.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штробу 6х8 см

Сухоріз з приводом від бенз. двигуна. Типу Shtihl ts400, але Вам підійде з меншим диском. Про акум болгарки забудьте - не для штробління вони. Будете 2 хвилини різати, годину заряджати (а де зарядити без напруги?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...